Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
4038
4039
4040
4041
4042
4043
4044
+10
utolsó
4040
4041
4042
S.Worthington
2020. 11. 11. 10:07
Előzmény:
#16118
VaLaci73
#16120
Gondolom kell még egy bevásárlás az emelkedés előtt.
Whiskycurator
2020. 11. 11. 10:06
#16119
Adhatnak itt bármit, ide nem hozzák a pénzt. A tegnapi brutális emelkedés már mehet is a levesbe.. sőt..
VaLaci73
2020. 11. 11. 10:04
#16118
530 on 27 k eladó
R527
omaha
2020. 11. 11. 09:45
Előzmény:
#16107
Törölt felhasználó
#16117
Jól tetted + En sajnos benne ülök nagy veszteséggel, kivárásra játszom !
orbitalis
2020. 11. 11. 09:24
Előzmény:
#16112
realmadrid
#16116
otp-t már adja Sanyibácsi, szóval ott 12-13K közt lesz a plafon.
Elkezdenek kifordulni a kicsik és keresik majd az olcsó papírt.
MOL is belassult mára. Realizálni fognak sokan.
Zipfer
2020. 11. 11. 09:19
#16115
https://www.itbusiness.hu/technology/aktualis_lapszam/highway/tobb-felhon-allva?fbclid=IwAR2eKW25Z6H32S1-YRZPAvgZxX2CP1otuihtNWdiuxBWf0f_AxgeVKcoAxU
Whiskycurator
2020. 11. 11. 09:17
#16114
A deltáés fórumban meg nemsokára az lesz, hogy ők azok, ezért emelkedik ennyire :)
hipihopi
2020. 11. 10. 19:36
#16113
Jó cikk!" BÉT IS KERESI A MAGYAR AMAZONT, HOGY MEGLEGYEN A TECHNOLÓGIAI VONAL IS A MAGYAR TŐZSDÉN – TETTE HOZZÁ."
https://www.portfolio.hu/befektetes/20201110/jon-a-370-es-forint-reg-elfeledett-reszvenyek-fele-fordulhatnak-a-befektetok-456858
realmadrid
2020. 11. 10. 17:13
Előzmény:
#16111
Zipfer
#16112
Tegnap és ma is komoly forgalom volt a 3 nagyban. Rég volt ilyen. Talán hamarosan meglódulnak a kicsik is.
Zipfer
2020. 11. 10. 17:05
#16111
Z535
Atti67
2020. 11. 10. 16:13
Előzmény:
#16108
medve4444
#16110
Amikor a medve kibújik a barlangjából,és azt mondja,hogy brumm:-))))))
realmadrid
2020. 11. 10. 16:10
Előzmény:
#16108
medve4444
#16109
11.27.
medve4444
2020. 11. 10. 16:05
#16108
A harmadik negyedéves jelentés mikor várható?
Törölt felhasználó
2020. 11. 10. 15:57
Előzmény:
#16099
Whiskycurator
#16107
én ...800 ezres veszteséggel dobtam ki ezt a szart október 02.-án. Nagy része a Mol-lal már megtérült ! Bedőltem néhány fizetett felbeszélőnek!
Whiskycurator
2020. 11. 10. 15:27
#16106
Hajrá 4ig! Már csak egy kicsi kell és nap végére meglesz az a mínusz...
troli
2020. 11. 10. 13:58
Előzmény:
#16103
realmadrid
#16105
kb 7x alacsonyabb az ára is mint ennek. Még ha dupláz is alacsonyabb bőven. Ja hogy kinek mi mennyit ér, annyiért vesz..
Metis_papa
2020. 11. 10. 13:38
Előzmény:
#16103
realmadrid
#16104
Hosszabb távon majd látható lesz a különbség, vsz a mi javunkra.
realmadrid
2020. 11. 10. 12:40
#16103
Már megint a deltát veszik pedig fundásan a 4ighez képest sehol nincs.
realmadrid
2020. 11. 10. 12:18
Előzmény:
#16100
troli
#16102
Én vettem tegnap is.
Van bőven.
troli
2020. 11. 10. 12:04
Előzmény:
#16099
Whiskycurator
#16101
Kizárólag a befektetők tehetnek róla merre megy akármikor. Jelentés meg akvik ugyan..
első
-10
4038
4039
4040
4041
4042
4043
4044
+10
utolsó
4040
4041
4042
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
07:43
EUR/HUF
07:36
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
07:33
ORBÁN TAKARODJ !!!
07:04
Lakás/Ingatlan árak topik
07:02
Tréder Topik :o)
07:02
OTP részvényesek ide!
06:55
Magyar Állampapír tulajok
06:49
Humor
06:43
NUTEX mindenkinek
04:00
Futuraqua részvényesek topikja
03:47
Financial Forecasts
23:32
OROSZ-UKRÁN háború
23:24
MOLly tulajok topikja
22:15
Rába és a láma
22:15
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
20:05
Futuraqua NYRT reálisan
18:35
NEW OPUS GLOBAL
18:20
magyarpéter és a tisza kormány
17:47
USA - Irán háború
17:36
USA részvények vitasarok
17:27
Őrmester részvényesek ide
15:13
Alteo Nyrt.
13:44
Z (de) generáció
13:06
DAX
12:42
4IG Nyrt reszvenyesek.
11:53
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
11:53
PANNERGY - moderalt
11:47
Eurós részvények vitasarok
10:17
DUNAHOUSE részvény
09:35
Akko fórum
22:55
Ezüst
21:34
*Shortosok klubja*
20:56
Delta Nyrt
18:46
4IG részvény
17:35
Richter topik
15:45
ÉPDUFERR Nyrt.
14:17
EURHUF és minden más
10:43
Appeninn real
10:35
Amixa Holding Nyrt.
07:52
Mtelekom
friss hírek
További hírek
07:36
Lőttek Putyin és Trump alkujának, Moszkva Európát fenyegeti – Ukrajnai háborús híreink hétfőn
07:21
NATO-hatalom hajóját lőtték az oroszok: egyre többet tudni az incidensről
07:10
Tisza-kormány: rendkívüli bejelentéssel készül Magyar Péter
07:08
Lezárult az első tárgyalási kör Amerika és Irán között: szivárognak a részletek az alkuról
06:49
Nappallá vált az éjszaka: hatalmas robbanás rázta meg a gáztermelő óriást, veszélybe kerülhet a globális ellátás
06:25
Lerántották a leplet Putyin félelmetes nukleáris rakétájáról: valójában nem lehet alkalmas a bevetésre
06:20
Erre az inflációs adatra figyel most a világ
06:00
Összeállt a kép: holnap kamatot vághat az MNB
22:00
Harkivot bombázták az oroszok, Ukrajna stratégiai célpontokra csapott le - Ukrajnai háborús híreink vasárnap
22:00
Kemény kijelentés a német minisztertől: ha kell, kötelezően küldik a katonákat a keleti szárnyra
21:55
Elapadtak a csapok az egyik magyar településen, főzni és mosni sem tudnak a lakók
21:18
Mellbevágó adat érkezett: ennyibe került Amerikának az iráni háború
21:03
Meghalt a kubai gerillavezér, a Castro-fivérek egyik legfőbb bizalmasa
20:40
Elszabadult a pokol a dél-amerikai országban: lezuhant egy katonai gép, kihirdették a szükségállapotot
20:29
Végzetes lépést fontolgatnak az oroszok: hadihajókat küldhetnek Európa partjaihoz
20:20
Kilenc éve nem történt hasonló: kivégzéseket hajtottak végre a közel-keleti országban
20:10
Küszöbön a történelmi alku Irán és Amerika között, kész a tervezet a szankciók feloldásáról
19:39
Keményen üzent a BYD-nek Gajdos László: a kormány nem tűri a környezetvédelmi jogsértéseket
19:15
Betelt a pohár: Trump kész katonai erővel átvenni az ellenőrzést a Hormuzi-szoros felett – Irán tiltakozik
18:55
Tisza-kormány: Magyar Péter nagy bejelentést tett a közjogi méltóságokról és a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalról
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.