tomspice

Regisztráció: 2010-01-23 12:10:56

Hozzászólások száma: 3 407

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 13:03


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

401 332
2026. 05. 30. 11:16

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-07-07 07:34-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ne küldözgess senkit sehová, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-01-29 08:59-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
akármennyire is fáj, egy részvényt mindig van aki lefelé várja. ha nem így lenne, a végtelenbe emelkedne. ha meg büdös a társaság, keress egy másik fórumot.
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2020-03-13 11:41-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #63816 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nem idiótázunk
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-05-08 15:38-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "OPUS es 4IG elemzesek" topikban - 2026-05-01 17:53-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OPUS es 4IG elemzesek" topik #6782 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Szivesen veszunk a targyra vonatkozo ellenvelemenyt is.
De ez helyett pimaszkodast nem kerunk.

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:03
Ez egy volatilis részvény. Ez ilyen.
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 12:56
Basszátok még, elmegyek túrázni, aztán bekapcsolom a telót, végre fel.. Helyes
Appeninn real péntek, 09:53
De őt ez sem érdekli! Szerintem semmi sem. Megsavanyodott
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 16:14
Most kéne szólnia!!!!!!!!
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:36
Olyan álmodott és alkot meg amit te soha nem fogsz. Ugye, vicc?
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 13:28
Ezt fel nem foghatom, mint ahogy a CSG -t  sem
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 13:15
Ami külön fasza, hogy a rheinmetall -18,%
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 15:45
Nem tudom, de hogy ezt porba döngöljék 800ig, arra elég, sajnos
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 13:33
Kormány tönkrevágta a papirt
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 09:38
Ez a bosszú. 
Appeninn real 2026. 06. 19. 09:58
Gondolom Dániel nyaral valamelyiki yachtján
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 16:38
53,4
Appeninn real 2026. 06. 18. 15:38
Pontosan. Egyszercsak majd eladja
Appeninn real 2026. 06. 18. 10:00
vajon mikor kezdik venni? 400 nál?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 17. 16:29
türelem, 1-2 év és jobb lesz
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 13:54
5 évig nem kellett senkinek 800 körül, szintén
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 13:08
Ez a szar s bukik lefelé, soha nem fogunk 66 felé kerülni.....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 11:34
Ameddig akarják, sajnos
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 17:31
Csak nehogy évekig tartson 
Appeninn real 2026. 06. 11. 12:01
Ahogy mondod. Hulladék. Ipari

friss hírek További hírek