Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 17:28
Előzmény: #778  Törölt felhasználó
#780
Csakhogy a huligánokat nem a Fidesz küldte ki,hanem a rendőrök terelték őket a békés fideszes nagygyűlésre,vagy nevezzétek ahogy akarjátok. Ezek után az összekeveredett tömegben lehetett bárkit ütni-verni! :(
csendben 2013. 09. 16. 17:23
Előzmény: #767  csendben
#779
Mivel már sok mindenről szó van,kivéve a topik címét,kiszállok a buliból!

Jó szájtépést Mindenkinek! :-)
Törölt felhasználó 2013. 09. 16. 17:21
Előzmény: #775  Hegyesi2
#778
Én meg a huligánokat hibáztatom, meg akik őket kiküldték... Mert ugye onnan indult az egész, erről azért ne feledkezzünk meg.

Lehet azon vitatkozni (és indokolt esetben kell is), hogy egy rendőr egy bűnöző elfogásakor hogyan járt el, de azért az egész alapja mégis a bűnöző. A zavargások elkövetői, támogatói jogellenesen jártak el, ez a kiindulópont.

Egy fiktív párhuzam, gondolatkísérlet. Rendőrök mondjuk tolvaj cigányokat üldöznek és kapnak el és egyiküket megverik. Megsérül egy járókelő is. Kik lennének ebben a sztoriban a hunyók, a rendőrök vagy a tolvaj cigányok? A kérdés költői, pontosan tudom, hogy mi menne itt a topicokban is...
csendben 2013. 09. 16. 17:20
Előzmény: #776  Hegyesi2
#777
Tényleg?
Akkor elég sokan vannak ebben a távedésben (már a NET-es portálok alapján!).

Éppen itt lenne az ideje,hogy megtudjuk az igazságot. (a te verziódban!).

Nosza!

Ki vele!
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 17:17
Előzmény: #773  csendben
#776
Szerintem nézz utána a történteknek mert valamiben nagy tévedésben vagy.
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 17:16
Előzmény: #770  Törölt felhasználó
#775
Nem a rendőröket hibáztatom,hanem akik az utasítást adták
/az azonosítók hiánya sem a kisrendőrök felelőssége/
csendben 2013. 09. 16. 17:14
Előzmény: #773  csendben
#774
Esetleg tudnál mondani arról,hogy vitya mikor és hogyan hagyta el a rendezvény színhelyét?
csendben 2013. 09. 16. 17:13
Előzmény: #772  Hegyesi2
#773
Milyen felelősségre gondolsz?
Momentán:akkor vitya hívei voltak kint.
Vagy nem jól tudom?
Világosíts fel légyszíves!
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 17:11
Előzmény: #769  csendben
#772
Persze jó lenne ezt a felelősséget is áthárítani.:)
csendben 2013. 09. 16. 17:11
Előzmény: #770  Törölt felhasználó
#771
Az ország egyik része azért nem megy ki,mert akkor sem ők voltak kint.
A másik azért nem,mert akkor ők voltak kint! :-)

Szívás! :-)
Törölt felhasználó 2013. 09. 16. 17:09
Előzmény: #764  Hegyesi2
#770
Miután a "válogatás" után pipogyának titulálták őket.
Sajnos nem találták meg a középutat... de látható is, hogy nincs felkészülve az ország az ilyen akciókra, mert nem nagyon fordult elő ekkora forrongó hangulat, még akkor sem, amikor az állampolgárok jogait nyírbálják.
csendben 2013. 09. 16. 17:07
Előzmény: #764  Hegyesi2
#769
"Annak a felelőségéről mondanál valamit,aki tudott a közeledő "békés tüntetőkről" és a közelgő rendőrökről,de nem csak hogy nem tett semmit a tömeg tájékoztatása érdekében,de páncélozott kocsin távozott,hátrahagyva a híveket?"

(gondolom,nem vetted észre lentebb...)
csendben 2013. 09. 16. 17:05
Előzmény: #766  Törölt felhasználó
#768
A hős baltás kiadatása se volt piskóta...
csendben 2013. 09. 16. 17:03
#767
Az étlapon:
Orbán
Mesterházy
Bajnai
(Gyurcsány)

Lehet válogatni,de nem kötelező!
Lehet nem szavazni vagy érvénytelen szavazatot leadni is! (a kettő közt óriási a különbség!)

Kinek mi tetszik. :-)
Törölt felhasználó 2013. 09. 16. 17:03
Előzmény: #759  Hegyesi2
#766
Dehogynem, az aljas bűnöző "Bajnai-gárda" pl. tört-zúzott a Fidesz székháznál, megfélemlítették a "házi" süteményt hozó képviselőnőt, ráadásul előre jelentették, hogy erőszakra számítanak.

Egyébként, ha nem R. Máriusznak, hanem, mondjuk Bajnainak nevezik a képviselőt, akkor lehet, hogy nem ússza meg ennyivel, ráadásul jogosan lőhetik pl. le is, mert az igaz nemzeti Magyarország ellen tüntet. (Lásd a török esetet, melyben több tüntető sérült meg és legalább 6-an meg is haltak... és amelyet nyilatkozataiban TÁMOGATTA a szemkilövőellenes kormány.)

Ahogy penznyelo mondja: kettős a kettős mércével van a gond.
szivacs
szivacs 2013. 09. 16. 17:02
Előzmény: #747  wgl
#765
"1 szemsérülés volt, egy eltévedt gumilövedék okán, de a sérült felszólítás ellenére tilosban randarílozott.

Ez abszolút ne zavarjon!

Kiegészítve azzal, hogy a fideszes Nyitrai másnap azt mondta: éles lövedékkel kellett volna lőni!!
wgl"

Bocs, a szöveged alapján azt hittem, hogy október 23.-ról beszélsz. Azt nem tudtam, hogy már a tv-székháznál is volt egy szemkilövés.

Az általad belinkelt jegyzőkönyvben egyébként az a szó, hogy "éles" nem szerepel, senkitől sem hangzik el - eszerint ezt te tetted hozzá. Fegyverhasználatra pedig sor került, szerencsére nem célzottan:
"A főszabály, amit ott a rendezvény biztosításáért felelős rendőri szerv elgondolt és kiadott, hogy mindenképpen kerülni kell az olyan jellegű rendőrattakot, ahol fegyverhasználat történik
. Fegyvert akkor használhatott a rendőr, ha az élete közvetlenül veszélyben forgott
. Ilyen esemény gyakorlatilag egy történt, amikor nem biztos, hogy veszélyben forgott az élete, de olyan szituáció volt, amikor a rendőr kolléga
- ennek a kivizsgálása folyamatban van
természetesen - úgy érezte, hogy ez bekövetkezik, és ekkor adott le mintegy tíz figyelmeztető lövést a levegőbe, és így tudott a szorult helyzetéből kimenekülni"

Egyébként a tv-székháznál történteknél sokmindenre nincs még magyarázat. Például arra, hogy pontosan ki kit utasított és mire.
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 17:01
Előzmény: #763  csendben
#764
Az egyéneket legtöbb esetben válogatás nélkül csépelték vagy éppen rálőttek.
csendben 2013. 09. 16. 16:57
Előzmény: #762  Hegyesi2
#763
1, szó sem volt a tömeg bűnösségéről,csak a benne lévő egyénekéről!
2, "Különben ha normális hangnemben szólsz hozzám biztosan tőlem is megkapod a tiszteletet."
Ennyit a te tiszteletedről!
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 16:55
Előzmény: #761  csendben
#762
Én biztos,hogy nem minősítettem bűnözőnek a tüntetőket de te arra utaltál. Különben ha normális hangnemben szólsz hozzám biztosan tőlem is megkapod a tiszteletet.
csendben 2013. 09. 16. 16:51
Előzmény: #759  Hegyesi2
#761
Szállj le a minősítésemről!
Én sem minősítelek!

Ki minősítette a tömeget bűnözőnek? (rajtad kívül!)

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek