Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 16:29
#6720
Indulhat az eljárás.
 Háromszoros-hatszoros mértékben túlárazva
 írt alá szerződéseket 
Magyar Péter a Diákhitel Zrt. vezérigazgatójaként 
a Balásy Gyula vezette kommunikációs cégekkel.
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 16:27
#6719
Mivel most a trónon Sátán ül,
ezért meg kell várnunk míg Isten letaszítja
.Az igazi tisztítótűz ez lesz.
"Vigyázzatok,
 meg ne rémüljetek, 
mert ennek meg kell lennie
, de ez még nem a vég."
Angelo péntek, 15:52
Előzmény: #6715  kenyeres2
#6718

Letöltendő börtönbüntetés előtt álló gazdád, beengedte a nagy energiazabáló és környezet szennyező kínai akku-gyárakat. Köszönd nekik, hogy korlátozni kell már az áramfogyasztást is, de már több településen a vízfogyasztást is korlátozzák az akku gyáraknak köszönhetően. 
Börtön előtt álló gazdádnak köszönd, hogy a víz és energiahálózatra nem költött eleget, ezért a hálózatok nem tudnak megbirkózni a megnövekedett terheléssel.
Jól elbaxta, de majd lesz ideje gondolkodni rajta a zárka ajtó mögött.
badsector1
badsector1 péntek, 12:47
Előzmény: #6716  kenyeres2
#6717
Ébresztő, ébresztő. ;))
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 12:12
Előzmény: #6714  badsector1
#6716
92.000-ről-1.200.000-re EMELTÉK pótlékokkal együtt !!!!!!!!!!!!!!!!!.SZIA!
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 12:09
#6715
16 évig minden évben volt extrém meleg.
 Valamiért mégsem kérték soha,
 hogy kapcsoljam ki a klímákat,
 mert kevés az áram.
 De majd ha a minisztériumokban kikapcsolják,
 akkor kikapcsolom én is.
 Rendben van Kapitány úr?!
badsector1
badsector1 péntek, 11:47
Előzmény: #6710  kenyeres2
#6714
az idei költségvetést a fidesz csinálta, a tanárok fizetésemelését már a választások előtt ellopta a fideszmaffia, kérd vissza a narancstolvajoktól .
Goldstein17 péntek, 11:40
Előzmény: #6710  kenyeres2
#6713
Ezzel mit szeretnél mondani, azt hogy több mint egy évtizeden kereszül megalázóan alacsonyan tartották a béreket és miután a méréseik szerint a lakosság kezdte felismerni a közoktatás fontosságát, elkerülhetetlennek látták, hogy a váasztások előtt bérrendezést hajtsanak végre? Ha elfogadjuk, hogy a Fidesz, mindegy milyen okból, de rendezte a béreket, mostantól nincs más feleadat, mint fenntartani a vásárlóértékét. Ezt teszi az új kormány.
rookie654
rookie654 péntek, 11:34
Előzmény: #6710  kenyeres2
#6712
"Visszamenőlegesen biztosítandó béremelésről döntött a kormány a pedagógusok számára, derül ki a csütörtöki Magyar Közlönyből. A 2026 elejétől érvényes, 10 százalékos béremeléshez most még 0,4 százalékpontos emelés érkezik, ami a gyakorlatban havi néhány ezer forintos emelést jelent.A pedagógusok augusztusban egy összegben fogják megkapni a januárig visszamenőleges emelést – az erről szóló rendelet július 1-jén lép hatályba..." - Telex
R00
R00 péntek, 11:33
#6711
Új Gajdics nóta: Jön a Kommenthad
https://www.youtube.com/watch?v=ix4gPipTwPA
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 11:18
#6710
A Tisza 0.4%-kal emeli
 a tanárok bérét,
 amit a Fidesz
 már több százezerrel emelt az elmúlt években!
Gratulálunk! 
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 10:32
Előzmény: #6705  R00
#6708
BETEGEMBER MINEK MENNE ODA???Nem tud viselkedni!!!
_Sigorszky
_Sigorszky péntek, 09:48
Előzmény: #6706  Schmidt
#6707
Rendelje meg az, akinek hat anyja volt...
Schmidt
Schmidt csütörtök, 20:24
Előzmény: #6698  kenyeres2
#6706
Rendelje meg most az Orbán Viktor aláírásával ellátott Nemzeti Hitvallást! 2350 forint
R00
R00 csütörtök, 18:12
#6705
Németh Zsolt: Magyar Péter minősíthetetlen hangnemben sértegeti a politikai ellenfeleit, ezért nem hívjuk Tusványosra
Elvégre „Tusványos a demokrácia és a párbeszéd kultúrájának rendezvénye”.
Schmidt
Schmidt csütörtök, 16:03
Előzmény: #6698  kenyeres2
#6703
Megvolt mar a nagy bejelentes?
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 10:19
#6702
Navracsics és Ferencz Orsolya
" A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.
Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését. "
_______ kullancs ______
A magyar nyelvben gyönyörű rokon értelmű szavakat találunk a kullancsra:
- nemzeti tőkés
- mecénás
Mennyivel másként hangzik, mint a
- vérszívó
- parazita
- élősködő
Bandita csütörtök, 08:29
Előzmény: #6700  csendben
#6701

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek