Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 12:47
Előzmény: #837  _pampa
#840
"Én értem, de te nem akarod megérteni, hogy egy KÉPVISELŐ nem átlag állampolgár"

Te nem akarod megérteni, hogy egy 10 ezer fős őrjöngő tömegben, ahol néhány 100-an kifejezetten a rendőrökre támadnak, füst van és zaj, ott egy rendőr hogyan tudja 1mp alatt eldönteni, hogy a feléjük tartó tucatnyi kődobáló között az egyik hadonászó ember képviselő?
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 12:43
Előzmény: #838  _pampa
#839
"Ez nem visszamutogatás, csak sokan bírálják Orbánt a populista beszédeiért és szerintem a stadionépítést összemosni az intézet anyagi nehézségeivel....ugyancsak az."

A költségvetés összerakása folyamatos döntés és választás. Szerintem egy világhírű egészségügyi intézmény egyáltalán léte és egy faluba felépítendő stadion között nem kérdés a priorítás. Főleg, hogy a szükséges pénz tekintetében van egy 10-30-szoros szorzó is az utóbbi esetében költségoldalon. (mondhatnám úgyis, hogy a stadion székeinek kiválasztásából megspórolható az előbbi fennmaradásához minimálisan szükséges pénz).

Érted ezt. Csak úgy teszel, mint aki nem érti.
_pampa 2013. 09. 17. 12:16
Előzmény: #835  rockmaster
#838
Ez nem visszamutogatás, csak sokan bírálják Orbánt a populista beszédeiért és szerintem a stadionépítést összemosni az intézet anyagi nehézségeivel....ugyancsak az.

Minden ilyen területen működő ( szociális, egészségügyi,oktatási,kulturális,stb.) alapítványi intézmény a létezéséért küzd.
Egyet látványosan megmentenek, de mi lesz a többivel?
Mert engem a többi sorsa is érdekel, nemcsak ezen intézményé.

szvsz
_pampa 2013. 09. 17. 12:09
Előzmény: #811  Törölt felhasználó
#837
Én értem, de te nem akarod megérteni, hogy egy KÉPVISELŐ nem átlag állampolgár.Abban az esetben sem lett volna indokolt az a brutalitás amit alkalmaztak egy minden szempontból ártalmatlan állampolgárral szemben.
Ez nem szakmai hiba volt.
Magyarázhatod ahogyan akarod, de aki nyomon követte az akkori eseményeket teljesen tisztában van azzal, hogy mi miért történt.

Vegyük az azonosító hiányát,nem válaszoltál, hogy szerinted miért hiányzott?
Mert így én azt feltételezem, hogy készültek előre arra, hogy brutálisan szétüssenek a tömeg között és utólag ne lehessen beazonosítani az elkövetőket.

Szerinted?

szvsz
goapsy1
goapsy1 2013. 09. 17. 12:07
Előzmény: #833  _pampa
#836
Igen, ami azt illeti, a mozgássérült fiatalok sokkal közelebb állnak hozzám, mint a focihuligánok.

"Olyan tv.hátteret kell kialakítani, hogy mindenki tudjon működni. "

Aha. És gondolom, ez a folyamat megy most. :D
rockmaster 2013. 09. 17. 12:04
Előzmény: #826  _pampa
#835
Ez egy kicsit többről szól.. ez egy világhírű, fogyatékosok oktatását végző intézmény..
A visszamutogatás tényleg szánalmas.. sajnálom a gyerekeket..
Ha meg azt hozod fel netán h én miért nem adakozok, akkor elmondom h rendszeresen adakozok beteg kisgyermek gyógyulását segítendően.. azer..
goapsy1
goapsy1 2013. 09. 17. 12:04
Előzmény: #832  _pampa
#834
"Ebédszünet volt? 50 p.-re jött a reagálás,de elég intenzív.:))) "

Elnézést kérek a késedelemért, sajnos bármilyen furcsa is, van még pár egyéb dolgom is azon kívül, hogy a fórumon 1-1 bejegyzésre reagáljak. :)
Legközelebb beállítok majd valami hangjelzést rád, hogy késedelem nélkül válaszolhassak. :)))

"Idáig egyik sem csinálta jól. "

"Jól" nem. De ennél, ami most megy, mindegyik jobban csinálta.
És ez nem nekik bók, hanem a mostaniak elmebetegsége fölötti hüledezés.
_pampa 2013. 09. 17. 12:01
Előzmény: #828  goapsy1
#833
Tehozzád a mozgássérült fiatalok állnak közel, máshoz pedig más problémával küszködő csoportok. Egyet kiemelni és támogatni nagyon nem szerencsés.
Olyan tv.hátteret kell kialakítani, hogy mindenki tudjon működni.

szvsz
_pampa 2013. 09. 17. 11:58
Előzmény: #827  goapsy1
#832
Ebédszünet volt? 50 p.-re jött a reagálás,de elég intenzív.:)))
Nem csinálják jobban így keresni kell olyat aki jobban fogja csinálni.
Idáig egyik sem csinálta jól.

szvsz
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 11:53
Előzmény: #830  Törölt felhasználó
#831
#811 (meg lejjebb), bocsi.
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 11:52
Előzmény: #826  _pampa
#830
A tegnapiakra meg nem reagáltál (#810). Sikerült megértened?
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 11:51
Előzmény: #826  _pampa
#829
Pampa, a te elfogultságoddal értelmetlen itt a vita.
goapsy1
goapsy1 2013. 09. 17. 11:51
Előzmény: #826  _pampa
#828
És amúgy
"de reméljük hogy a stadionok megépülnek."

te reméld csak, én nem remélem.

"Ő rajtuk is kellene a költségvetésnek segíteni? "

Dehogy. A költségvetésnek senkin nem kellene segítenie, fogyatékos kölykökön meg pláne. A költségvetés egyetlen funkciója, hogy kéznél legyen a közpénz, mikor Orbán elvtársnak eszébe jut, hogy Karakómucsajbasznádon még nincs stadion, ideje építeni.
goapsy1
goapsy1 2013. 09. 17. 11:48
Előzmény: #826  _pampa
#827
Egyszer, csak egyszer megérem még valaha, hogy a fidesz seggnyalói bálványuk aktuális korrupcióját vagy lopásait nem azzal magyarázzák majd, hogy "de mer a Gyurcsány is"?

Leszarom, mit csinált Gyurcsány. Azért szavazták meg kétharmaddal a fideszkomcsikat 3 éve, hogy ők jobban csinálják.
Ha meg nem tudják nemhogy jobban, de még olyan szinten sem, mint az előzőek, akkor takarodjanak a büdös francba.
_pampa 2013. 09. 17. 10:57
Előzmény: #825  goapsy1
#826
Bizony...ahogyan Gyurcsányt se nagyon izgatta a gyermeklélegeztető gépek vásárlása,inkább költötte a pénzt kormányzati központ tervezésre.Természetesen abból nem lett semmi, de reméljük hogy a stadionok megépülnek.
Nem tudom ez az intézmény milyen fenntartású, de amennyiben magán vagy alapítványi úgy rengeteg más egészségügyi,szociális és kulturális egység küzd ugyanezen gonddal.
Ő rajtuk is kellene a költségvetésnek segíteni?
Vagy kiemelünk egyet és a többi "pusztuljon"?

Ez is meg a többi probléma is kormányfüggetlen.
Amikor az MSZP-SZDSZ volthatalmon lett volna megoldani ennek az intézménynek a mindenkori biztonságos működését. Akkor nem volt fontos.Most már nagyon. Beindult a választási kampány gőzerővel.

szvsz
goapsy1
goapsy1 2013. 09. 17. 10:28
Előzmény: #824  Alilou3
#825
Minek foglalkozna Orbán elvtárs olyan lényegtelen apróságokkal, mint fogyatékos gyerekek, ha költheti a pénzt a házi stadionjára is?
Alilou3 2013. 09. 17. 08:38
Előzmény: #822  Törölt felhasználó
#824
Én nem csak ezért nem szavazok a fideszre !!!

A 400 milliárdos költségvetési tartalékból félmilliárd forintot vett volna el Szabó Tímea független képviselő, a pénz a fogyatékosok oktatását végző, nemzetközi hírű Pető Intézethez került volna, de a kormánypárti képviselők elgáncsolták a kezdeményezést.

link
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 17. 06:55
Előzmény: #734  szivacs
#823
virítsd már a majdnem halott vakcigányos sztoridat, tiszta kíváncsivá tettél
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 05:23
Előzmény: #810  ts3
#822
"Varga László képviselő szerinted melyik párt tagja?"

Nam azért, de Varga (ha egyre gondolunk) ismertebb, egy csomót szerepelt a tv-ben, volt egy csomó hozzászólása, amíg Révész szerintem kevésbé volt ismert azelőtt. Lehet, hogy emlékeim megcsalnak, de még Országgyűlésben is alig szólalt meg. Bár kétségtelen, hogy azután az eset után nagyon ismert lett, de ezeken kívül most sem gyakran hallani róla.
Törölt felhasználó 2013. 09. 17. 05:15
Előzmény: #820  Törölt felhasználó
#821
Ja, és ráadásul pl. az LMP-s képviselőket igazoltatták a rendőrök nyugodt körülmények között, a fideszes képviselő pedig egy "háborús" környezetben lépett ki, ahol, amikor már nem biztos, hogy lehetőség volt iratok ellenőzrésére.

Tehát, amikor az intézkedés "ellenszegülési igazolvány" jogi részét nézzük, minimum azonos megítélés alá kellene, hogy essen. De mégcsak azalá sem esik (a jelen ellenzék hátrányára).

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók