Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rellim
Rellim hétfő, 18:53
Előzmény: #96998  dunyha
#97000
Ez holnap megint kb -100 ft.
Mint ahogy lenni szokott az ilyen semmittelen bejelentéseknél.
(Kár-kár-károgás) :D 
Getup
Getup hétfő, 18:49
Előzmény: #96997  Csomi_1977
#96999
Persze kiderül semmi rossz szándék nélkül.irtam de sajna ez az igazság..es egy szaki se tudja megmagyarázni hogy miert esett jelenlegihez képest 3,1kt.. valami oka biztos volt nem 200ftot esett..es most is csak vergődik,lesz 2,4k huh az kb 26% fel de 3-4-4,5k vette nem lesz sajna vele boldog..
Csomi_1977 hétfő, 18:29
Előzmény: #96996  Getup
#96997
Igazad van ! Eléggé anomáliás ez a részvény . De reménykedünk .  Pár hónap és kerül mi lesz . 
Getup
Getup hétfő, 17:11
Előzmény: #96994  Miner
#96996
Itt mindenki bele hisz mindent mert beleragadt 4 vagy 5kn es remeléli hogy ebben az eletben meg lesz penze..igazsag 5k1,6k ezt senki se tudja megmondani miert is esett majd 3,4t??? Mert minden olyan fain👌 biztos amugy 18 eve tözsdézem es lattam mar ilyet ami itt van opi delta stb... 
Imrus55 hétfő, 17:10
#96995
1919.- Z
Miner
Miner hétfő, 16:50
Előzmény: #96975  Getup
#96994
Ne haragudj, nem személyeskedni akarok, de akinek az a véleménye, hogy egy árfolyam csak akkor feleződhet le, hogyha komoly baj van, az nem tudja mi az a tőzsde, vagy hallott már róla ezt-azt, de semmiképp sem ajánlanán neki, hogy ilyesmibe vágja a fejszéjét. Nincs hatalmas tapasztalatom, csak néhány éve foglalkozom vele, de pl. a NASDAQ-on a papírok jelentős részével történt már olyan, hogy lefeleződött, harmadolódott, de akár tizedelődött az árfolyam, valamelyik többször is, akár éven belül is. Pont van egy drón gyártó részvény, amivel már rég óta kereskedek. Néhány árfolyamot leírok időponttal együtt, dönsd el, hogy ettől rosszabb, vagy jobb a 4IG.: 2024.10. $1.8;  2024.11. $23,5;  2025.04. $4,4;  2026.05 $34,2
Tiszteletben tartom a véleményedet, de az ilyen jellegű beírásokkal csak a kezdőket pánikoltatod, a hozzáértők meg csak át fogják görgetni a beírásod, mert nem tartalmaz olyan infót. ami előrébb visz itt bármit is. 
Bocsánat, ha megsértettelek, ez az írásom nem csak neked szól, hanem a többi hasonló megnyilvánulónak is. Peace
Getup
Getup hétfő, 16:46
Előzmény: #96991  Rellim
#96993
Persze majd ha bux meg fél millió lesz kb..de akkor se biztos👌
Csomi_1977 hétfő, 16:45
Előzmény: #96988  Rellim
#96992
Azért voltal már itt csodák. Még mindig nagy a csönd a kormány körül . 
Rellim
Rellim hétfő, 16:43
Előzmény: #96990  szaferi
#96991
Bocs, elfelejtettem!
5000 lesz!
szaferi
szaferi hétfő, 16:41
Előzmény: #96988  Rellim
#96990
Na, ez egy jó hír. Remélem utána nem maradsz itt rinyálni.
Csomi_1977 hétfő, 16:36
Előzmény: #96986  Rellim
#96989
Bárki bármit mond itt nem tiszta keresekedés megy hónapok óta . Olyan szinten nyomják le valamiért . Mikor 4500 felett volt milliárdokért vették . Azt ne mondja mindenki , hogy most mínuszban várja mindenki mi lesz. Vagy kis bukóval eladták ? Jászai is csak nézi mi történik ?
Rellim
Rellim hétfő, 16:35
Előzmény: #96987  Csomi_1977
#96988
Nálam nagyon fogy a türelem.
Sokáig én már nem tartom.
1895. Lassan a 2000 is álomhatár.
Csomi_1977 hétfő, 16:32
Előzmény: #96985  Rellim
#96987
Ezzel nem tudok vitatkozni , de a remény még meg van ha hülye vagyok is a nyár véget kivárom . A SAFE meg kitudja hol tart 🙄
Rellim
Rellim hétfő, 16:31
Előzmény: #96985  Rellim
#96986
06.12.-én vettem 1905-ért pár száz db-ot.
Mára már alatta van...
Rellim
Rellim hétfő, 16:28
Előzmény: #96984  Csomi_1977
#96985
Mindegy hol veszel, úgyis alá fog esni.
Ilyen kutyaütő papír nincs mégegy!
Csomi_1977 hétfő, 16:26
#96984
Elég gyenge nap volt azért vettem 1900-nál . Ez nálam azt jelent , hogy holnap 1900 alá fog esni . Valahogy semmi érdeklődés a papir után az elmúlt hetekben . 2000 ? Jaj de messze van az 
Kovi1102 hétfő, 16:20
#96983
Az elmúlt 1 órába kifuladt az eladó és a vevői oldal.
Getup
Getup hétfő, 16:01
#96982
Lehet itt irni bármit majd 140ks buxnal tud a papir 1900ft,ot...-3% telkó osztival 3k ez szep💪👌
Audax1 hétfő, 15:57
Előzmény: #96976  hun4ever
#96981
Igen, kellenek a magyar tőkések, az erős, jól teljesítő magyar tulajdonú cégek, vállalatok, mert csak így épülhet az ország. Elég volt az idegenek szipolyozásából! Itt van pl. az úniós pénz, 16, 4 mrd euro, sok pénz, de annak jelentős része már eleve nem a magyaroké lesz, mert 1, 4 mrd eur-t át kell adni az EO-- részére a magyar villamostávvezezeték rendszer felújítására és még külön pályázhat is az EO-n a 16,4 mrd-os részből. Szóval megy itt a kirablásunk még most is ezerrel! Sajnálom, hogy a NER-rel elszaladt a ló, és nem léptek jogilag korábban a rendezés felé, de lagalább, ami már jól működik azokat nem kellene szétverni! Az abszolút csibészeket, csalókat ki kell szűrni és a helyükre tenni, de ehhez józan akarat, értelmes szándék kellene, nem pedig bosszú, mert az nem visz sehová! Hajrá 4iG!

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek