Ne haragudj, nem személyeskedni akarok, de akinek az a véleménye, hogy egy árfolyam csak akkor feleződhet le, hogyha komoly baj van, az nem tudja mi az a tőzsde, vagy hallott már róla ezt-azt, de semmiképp sem ajánlanán neki, hogy ilyesmibe vágja a fejszéjét. Nincs hatalmas tapasztalatom, csak néhány éve foglalkozom vele, de pl. a NASDAQ-on a papírok jelentős részével történt már olyan, hogy lefeleződött, harmadolódott, de akár tizedelődött az árfolyam, valamelyik többször is, akár éven belül is. Pont van egy drón gyártó részvény, amivel már rég óta kereskedek. Néhány árfolyamot leírok időponttal együtt, dönsd el, hogy ettől rosszabb, vagy jobb a 4IG.: 2024.10. $1.8; 2024.11. $23,5; 2025.04. $4,4; 2026.05 $34,2
Tiszteletben tartom a véleményedet, de az ilyen jellegű beírásokkal csak a kezdőket pánikoltatod, a hozzáértők meg csak át fogják görgetni a beírásod, mert nem tartalmaz olyan infót. ami előrébb visz itt bármit is.
Bocsánat, ha megsértettelek, ez az írásom nem csak neked szól, hanem a többi hasonló megnyilvánulónak is. Peace
Tiszteletben tartom a véleményedet, de az ilyen jellegű beírásokkal csak a kezdőket pánikoltatod, a hozzáértők meg csak át fogják görgetni a beírásod, mert nem tartalmaz olyan infót. ami előrébb visz itt bármit is.
Bocsánat, ha megsértettelek, ez az írásom nem csak neked szól, hanem a többi hasonló megnyilvánulónak is. Peace
A kedvencpapíromnek miért emelkedett az ára egy hónap alatt a 13X-ra és utána miért esett le ötödére? Az a papír is egy pohár g.ci lett? Biztos az ottani fórumon is voltak akik eladásra ösztökéltek másokat, de egy év múlva még meghétszerezte az árfolyamot. Ez a tőzsde. Aki 18 év alatt erre nem jött rá, hogy ilyenek előfordulnak, az rossz előadásra vett jegyet.