Nem tudom kire gondolsz :) ... én ritkán írok, ma csak úgy kijött belőlem.. :) ...de ez van... sok mindent megéltem én már itt....sokan jöttek és mentek...kevesen vannak már a régiek....azt hiszem én egy darabig még leszek...... de most egy időre vissza is vonulok... :) ...jó kereskedést nektek ...