Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
randomly szerda, 15:20
Előzmény: #40859  randomly
#40860
randomly szerda, 15:18
Előzmény: #40856  Guppy
#40859
x2029J szerda, 15:04
Előzmény: #40856  Guppy
#40858
Korlát ár: 56.8284
randomly szerda, 15:02
Előzmény: #40846  randomly
#40857
persze most veszek shortot 4002-nél real 3994 .... Nandi követlek! :-)
Guppy szerda, 15:02
#40856
Sziasztok! Kérdésem az, hogy a silvtl046-t milyen összegnél ütik ki? A korlát ár 56,82 az Investingen tegnapi záró 56,08. Én amit számolok most az Ersén 17534/314=55,84 mit számolok rosszul? Köszi a választ
Beze
Beze szerda, 14:54
Előzmény: #40852  randomly
#40855
Most én járok itt az ezüsttel 🥺
Nandi szerda, 14:54
Előzmény: #40851  Bpali2
#40854
Na meg is vagyunk, benézett 4K alá. Makacsul védik a 4k-t, de győzni fog a túlerő.
ASR szerda, 14:43
Előzmény: #40847  Szami
#40853
Most nem kell majd újabb 15 év. 2011 után még elképzelhető volt a stabil növekedés alacsony kamatok mellett, ma viszont ez a forgatókönyv már kizárható a fizikai és demográfiai korlátok miatt. Az infláció és a kamatok jelenleg épp ütik a nemesfémeket, de amint lefordulnak, a megnövekedett pénzmennyiségre sokkal kevesebb fizikai ezüst jut majd - a készletek ugyanis gyorsabban fogynak, mint ahogy ki lehet termelni őket. Bár az arany súlya a jegybanki tartalékokban már átlépte a dollárét, a globális árakat és követeléseket még mindig dollárban jegyzik, ami rengeteg eladót kényszerít a piacra. Gondoljunk bele, 2008-ban is végig esett az arany, utána viszont brutálisat ment. Ha pénz kell a csődök elkerüléséhez, szóban keménykedhet a Fed, de a hátsó ajtón úgyis jönni fog a likviditás. Érdekesség: a HUF is másolja azt az évet.
randomly szerda, 14:33
Előzmény: #40850  Bpali2
#40852
Őszinte legyek? Nekem az EUR/HUF long majdnem 1 év volt mire rájöttem hogy ez tegnaptól kezd longos lenni ... szerencsére volt közben short is így 500.000 hungarishe forint éget csak el. Az ezüstnél ez gyorsabb volt 2-3-4 hét nem emlékszem de ott 10x ennyi 5.000.000 ment el mire észhez tértem. 
Bpali2 szerda, 14:33
#40851
Nandi ha 3400 lesz mire vársz? .. 600 USD gyors pénz ..ja okoskodni pozíció nélkül az megy ..
Bpali2 szerda, 14:24
#40850
Hirtelen mennyi megvilágosodott ember lett .. Már 51 is lehet  Eddig Mandi 57 ezett az 55 helyett 😂.   Arany még mindig 4 K felett .. Short szépen termel . Mi a gond?. Azért temetni nem kell , meg évekre jósolgatni. 
lukskypoker
lukskypoker szerda, 14:02
Előzmény: #40753  lukskypoker
#40849
első megálló lassan aktuális
aztán majd 51 körül
70 -80-100 versenyzők hetek, hónapok óta beragasztva
Valiz
Valiz szerda, 13:58
Előzmény: #40847  Szami
#40848
Látod Beze? Ezt szoktam mondani. 
Szami szerda, 13:33
Előzmény: #40846  randomly
#40847
Csalfa vak remény. Elesett a 60 is. 
2011-ben volt 50 dodo, utána 15 évig kellett várni az új csúcsra. 
Bele sem merek gondolni, de lehet, hogy megint ez lesz. Sok év lejtmenet, utána sok-sok-sok év oldalazás. 55 nél talán beleveszek. És mi van, ha jönne, egy régóta várt korrekció, esés a tözsdéken? Akkor holdfény mélyrepülés 40 alá, aranyhíd 3000 alá. Ami némi reményt ad, hogy kezd a taxisok és fodrászok közt eluralkodni a pánik...
randomly szerda, 12:38
Előzmény: #40845  Nandi
#40846
háromezres kezdetű árfolyamra gondolsz? 3### ... Én nem tudom még mindig csak figyelem. Bárhova húzom a vonalakat nem tetszik.15 év alatt ennyit változott volna az aranypiac? Inkább tavaly jól elkaptuk a felszálló ágat, a leszállót már nem annyira de nem panaszkodom.  https://ibb.co/Kcww9qXF ;
Nandi szerda, 12:25
Előzmény: #40843  Beze
#40845
TA sem igazán van mellette. Csalfa remény. 
Tisztán látszik, hogy a törés csak idő kérdése.
A DXY is emelkedik erősen. Ma nagy eséllyel meglesz az a 3...
Bpali2 szerda, 12:21
#40844
Holnap holnap utáni USA adatok. Vagy akár be is zuhanhat miattuk . Szóval érdemes spekulatív pozíciókat felvenni akár ..👀De nem kell mindig mindent megmagyarázni .  Csak lereagálni. Vagy az eget nézni 😳
Beze
Beze szerda, 11:52
Előzmény: #40842  Nandi
#40843
most mi fordíthatja meg? Narratíva változás, pozitív hír továbbra nincs.
Ez a bajom nekem is. Csak a TA van mellette egyedül, de valami hír is kéne, csökkenő infláció, bármi 
Nandi szerda, 09:37
Előzmény: #40841  Beze
#40842
A grafikonból nekem az jön le, hogy erősen teszteli a 4K körüli ellenállást, immár másodjára. Minél többször nyomja, az annál gyengébb. Az első esetben a taco visszarántotta, de CSAK átmenetileg (pedig azt én is fordulatnak vártam), most mi fordíthatja meg? Narratíva változás, pozitív hír továbbra nincs.
Szerintem az oroszok, netán a törökök továbbra is nagyüzemileg adhatnak el aranyat, ahogy tavasszal, bár nem olvastam erről, csak sejtés. És nemigen lesz tőkéjük visszavenni.
Az év végi optimistákat kicsit olyannak érzem, mint aki már júniusban felveszi a télikabátot, mert év vége fele tutti hideg lesz. És még igaza is lehet, csak addig lesz pár erősen izzasztó hete.
A helyzet majd változik, ha a 4350 körüli felső vonalat átviszi. Addig részemről a várakozás marad a 3K tartomány, bármennyire is csúnyán hangzik a látók számára. Ha viszont fordul, fordulok én is.
XAG pedig 57 körül.
Beze
Beze szerda, 08:21
Előzmény: #40840  Beze
#40841
ja és mindjárt halálkereszt is van, sokszor van hogy az lesz az alj, mikor már mindenki esést lát csak meg halálkereszteket

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek