Te a megosztottak táborát erősíted egyébként azokkal, akik az oroszoknak szurkolnak. Az ősember kora óta jól működik a megosztás elve. Állati nagy business.
Tudod mi a hibája? Az, hogy ha valaki leírja, hogy esik az eső, a megosztottak abba is belekapnak miszerint ez vagy Zelenszki-nek vagy Putyinnak köszönhető. Most éppen nem esik, tehát fordul a két pólus ellenkező irányba. Akik viszont pénzelik, nekik mindenhogyan jó. Évezredek óta a legtutibb business.
Nos mindkét népet sajnálom, ha ezt kérdezed és ezért is vagyok a tárgyalás híve. Nem értem, hogyha még több hullával jutnak el oda, ahova egyébként is eljutnának egy megegyezéssel, az miért jobb mindkettőjüknek? Erre mondják azt páran, hogy "le akarják játszani". Na ebbe nem szólok bele, ha megunták üljenek már le tárgyalni! Ennyi a kívánságom, de majd a nagy fiúk eldöntik.
Tudod mi a hibája? Az, hogy ha valaki leírja, hogy esik az eső, a megosztottak abba is belekapnak miszerint ez vagy Zelenszki-nek vagy Putyinnak köszönhető. Most éppen nem esik, tehát fordul a két pólus ellenkező irányba. Akik viszont pénzelik, nekik mindenhogyan jó. Évezredek óta a legtutibb business.
Nos mindkét népet sajnálom, ha ezt kérdezed és ezért is vagyok a tárgyalás híve. Nem értem, hogyha még több hullával jutnak el oda, ahova egyébként is eljutnának egy megegyezéssel, az miért jobb mindkettőjüknek? Erre mondják azt páran, hogy "le akarják játszani". Na ebbe nem szólok bele, ha megunták üljenek már le tárgyalni! Ennyi a kívánságom, de majd a nagy fiúk eldöntik.
OROSZ-UKRÁN háború