Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bruce85
Bruce85 2024. 03. 11. 22:48
Előzmény: #1259972  Missiopossible
#1259980
Jelentettelek es remelem 'lenemitanak' egy idore. A sok hulyesegtol amikkel ma bombaztal minket megfajdult a fejem de EN vagyok a barom, hogy vegigolvastam. Ez a topik az OTP rol szol, ha trollkodni akarsz keresd fel a Fidelitas-t, biztosan talalnak Neked a kepessegednek megfelelo megbizatast.
Missiopossible 2024. 03. 11. 22:43
Előzmény: #1259975  Beze
#1259979
Rád fér egy kis szellemi továbbképzés, a pénz megvár! :D
midnightcoder 2024. 03. 11. 22:41
Előzmény: #1259972  Missiopossible
#1259978
Örülök ennek a posztnak, elég erős kontextusba helyezi a korábbi hozzászólásaidat is.:))
Beze
Beze 2024. 03. 11. 22:40
#1259977
Na az első beírásom sikerült is megvoodooznotok, mert nálam csak késve jelent meg...
Missiopossible 2024. 03. 11. 22:38
Előzmény: #1259967  egybankar2024
#1259976
ezt csak azért mondják, mert nem akarják elhinni hogy valaki ennyire pontosan láthatta előre a történelmet, hogy egy birodalom (Nagy Sándor) négy részre fog szakadni, ezt honnan tudhatná egy ember előre, tehát emberi szinten hamisítványnak gondolják...
Dániel könyve:8:8A kecskebak pedig igen nagygyá lőn; de mikor elhatalmasodék, eltörék a nagy szarv, és helyébe négy tekintélyes szarv növe az égnek négy szele felé.
A szarv a királyi hatalmat tekintélyt, illetve országot jelent. Ez annyira hajszálpontos, hogy lehetetlennek tartják hogy i.e. 6. században keletkezett, ezért kerestek egy másik (több száz évvel későbbi)  Dániel nevezetű embert és arra fogták hogy ő írta.
Beze
Beze 2024. 03. 11. 22:37
#1259975
Mi ez itt? Otp részvényes topic, egymás segítése gyanánt a pénzszerzésben, vagy netán kelta és babiloni mondakör sárkányokkal meg boszorkányokkal? Térjetek már észhez
Beze
Beze 2024. 03. 11. 22:34
#1259974
Mi a fene van itt? Kelta meg babiloni mondakör sárkányokkal? Azt hittem OTP részvényes topic, a pénzszerzés és egymás segítése jegyében...
Endor
Endor 2024. 03. 11. 22:33
Előzmény: #1259968  Peterbond
#1259973
Már vége is a vallásifanatikus világvége szektás kommenteknek? Sajnos csak most olvastam hüledezve, hogy mi megy itt, és mire én is hozzászólnék, már mindenkinek elege is lett belőle. :-(
De mindig elképeszt, hogy elvileg értelmes emberek milyen eszement őrültségekben képesek hinni teljes bizonyosságot érezve, a kritikus gondolkodás legkisebb szikrája nélkül. Pedig a bizonyosság csak egy szubjektív érzés és sokszor semmi köze a tényleges, objektív valósághoz.
Missiopossible 2024. 03. 11. 22:26
Előzmény: #1259968  Peterbond
#1259972
Ézsaiás könyve i. e. 8. században keletkezett, nézz utána alaposabban, ez az egyetlen könyv amelyik eredeti változatában teljesen fennmaradt (qumráni tekercsek) és Jeruzsálemben a Tekercs múzeumban őrzik, láttam, jártam ott.
Továbbá: Czírust Isten felkentjének mondja a Biblia, tehát Isten  a legnagyobb királyokat és politikai vezetőket is felhasználja a céljaira, teljesen mindegy hogy ő maga vagy mások mit gondolnak erről. Czírus azért tudta Istent szolgálni mert a babiloni birodalomban szolgáló Dániel próféta megmutatta neki a róla szóló próféciát az Ézsaiás könyvében amit idéztél (ekkor ez már rég megvolt írva!!!) és ezt Czírus elfogadta, nem volt MATERIALISTA, ILLETVE MEGDÖBBENT HOGY A NEVE TÖBB SZÁZ ÉVE MEGVOLT ÍRVA. Továbbá  a próféták sohasem évszámokat jövendölnek, mint mondjuk a sarlatánok és kóklerek, hanem MINDIG ESEMÉNYEK BEKÖVETKEZÉSÉHEZ, egy konkrét cselekedethez KÖTIK EGY KORSZAK LEZÁRÁSÁT VAGY VALAMINEK A BEKÖVETKEZTÉT. például Józsué (Mózes utódja) 500 évvel korábban megjövendölte hogy aki megpróbálja újra felépíteni a lerombolt JERIKHÓT, annak ez elsőszülött gyermeke bele fog halni ebeb az építkezésbe. Itt a felépítéshez volt kötve a prófécia beteljesedése, tehát nem évszámhoz. Tehát a világvége időpontját senki nem mondhatja meg előre hanem bizonyos események bekövetkezéséhez, teljességre jutásához köti a Biblia: lesznek háborúk, éhségek (éhínségek), döghalálok (járványok), földrengések és meteoritok valamint brutális jégesők. Mindezek eddig is léteztek, a NÓVUM AZ, HOGY EZEK MEGSZAPORODNAK, MEGSOKASODNAK A PROBLÉMÁK, A JÉGESŐ MÉRETE FOLYAMATOSAN NŐNI FOG  (először mogyorónyi, diónyi, aztán tojásnyi, narancs méretű, dinnyne MÉRETŰ, végül egy tálentum, azaz 40-50 kg súlyú jegek fognak hullani az égből! (Jelenések könyve - apokalipszis)
Továbbá a legfontosabb hogy a Messiásra vonatkozóan próféciák  - több száz található belőle - valamennyi hajszálpontosan beteljesedett. Jézus Krisztus születésének  és halálának körülményeire, az életében tett csodákra és feltámadására több száz prófécia van és ha ellenőrzöd a történelmi feljegyzéseket, nagyon sok igazolható közülük, pedig ezeket több ezer vagy több száz évvel előtte írták meg. itt sem lehet konkrét évszámokat találni csak például hogy Betlehemben fog megszületni, de Názáretben fog felnőni és Egyiptomba fog menekülni a mai politikusok szellemi elődjét képviselő őrült Heródes elől, stb. AZ ESEMÉNYEKET KELL FIGYELNI MERT AZOK MUTATJÁK MEG HOGY MIKOR KÖVETKEZIK BE EGY VÁLTOZÁS, VANNAK OLYAN ESEMÉNYEK MEGPRÓFÉTÁLVA MELYEK KÖZVETLENÜL EGY KATAKLIZMA KEZDETÉT JELZIK, AKI SZELLEMI EMBER, AZ ÉRT EZEKBŐL A JELEKBŐL, DE ÉVSZÁMOT SOHA NEM LEHET KIJELENTENI, MERT NEM TUDJÁTOK, SEM A NAPOT SEM AZ ÓRÁT, EZT MONDTA A MESSIÁS!
Csibefogo
Csibefogo 2024. 03. 11. 21:46
#1259971
Bpali jelezte,hogy a CECE indexben is csökkenni fog az OTP súlya az MSCI index után.Az MSCI globális index,a CECE a Bécsi Tőzsde regionális részvénykosara,kevésbé jelentős,de oda kell figyelni,okozott már kellemetlenséget mikor csökkent az OTP kosáron belüli súlya.03.14-én,csütörtöki átsúlyozással újabb eladói nyomást várhatunk.
https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2024/03/ujrakeverik-a-regios-reszvenypaklit-kevesebb-lapot-osztanak-az-otp-nek-es-a-tobbi-magyar-papirnak-is
Lizi
Lizi 2024. 03. 11. 21:32
Előzmény: #1259961  Missiopossible
#1259970
Otp árfolyamról mit mond erre a hétre? :D
HZo 2024. 03. 11. 21:21
#1259969
Látom, forgalmas nap volt. Valóban esett, igen, 17k alá ment, igen (lesz ez még fordítva is hamarosan).. de ahogy látom, ma sokkal nagyobb esés is lehetett volna. De a nagyobb részét úgy érzem, megvették. Sokkal lejjebb én nem várom, szerintem a TL 90 certi nincs veszélyben, marad velünk. Kíváncsi vagyok mennyit vett az OTP illetve a menedzsment.
Peterbond 2024. 03. 11. 20:50
Előzmény: #1259961  Missiopossible
#1259968
"Annyiban különbözik hogy ez az ószövetségre épül,  nem homályos, kétértelmű látnokokra."
.
Ő csak én érzem itt az önellentmondást. Az ószövetségben hol nem homályos kétértelmű jóslások vannak? Vagy olvastál olyasmit benne szöveg szerint hogy " és jő az úrnak 1914-ik éve amikor Ferdinánd trónörökös hálala ürügyén kirobban az 1 világháború"? Vagy abban is úgy szerepel hogy
"Ezt mondja az ÚR fölkentjének, Círusnak, akinek megfogtam a jobb kezét, népeket terítek le előtte, és királyok övét oldom meg, kitárulnak előtte az ajtók, nem maradnak zárva a kapuk: 2Én megyek előtted, a rögös utat elegyengetem, az ércajtókat betöröm, és a vaszárakat leverem. 3Neked adom a sötétség kincseit, az elrejtett drágaságokat, hogy megtudd: én vagyok az ÚR, aki téged néven szólított, Izráel Istene."
.
És Izajás könyvének végleges formáját kb KR e. 520-ra teszik. Szóval élek a gyanuperrel hogy ez a szöveg is kb akkor került bele ( mégha egy jó része biztos korábbi is )
.
no de ennyi off topik ide bőven elég is.
egybankar2024 2024. 03. 11. 20:41
Előzmény: #1259961  Missiopossible
#1259967
Közgázra történelemből felvételiztem, de nekem valahogy kimaradtak a sárkányok nemcsak a perzsa, hanem a teljes ókori történelemből. Lehet, hogy Dániel könyve mégsem annyira megbízható. A legkorábbi írott példányát meg párszáz évvel Kürosz utánra datálják....
maxhell 2024. 03. 11. 20:36
#1259966
maxhell 2024. 03. 11. 20:35
#1259965
Órás charton az árfolyam egyrészt letörte a háromszög alsó szárát, másrészt kiderült az is, hogy a 17000-es szint nem bizonyult hatékony támasznak szemben a 76,4-es fibo-val, (16792) ami egyelőre megtartotta. 
Ha lefelé folytatódik a mozgás, nincs változás nálam, 16792, 16500, esetleg 16000 tesztelése történhet, de itt már bővíteném a pozimat tovább. Rövid távon egyelőre a korrekció folytatódhat, de a kioldalazáson se lepődnék meg, ha a fibo továbbra is megtartja.
 https://ibb.co/yFXVSmP
Zozo12 2024. 03. 11. 20:24
Előzmény: #1259963  Missiopossible
#1259964
Ok ertem csak azert irtam mert az otp kepes arra hogy hirtelen csinal egy fordulatot es akar megszivatva vele a shortosokat 
Missiopossible 2024. 03. 11. 20:20
Előzmény: #1259959  Zozo12
#1259963
nem az otp-t shortolom hanem a Bux-ot, tehát nekem mindegy hogy melyik részvény esik nagyot, ha az OTp emelkedik és a mOl esik meg a Ricsi meg a Mt, nekem az is jó...
Missiopossible 2024. 03. 11. 20:18
Előzmény: #1259960  Bpali
#1259962
Kösz most megkönnyebbültem .... :D
Missiopossible 2024. 03. 11. 20:17
Előzmény: #1259949  lehet
#1259961
Annyiban különbözik hogy ez az ószövetségre épül,  nem homályos, kétértelmű látnokokra, mint Nostradamus. Elmondanám hogy egyetlen 100%-osan megbízható történelmi prófécia gyűjtemény létezik, Dániel könyve az Ószövetségben. Minden megprófétált világbirodalmi esemény hajszálpontosan bekövetkezett:  Nagy Sándor birodalmának szétesése 4 részre, a római birodalom felemelkedése, korábban hajszálpontosan leírta a görög-perzsa háborúkat, Ézsaiás 200 ÉVVEL KORÁBBAN MEGMONDTA ANNAK A KIRÁLYNAK A NEVÉT AKI LEFOGJA GYŐZNI A BABILONI BIRODALMAT  Kr. e. 538-BAN!!! KÜROSZ VAGY MÁS NÉVEN CZIRUS!  Ézsaiás 45. fejezet, Dániel 5-6. fejezet

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók