Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Toka kedd, 10:08
Előzmény: #97059  Toka
#97060
354.2
Toka kedd, 10:07
#97059
Eur 354
Toka kedd, 09:58
Előzmény: #97057  Pingvin007
#97058
🤣
Pingvin007 kedd, 09:57
Előzmény: #97041  Electricity
#97057
Szia, A Magyar Közlönyben nem jelent meg, egébként szerintem erről van szó:
A „former” (korábbi) megjelölés oka a LinkedInen egy egyszerű adminisztratív és nyelvi sajátosság, nem pedig az, hogy elvették volna a rangját. A pontos okok a következők:
Időszakos kormányzati feladat volt: 
 Jászai Gellért a kinevezésekor nem egy állandó nagykövetség (pl. a washingtoni vagy londoni követség) vezetését vette át, hanem a magyar állam képviseletében egy konkrét külgazdasági misszióra kapott megbízatást. 
A misszió lezárult: Miután a rábízott nemzetközi tárgyalások (például a SpaceX-szel és az amerikai partnerekkel folytatott egyeztetések) lezajlottak, ez az aktív diplomáciai feladatkör véget ért. Mivel már nem lát el napi szinten ilyen kormányzati képviseletet, a LinkedIn rendszerében ezt a pozíciót le kellett zárnia. 
A rang megmarad, a pozíció nem: A diplomáciában a „rendkívüli és meghatalmazott nagykövet” egyben egy titulus és rang is, amelyet a diplomata a feladat lejárta után is viselhet (hasonlóan ahhoz, mint amikor egy volt minisztert vagy miniszterelnököt később is miniszter úrnak szólítanak). Viszont az online önéletrajzban (LinkedIn) az aktív munkavégzés végét a „former” szó jelzi.
Nem politikai kegyvesztettségről vagy büntetésről van tehát szó, hanem arról, hogy a 4iG elnöke elvégezte azt a konkrét nemzetközi gazdaságdiplomáciai feladatot, amire a rangot kapta.
Kata726
Kata726 kedd, 09:53
#97056
Biztos nem érdemlem meg a nagy nyerőt, de pont az ilyen időszakok miatt szoktam elfáradni, mire eljön a ma még elképzelhetetlen mértékű emelkedés és túl korán adom el. HA jön... Jártam már így párszor, de ez nem Otp, itt mérföldekkel nagyobb a kockázat.
Dawe kedd, 09:49
#97055
Ugyanott tartunk mint egy évvel ezelőtt az árfolyamban, mikor vettem az első pakkom. Kíváncsian várom, hogy szeptember mit hoz. 2290 Ft-os átlagáron vagyok benn. Minden sorstársamnak kitartást kívánok! üdv, kbf.
Kata726
Kata726 kedd, 09:48
Előzmény: #97053  Rellim
#97054
Nagyon szomorú. De akkor mi legyen? Nézegessük nap, mint nap? Ma csúnya, holnap lehet hogy szebb, de igazából mindegy, 2000 alatt van stabilan. Nem tudom hogyan tovább. Van még itt értelme bármire is várni? Elvileg van, de rendkívül idegörlő. 
Rellim
Rellim kedd, 09:44
Előzmény: #97052  Kata726
#97053
Komolytalan forgalommal 1835 ft
Kata726
Kata726 kedd, 09:42
#97052
R 1850 komolytalan forgalommal
HunSuccess kedd, 09:41
#97051
Most vagyok abban a helyzetben, hogy vennék… de ki tudja, hogy mikor fordul meg az irány 
HunSuccess kedd, 09:41
#97050
Most vagyok abban a helyzetben, hogy vennék… de ki tudja, hogy mikor fordul meg az irány 
tomspice kedd, 09:38
Előzmény: #97040  Gabor970-1
#97049
Ez a bosszú. 
Rellim
Rellim kedd, 09:36
Előzmény: #97043  HunSuccess
#97048
Semmi.. 
R: 1856 
Getup
Getup kedd, 09:36
Előzmény: #97046  Rellim
#97047
Na meg is van 3,5% ez az alap...1856
Rellim
Rellim kedd, 09:35
Előzmény: #97042  Nemtommilesz
#97046
Nem biztos, hogy jó teória. 
Ha mondjuk januárban vetted 4300-ért, és most ránézel... 
Több mint a fele hiányzik a tőkédnek. 
R: 1870 
Getup
Getup kedd, 09:35
Előzmény: #97044  Rellim
#97045
Ez csak a minden napi nem szoktad még meg..ennek mind1 piros vagy zöld a bux...csak esik minden nap...lassan vevők.nélkül.. r 1871 minden fasza👌
Rellim
Rellim kedd, 09:31
Előzmény: #97040  Gabor970-1
#97044
Jó úton haladunk. 
R: 1872 
HunSuccess kedd, 09:31
#97043
1872…. Nem látom, h mi fogja megállítani 
Nemtommilesz
Nemtommilesz kedd, 09:30
#97042
Ne 8 millás forgalom alapján ítéljetek…. Ez a szándék, kiforgatni mindenkit aki nem bírja idegekkel. Ne nézd, ne foglalkozz vele. Légy befektető, majd nézz rá fél év múlva Szép nyarat Minden Részvényesnek!
Electricity kedd, 09:29
Előzmény: #97033  rice2
#97041
Ki néz hülyének kit? A saját bejegyzése alapján már nem az. Akkor mi az igazság, mert más úgy a gyerek fekvése, ha igen és ha nem! Ezt lezártam. :-)

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek