Topiknyitó: buythedip 2024. 01. 22. 22:09

Eurós részvények vitasarok  

Nem tudtam valamiért a 'Külföldi tőzsde' kategóriát kiválasztani, de talán segít egy moderátor ha ez a topic lesz a fórum sztárja.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
xy2003 2026. 06. 12. 09:41
Előzmény: #14259  todi
#14260
ha már így megvilágosodtak tényleg intézhetnének valamit:)
todi 2026. 06. 12. 09:19
Előzmény: #14257  xy2003
#14259
Szerintem eddig az usa miatt nem lépték meg. De most már látja mindenki, hogy az usa tesz ránk.
todi 2026. 06. 12. 09:17
Előzmény: #14253  5000
#14258
Egot félre kell tenni és pragmatikusan politizálni.
xy2003 2026. 06. 12. 09:16
Előzmény: #14247  todi
#14257
nyilván nem úgy gondoltam,hogy magánakcióban,de egy közvetítő szerep főleg ha eredményes lehet úgy sem lett volna gond.
5000 2026. 06. 12. 09:16
Előzmény: #14255  5000
#14256
Bocsánat, szar internet
5000 2026. 06. 12. 09:15
Előzmény: #14252  todi
#14255
Az jó lenne, én mindig is m9ndtam, hogy EU-s fejlettség, olcsó orosz energia.
5000 2026. 06. 12. 09:14
Előzmény: #14252  todi
#14254
Az jó lenne, én mindig is m9ndtam, hogy EU-s fejlettség, olcsó orosz energia.
5000 2026. 06. 12. 09:14
Előzmény: #14252  todi
#14253
Az jó lenne, én mindig is m9ndtam, hogy EU-s fejlettség, olcsó orosz energia.
todi 2026. 06. 12. 09:07
Előzmény: #14251  todi
#14252
Trump visszalöki az EU-t az oroszokhoz.
todi 2026. 06. 12. 09:04
Előzmény: #14250  todi
#14251
“ A TASZSZ szerint a találkozó apropóját az adja, hogy egyre több európai vezető beszél arról, hogy tárgyalni kell Oroszországgal az ukrajnai háború lezárásáról. Vannak, akik ennél is tovább mennének: Bart de Wever belga miniszterelnök már az orosz energiahordozók újbóli vásárlásáról is beszélt.”
todi 2026. 06. 12. 08:57
#14248
Tegnapi hír az is, hogy a francia, német és angol moszkvai nagykövetek az orosz külügyminisztériumban tárgyaltak a békéről.
todi 2026. 06. 12. 08:52
Előzmény: #14246  xy2003
#14247
Az a CDU elárulása lett volna. Ahogy kivettem most is úgy menne ( már ha) , hogy a CDU hallgatólagos felkérésére.
xy2003 2026. 06. 12. 08:45
Előzmény: #14241  todi
#14246
én azon vagyok meglepődve,hogy 22 óta egyszer sem ment még oda a régi haverhoz béke ügyben,ezért nálam csökkent is az ázsiója.
todi 2026. 06. 12. 08:27
Előzmény: #14243  TheSnake2020
#14245
Legyen úgy!
todi 2026. 06. 12. 08:26
Előzmény: #14239  5000
#14244
Az opciók kifutása árfolyamot mozgathat de az iránymutató a jelentés lesz ( értékesítés, portfólió átértékelés, LTV).
Nem tudom lefordítottad-e a cikjet amit tegnap betettem ide?  Egy szakközgazdász elmondja, hogy a Vonovia értéke a portfólióban van  és arra kell nagyobb figyelmet fordítani (sokan csak a bérleti oldalra koncentrálnak).
TheSnake2020 2026. 06. 12. 08:22
#14243
Na vna ha sziget fordulót csinálnak hetes fehér gyertya,  akkor irány az osztalék gap.  Akár nagyon gyorsan. 
todi 2026. 06. 12. 08:17
Előzmény: #14240  5000
#14242
Szinte semminek. Kostolány leírta: a kegfintosabb dolog a tőzsdék szempontjából a likviditás bőség vagy annak hiánya.
Eddig is voltak olyan elméletek, higy sok szektor azért szenved nert a pénz az AI-ba áramlik és fekszív mindent.
todi 2026. 06. 12. 08:13
#14241
Németeknél már szóba került, hogy Angela Merkel esetleg tárgyalna Putyinnal.
Játsszunk el a gondolattal, hogy mi történne ha újra jönne orosz olaj?

Topik gazda

buythedip
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek