Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tschi- 2022. 02. 21. 19:10
Előzmény: #39317  realmadrid
#39320
Még szerencse :)
Mi lenne, ha nem lenne hely! :)
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2022. 02. 21. 18:29
Előzmény: #39317  realmadrid
#39319
240ig
Törölt felhasználó 2022. 02. 21. 18:27
Előzmény: #39317  realmadrid
#39318
realmadrid 2022. 02. 21. 18:09
Előzmény: #39312  _Macika_
#39317
Van hely, 670ig simán eshet. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 21. 17:24
Előzmény: #39307  Blue-chip-csóka
#39315
biztos élvezi
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2022. 02. 21. 17:20
Előzmény: #39312  _Macika_
#39314
Ezeket kérjük a Humor szekcióba küldeni a továbbiakban.
-bubu-
-bubu- 2022. 02. 21. 17:16
Előzmény: #39312  _Macika_
#39313
_Macika_
_Macika_ 2022. 02. 21. 17:13
Előzmény: #39306  _Macika_
#39312
-7?
-7% még akkor D
van hely lefele a charton
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2022. 02. 21. 17:10
Előzmény: #39310  TheMan
#39311
Miért, szerdán támadnak az oroszok? :D
TheMan 2022. 02. 21. 17:07
#39310
Napi minimumon zár kb , OTP is , Ricsi majdnem , sok kis papír is . Érdekes hét lesz , ha jól sül el a szerda , akkor hatalma nyerők lehetnek itt péntekre 
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2022. 02. 21. 17:05
Előzmény: #39306  _Macika_
#39309
Azért is nevetséges beírni ezt a YTD-t, mert ennek a 8,9%-nak kb. a fele a mai naphoz köthető.
bube 2022. 02. 21. 17:01
#39308
4IG   
772    2070 db 16:59:26
4IG771      154 db 16:58:43
4IG771 2 db 16:58:12
4IG771 350 db 16:58:07
4IG770 450 db 16:56:12
4IG771 100 db 16:56:12
4IG771 2700 db 16:55:15
4IG772 746 db 16:54:51
4IG772 500 db 16:53:38
4IG775 1300 db 16:47:13
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2022. 02. 21. 16:56
Előzmény: #39306  _Macika_
#39307
Ezt feltétlenül vártuk már.  Külön öröm, hogy a napi minimumon tudtad beírni.
_Macika_
_Macika_ 2022. 02. 21. 16:44
#39306
YTD: -8.90%
rice2 2022. 02. 21. 16:42
Előzmény: #39303  TheMan
#39305

Remélem ha tisztázódik a kép és jön az AH és lesz 1 jó jelentés megnyugszik a papír.
800 alatt nem jó látni,még ha háborús a helyzet akkor sem. Pánik van.
773ft most.
bube 2022. 02. 21. 16:42
#39304
4IG  
773   500 db       16:38:40
4IG773 800 db 16:37:50
4IG775 1992 db 16:35:45
4IG775 4558 db 16:35:19
4IG776 7442 db 16:35:19
TheMan 2022. 02. 21. 16:38
#39303
Még lejjebb ütnek mindent , OTP már 16 ezer alatt , MOL , aminek háborús fenyegetettségnél inkább szárnyalnia kéne , szintén jó mélyen … mint ahogy minden …
Metis_papa
Metis_papa 2022. 02. 21. 16:37
#39302
775
tschi- 2022. 02. 21. 16:09
Előzmény: #39300  TheMan
#39301
Ja, dafke :) És így igaza lesz :)

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek