Toka

Regisztráció: 2023-07-27 22:14:35

Hozzászólások száma: 24 415

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:11


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

22 033
2026. 05. 30. 12:05
956
2025. 07. 08. 19:15
486
2026. 02. 21. 18:56

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn Holding Nyrt." topikból

A moderálás a "Appeninn Holding Nyrt." topik #11996 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
"Egyáltalán nem akarok venni, megnyugodhat.Tobbet nem irok ide"
Így könnyebb lesz megtartani ezt a fogadalmat.
Moderáció:
Kitiltás a "Akko Nyrt" topikból

A moderálás a "Akko Nyrt" topik #206 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Trollkodás: de ez várható volt, ahogy a többi topic szétzúzása is megy öncélúan. Az egy személyes klubban lehet folytatni, csak ott meg senki nincs.
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #1364 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Fejezzük ezt be végre..
Moderáció:
Kitiltás a "OTP Direktbroker problémák" topikból

A moderálás a "OTP Direktbroker problémák" topik #3577 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
ejj....no

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2024-10-24 16:00-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #61195 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Egymást máshol szidjátok!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-12-07 08:14-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Erre nem kíváncsi senki, keressetek valami más helyet.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn Holding Nyrt." topikban - 2025-02-25 16:37-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn Holding Nyrt." topik #3981 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Közkívánatra.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-02-23 16:02-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Trollkodás
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-07-05 11:05-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #126 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Hanyagoljuk a "kocsmázást"!
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-07 19:31-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-01 10:35-ig (20 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 17:11
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 16:46
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 16:03
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 14:46
Pont ott van ám a HBO Max-on...az uj filmek kozt.Megnéztem.Nem rossz de a masik jobb volt szerintem....
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 10:48
Ha nálunk van az összes NER-papír, akkor mi nem traderek vagyunk, hanem a takarítóbrigád.
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 10:43
Az azért kemény lesz ha nálatok lesz az összes ner papír, nem a ner-nél.🤣
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 10:34
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 10:04
Na beszállni se volt konnyű de kiszállni még nehezebb lesz, a lábaimnak tegnap jót tett a hidegvíz.....hátha igy marad.....
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 09:39
Van egy nagy ontottvas kádam kicimbáltam egy fa alá...slaggal feltoltom...keverek 1 et és belefekszem....
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 09:30
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 09:12
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 08:07
Köszönöm Labanc Úr.Elintézem kis dolgaim, azt ebéd után besötítek s megnézem.A videán megtaláltam.
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 07:35
A mai névnap: János, Pál
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 06:17
Aki teheti, este hat és kilenc között kapcsolja le a légkondit, ezt kéri Kapitány István.
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi ma, 00:21
Ja...én nem is tudtam errol semmit hogy 2 van......szerintem az elso volt...aranyat cipelt azt elvették a németek azt kinyirta oket...koszönöm hogy mondta hogy van masik rész, majd megprobalok rakeresni...tetszett nagyon.
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi csütörtök, 23:34
Mozi pluszon igen jo film van..Sisu a címe, igen ajánlom...
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi csütörtök, 22:56
Akko fórum csütörtök, 22:54
Ne minuszoljanak!Veres Ur nevét még nem ejtette ki a Miniszterelnök Úr.Ha itt tovább minuszolnak a Toka Clubb fél oránként jelezheti hogy kiket ejtett ki.

friss hírek További hírek