Persze kiderül semmi rossz szándék nélkül.irtam de sajna ez az igazság..es egy szaki se tudja megmagyarázni hogy miert esett jelenlegihez képest 3,1kt.. valami oka biztos volt nem 200ftot esett..es most is csak vergődik,lesz 2,4k huh az kb 26% fel de 3-4-4,5k vette nem lesz sajna vele boldog..
Itt mindenki bele hisz mindent mert beleragadt 4 vagy 5kn es remeléli hogy ebben az eletben meg lesz penze..igazsag 5k1,6k ezt senki se tudja megmondani miert is esett majd 3,4t??? Mert minden olyan fain👌 biztos amugy 18 eve tözsdézem es lattam mar ilyet ami itt van opi delta stb...
Ne haragudj, nem személyeskedni akarok, de akinek az a véleménye, hogy egy árfolyam csak akkor feleződhet le, hogyha komoly baj van, az nem tudja mi az a tőzsde, vagy hallott már róla ezt-azt, de semmiképp sem ajánlanán neki, hogy ilyesmibe vágja a fejszéjét. Nincs hatalmas tapasztalatom, csak néhány éve foglalkozom vele, de pl. a NASDAQ-on a papírok jelentős részével történt már olyan, hogy lefeleződött, harmadolódott, de akár tizedelődött az árfolyam, valamelyik többször is, akár éven belül is. Pont van egy drón gyártó részvény, amivel már rég óta kereskedek. Néhány árfolyamot leírok időponttal együtt, dönsd el, hogy ettől rosszabb, vagy jobb a 4IG.: 2024.10. $1.8; 2024.11. $23,5; 2025.04. $4,4; 2026.05 $34,2 Tiszteletben tartom a véleményedet, de az ilyen jellegű beírásokkal csak a kezdőket pánikoltatod, a hozzáértők meg csak át fogják görgetni a beírásod, mert nem tartalmaz olyan infót. ami előrébb visz itt bármit is. Bocsánat, ha megsértettelek, ez az írásom nem csak neked szól, hanem a többi hasonló megnyilvánulónak is. Peace
Bárki bármit mond itt nem tiszta keresekedés megy hónapok óta . Olyan szinten nyomják le valamiért . Mikor 4500 felett volt milliárdokért vették . Azt ne mondja mindenki , hogy most mínuszban várja mindenki mi lesz. Vagy kis bukóval eladták ? Jászai is csak nézi mi történik ?
Elég gyenge nap volt azért vettem 1900-nál . Ez nálam azt jelent , hogy holnap 1900 alá fog esni . Valahogy semmi érdeklődés a papir után az elmúlt hetekben . 2000 ? Jaj de messze van az
Igen, kellenek a magyar tőkések, az erős, jól teljesítő magyar tulajdonú cégek, vállalatok, mert csak így épülhet az ország. Elég volt az idegenek szipolyozásából! Itt van pl. az úniós pénz, 16, 4 mrd euro, sok pénz, de annak jelentős része már eleve nem a magyaroké lesz, mert 1, 4 mrd eur-t át kell adni az EO-- részére a magyar villamostávvezezeték rendszer felújítására és még külön pályázhat is az EO-n a 16,4 mrd-os részből. Szóval megy itt a kirablásunk még most is ezerrel! Sajnálom, hogy a NER-rel elszaladt a ló, és nem léptek jogilag korábban a rendezés felé, de lagalább, ami már jól működik azokat nem kellene szétverni! Az abszolút csibészeket, csalókat ki kell szűrni és a helyükre tenni, de ehhez józan akarat, értelmes szándék kellene, nem pedig bosszú, mert az nem visz sehová! Hajrá 4iG!
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.