Topiknyitó: Hathor 2015. 09. 23. 12:45

BUX index, BUX határidő, BÉT!  

Na próbáljuk meg ezt a topikot BUXnak és határidejének. Eros 12-13topikja teljesen kihalt, elavult, Eros befejezte a tradet. Sokan nem is tudják mi az.

Ha valakit érdekel BUX Hajrá!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ALANFED
ALANFED ma, 11:34
Előzmény: #105269  ALANFED
#105277
Hathor szombat, 13:55
Törölt hozzászólás
#105276
Hathor
Hathor péntek, 21:28
#105275
Szia, téged sajnállak itt hagyni.
Jó kis hati daytrader vagy, és független külső hatásoktól.
Ha van kedved írj a forumosok @ gmail.com címemre, hátha találunk megoldást a piacot követni, de csak ha van kedved
Üdv. H
dzsimi
dzsimi péntek, 16:00
Előzmény: #105273  Hathor
#105274
Jó pihit...a mai nap egy katasztrófa... 20 konti shortból még 2 maradt... nulla az egész...tényleg hanyagolni kell egy darabig....
Hathor
Hathor péntek, 08:56
#105273
Na, leteljesült a 140k célár körüli chartunk
https://kepkuldes.com/image/th6NI6F
Előzmény ugye fordított fej-vállból kitörés
Én most lelépek egy időre, a folyamatos utazgatás, világ járás adja a szabadságot, nincs értelme itt poshadni a kötekedők között.
Állampapírok 3-5évig hozzák a fix kamatokat, addig megvagyunk, na meg utána is. Remélhetőleg.
Búcsúzom vakmajom szösszenetével.
https://www.facebook.com/share/p/1D2q4UN5pr/
Jó robotolaat a 40fokban!
Üdv
Jussi
Jussi csütörtök, 09:37
Előzmény: #105271  Zöldbéla
#105272
jussi05089
Zöldbéla
Zöldbéla csütörtök, 09:35
Előzmény: #105270  Jussi
#105271
Túl sok kérdésem lenne, nem akarom szétoffolni a topikot.
írd be ide pontosan a dicordos nevedet! 
Jussi
Jussi csütörtök, 09:11
Előzmény: #105268  Zöldbéla
#105270
Nekem nem jelez semmit. De itt is nyugodtan felteheted a kérdéseid.
ALANFED
ALANFED szerda, 22:20
Előzmény: #105258  ALANFED
#105269
Márciusban még 3,8 százalékos éves átlagos inflációval számolt a jegybank, most viszont már csak 1,8 százalékot vár. Az előrejelzés ilyen mértékű módosítására ritkán volt példa az elmúlt években.
akkor minek emel szrt 25 % ot a lottón ? állítsa már le valami illetékes az új 2/3 ből
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 16:56
Előzmény: #105266  Jussi
#105268
Erre a számra küldést elfogadta.
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 16:55
Előzmény: #105266  Jussi
#105267
A Jussi nevet ismeretlennek mutatja!
Jussi
Jussi szerda, 16:36
Előzmény: #105265  Zöldbéla
#105266
Igen. 05089
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 16:24
Előzmény: #105263  Jussi
#105265
Ott is Jussi vagy?
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 16:15
Előzmény: #105263  Jussi
#105264
Ott is Zöldbéla vagyok.
Ha megírod az ottani nickedet, küldök egy barát meghívót.
Jussi
Jussi szerda, 16:13
Előzmény: #105262  Zöldbéla
#105263
Hogy talállak meg?
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 16:02
Előzmény: #105261  Jussi
#105262
Van egy platform (discord), ahol privátban is tudunk beszélni és akár fájlokat, linkeket megosztani is.
Jussi
Jussi szerda, 15:03
Előzmény: #105259  Zöldbéla
#105261
Vágjunk bele!
Hol akadtál el?
Jussi
Jussi szerda, 15:03
Előzmény: #105259  Zöldbéla
#105260
Vágjunk bele!
Hol akadtál el?
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 14:23
Előzmény: #105227  Jussi
#105259
Szia! :)
Itt ragozhatjuk a dolgot.
Örömmel venném a segítséget!
ALANFED
ALANFED szerda, 11:37
Előzmény: #105256  ALANFED
#105258
bux nem tud esni dübörög az srv https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2026/06/otp-magyar-telekom-tozsde-sajatreszveny-vasarlas-bet
+ rg már csak a mol hiányzik helyette addig az opus is veszi magát
dzsimi
dzsimi szerda, 08:33
Előzmény: #105256  ALANFED
#105257
Mindegy...a mai felkörben zárok, utána meg elválik merre.... 
ALANFED
ALANFED kedd, 20:44
Előzmény: #105255  dzsimi
#105256
szerintem meg az indikátorok eem,dem,eufn esnek rendesen a t+2-3 nap és ideérnek
dzsimi
dzsimi kedd, 17:18
Előzmény: #105254  ALANFED
#105255
A tegnapi és a nyitó shortjaimat ma szép nyervel lezártam ....igaz longra már csak 143000-nél és záróban vettem....de szerintem elakar ez a Bux 142000-ig menni.... Otp brutálisan megtépték a végén , benne lehet az Ath holnap .... 
ALANFED
ALANFED kedd, 16:35
Előzmény: #105253  ALANFED
#105254
MA KÖNNYŰ A KAMATT. SZÁMÍTÁS 180 NAP VAN HÁTRA 6 5 a kamat
139200x 1. 03= 143300
ALANFED
ALANFED hétfő, 17:10
Előzmény: #105249  ALANFED
#105253
bucsúzok a névadótól  
 https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260622/meghalt-alan-greenspan-844870
gyula1971
gyula1971 hétfő, 17:00
#105252
-Erste:-A 137,5 ezer pontos támaszszintről indulhat ismét emelkedésnek a BUX index, melyben az OTP játszhatja a kulcsszerepet. 139.464 pontnál látható a múlt héten kialakított lokális csúcs, ami kisebb ellenállást jelenthet, de ennek áttörését követően szabad az út a 141 ezer pont fölötti történelmi csúcsig.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
137.558134.934139.464141.479
dzsimi
dzsimi hétfő, 15:16
Előzmény: #105250  dzsimi
#105251
Közben Richter is záródott ...most Bux hati shortokat kezdek nyitotgatni .... Otp-ben semmi erő, német bankokat is adják, bármikor boríthatnak itt is.... és akkor Bux is megy lefelé szépen....
dzsimi
dzsimi hétfő, 14:00
Előzmény: #105249  ALANFED
#105250
Voltak longjaim és ma nyitó után is vettem , de már realizáltam....egyedül a nyitóban vett Rictert tarom még...
ALANFED
ALANFED hétfő, 10:11
Előzmény: #105245  dzsimi
#105249
két oldal 142510-143150 szégyen a köbön
Hathor
Hathor 2026. 06. 17. 21:35
Előzmény: #105246  Lou70
#105248
Köszönöm.
Telepítettem az újat.
A régiben most sem megy
Lou70
Lou70 2026. 06. 17. 20:27
#105246
Az Erste telefonos appjában már lehet BUX2612-t venni.
dzsimi
dzsimi 2026. 06. 17. 11:11
Előzmény: #105244  Hathor
#105245
Mivel ma repülök haza, a tegnapról maradt longjaimat zártam . Szerintem ma és holnap lecsorgás, pénteken lehet ath...így ha a hati is jön majd le veszegetem....  
Hathor
Hathor 2026. 06. 17. 11:00
Előzmény: #105241  Hathor
#105244
Bux -0.4%. 
Jött is a korrekció
Ma este FED ülés új elnökkel
Lou70
Lou70 2026. 06. 16. 10:07
Előzmény: #105237  dzsimi
#105243
Nem dobtam semmit. Szerintem 144 meglesz a héten, de nem akarok túlzásba esni. Akartam egy 10 misit csinálni, ha már sikerült jó ütemben nyitni. Elég ennyi is, inkább védem ami van, mint, hogy azon keseregjek, hogy elment. Szerintem jól tetted, hogy zártad. Az a profit megvan, a többi meg csak lehetőség volt. Sztem így kell nézni.
Lou70
Lou70 2026. 06. 16. 10:03
Előzmény: #105241  Hathor
#105242
Nekem is ezt mondja a hátamban a bizsergés. Már 5000+ ban vagyok, szerintem realizálok délután, mert ha ez a szép ember úgy ébred, hogy balra fittyen a lölője, akkor bejelenti, hogy coki béke, középkor lesz Iránban és úszik minden...
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 09:55
Előzmény: #105240  dzsimi
#105241
4fehér katona után nem árt figyelni visszatesztre.
Trump faktort figyelni!
Nem Tump lenne, ha nem húzna keresztbe

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek