Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mcbull 2023. 03. 10. 18:13
Előzmény: #29856  WLM
#29860
Így van,én meg más is megfizeti a háború árát....De elég szomorú, hogy senki sem fogja fel mi marad Ukrajnából. Kit fognak sorozni? A 18 éveseket? Azt várják, hogy mikor lesz valaki nagykorú? Szégyelje mindenki magát aki ehhez asszisztál!
WLM 2023. 03. 10. 17:59
Előzmény: #29857  Murdoch
#29859
Pontosan Murdoch uram, akkor nem volt ekkora hiszti. 
Törölt felhasználó 2023. 03. 10. 17:48
#29858
Ukrán ellentámadás,szánalmas mind két oldal.az emberiség ostobasága miatt ,csak az igazak maradnak🕛és még azok akik megternek.gratula mindenkinek a földi pokol ért,🔔
Murdoch 2023. 03. 10. 17:41
Előzmény: #29854  Shortelek
#29857
WLM 2023. 03. 10. 17:38
Előzmény: #29853  Shortelek
#29856
Ne lovalld ennyire bele magad, felesleges. Nem akarat kérdése a tétlenség, hanem a képesség hiánya. Az árát, pedig az ukránok fizetik, nem mi, tehát ezért sem kell annyira aggódni, ők sem aggódtak miattunk amikor mi fizettünk, ráadásul jóval nagyobb jattal.
rockmaster 2023. 03. 10. 17:25
Előzmény: #29853  Shortelek
#29855
Már a Krim elcsatolásakor keményebben kellett volna fellépni... ez sajnos elmaradt, így még nagyobb lett az étvágya .
Shortelek 2023. 03. 10. 17:05
Előzmény: #29850  motoros
#29854
Bizony hatalmas, helyrehozhatatlan hibát követ el a NATO, hagyja örjöngeni ezt a barmot.
Shortelek 2023. 03. 10. 17:03
Előzmény: #29852  WLM
#29853
Ez nem elképzelés, hanem akarat kérdése lenne, a világnak nem kellene engedni egy ilyen őrült baromnak a tévelygését, nagyon meg fogjuk ezt még fizetni, hogy nem állították meg ezt az állatot.
WLM 2023. 03. 10. 15:23
Előzmény: #29848  berlini
#29852
Hága, lol, ez jópofa, tündéri elképzelés nulla realitással. Úgy látom, az "elfogadók" csalódottsága zavarba torkollik.
Phylaxa 2023. 03. 10. 14:59
Előzmény: #29834  rockmaster
#29849
Tehát te vagy az egyik, aki szerint Oroszország megtámadja a NATO-t. Néha előbukik ez a marhaság. Erre miért van szükséged? 
berlini
berlini 2023. 03. 10. 11:28
Előzmény: #29842  WLM
#29848
látom sajnálod, hogy a háborús bűnös Putyint nem hivták meg.
Ne félj, előbb vagy utóbb meghivják. Majd ha az oroszoknak elegük lesz belőle pár év egyre mélyebbre süllyedés után, akkor egy külön géppel elküldik Hágába.
Törölt felhasználó 2023. 03. 10. 10:59
Előzmény: #29846  C0lumb0
#29847
Szerintem sem jó irányba haladunk. Elsősorban a kormány miatt.
ÉS szerintem is arra megy ki a mai beszéd, és félelelmkeltés, hogy saját maga által kikiáltott megmentőként azt tehessen a honvédelem nevében, amit akar. Egyre jobban közelítünk a totális diktatúra felé.Elég csak a félelemre építeni. Ha nincs félelem, akkor genreálni kell. Ma ez nagyon negatív hanvételű + összevissza beszéd volt megint, csak több benne a félelemkeltés. Meg van az újabb ellenség kép. De vajon kicsoda? Nem hiszem, hogy az oroszok, az amcsik meg túl erősek ehhez, az ukránok ellen szerintem. Ekkora barmot, aki így akarja megoldani a kétoldlú konfliktust a szomszédjával.
C0lumb0 2023. 03. 10. 10:48
Előzmény: #29845  Törölt felhasználó
#29846
Orbán mit mondott idézem: "A békéhez erősnek kell lenni" És itt a hadiiparunkra célzott, hogy azért kell erősnek lenni, hogy elrettentsük vele az ellenfelet, hogy neki nagyobb kára lesz... Namost kíváncsi lennék, hogy ezt ukrajnára vetítve hogy képzeli el? Ha békét akarnak az ukránok erősnek kell lenniük, ami egyenlő azzal, hogy el kellene rettenteni valahogy az oroszokat ahhoz, hogy béketárgyalásokba kezdjenek? Mert ha igen akkor miért nem csatlakozik a fegyverszállításhoz, szankciókhoz? Vagy csak ezt mondja, hogy mi nem, mi kimaradunk, az hogy fegyvert szállítunk további halálokat idéz elő stb. közbe meg mást tesz??  A két mondókája egymást üti.. Innen is látszik, hogy fogalma sincs, hogy lehetne békét kötni neki sem, csak hajtogatja mint a pereces, hogy béke béke.. ő ment meg minket.. Hát nem tudom.. Mindenki tudja, hogy az lenne jó, hogy béke legyen, de azt kellene tudni, hogy lehet elérni.. Az unióba lassan árulónak minősülünk ilyen téren, és hát ugye most oda nyal Vitya keletre, de régen jócskán sáros volt az Oroszok elküldésében.. Szép kis kilátások lehetnek ebből ha megpróbálna kivezetni minket az EU ból.. Az EU a szankciókat azért hozta, hogy legyen mivel elrettenteni az Oroszokat, mellékterméke természetesen az infláció, de ez egy fegyver az Unió és Egyben Ukrajna kezében egy humánus fegyver.. Hogy mennyire sikeres az másik kérdés.. Ilyen helyzetben a közösséggel szembe menni viszont, amihez tartozunk, a közösséget bomlasztani, gyengíteni, nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, a véleményt el kell mondani, de a közösség véleményét kell tudomásul venni alkalmazni, (ez neki sose ment), a vétókat el kell felejteni, azt nem lesz itt ekkora infláció sem, mint amekkora van, ahogy egyéb ukrajnával határos országokban sincs.. Csak ahhoz ugye elő kéne szedni a korruptakat, csatlakozni az ügyészséghez stb.. Itt már nincs más hátra előre van.. Ha világháboru lesz, hát nem hiszem, hogy kimaradunk belőle, pusztán csak azért mert Vitya napraforgó üzemmódot folytat.. Majd jön az eu, hogy megszegtük a kötelezettségeinket azzal hogy kilépünk és nem védjük meg az EU egyéb országait együttműködve a többiekkel.. Ezek odabujnak Putyinhoz, aztán meg majd az országunkba jönnek lesznek az orosz megmentők és elvárják, hogy itt lehessenek, szembe az EU val, azt itt fognak csatározni.. Ha nem jobbról majd balról kapjuk a pofont.. Ha mégis az EU/USA/UKRAJNA "nyer", akkor hogy fogunk kinézni? Ha meg az oroszok akkor se leszünk csak kakukktojás kategória max majd, nameghát ugye hadszintér mint az ukrajnai szakadárok.... Mi is szakadárok leszünk? Nem tudom mit akar Vitya, de hogy jó vége nem lesz, az szerintem erősen vízionálódik..
Törölt felhasználó 2023. 03. 10. 09:16
Előzmény: #29838  rockmaster
#29845
erről van szó !!! 
Úgy értelmezem mai rádiobeszédet, hogy a magyar kormány álláspontja szerint a béke mindenek előtt. Tehát, ha ukrajna hagyta volna az oroszokat benyomulni az országba, és nem áll ellen, akkor béke lenne. De ki tujda, milyen béke? 
Akkor mi miért fejlesztjük a hadseregünket? Engedjü, be/át a támadót, és megússzuk, nem?
rockmaster 2023. 03. 10. 09:12
Előzmény: #29843  Törölt felhasználó
#29844
Veszélyhelyzet nemzeti veszélyhelyzete :)
Törölt felhasználó 2023. 03. 10. 09:06
#29843
Don Viktátor már a világháború rémével fenyeget!! Valamire készül, hogy ez feljogosíthassa arra a valamire!
WLM 2023. 03. 10. 08:00
#29842
https://www.portfolio.hu/global/20230310/evek-ota-nem-volt-pelda-erre-csucstalalkozot-tart-a-ket-europai-atomhatalom-601996
Végre valami vidámabb téma. Összefut egy talira bikicsunáj és a leszakajtott virágszál, a megrontott micron. Csúcstalálkozóóóó muhahaha, a nap vicce. Két hülyegyerek biológiai díszletként tetszeleg pár felejthető fotón, miután trécseltek pindurit. Adnak a szarnak pár taslit. 
WLM 2023. 03. 10. 07:51
Előzmény: #29839  rockmaster
#29841
Hidd el nekem, nincs veszélyben sem Európa, sem Afrika, sem Ausztrália, sem Amerika. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek