Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sasa44 2026. 06. 12. 03:58
Előzmény: #211854  Szabolcsi57
#211860

"Beszélgetünk, nem harcolunk."
No persze. Beszélgetünk. Csak nem mindegy, hogy hülyeségekről, feltételezésekről, konteókról vagy konkrét dolgokról beszélgetünk.
A türelmetlenkedésedről csak annyit, hogy "nyugtával dicsérd  a napot".
Peterbond 2026. 06. 12. 01:11
Előzmény: #211858  wawa2
#211859
A hatalmi agak szetvalasztasa miatt nagyon nem volna jo lepes. Nem kell turelmetlenkedni folynak a dolgok szepen ahogy kell.
wawa2 2026. 06. 11. 22:53
Előzmény: #211856  offshort
#211858
Kormány alá kell rendelni most azonnal az ügyészséget. Ezt meg lehet csinálni alaptörvény és 2/3-os módosítással, és indulhatnak a nyomozások, a vádemelések.
sityaki 2026. 06. 11. 22:23
Előzmény: #211854  Szabolcsi57
#211857
Eléggé átlátszó szerencsére, amit teljes erőbedobással nyomsz.
offshort
offshort 2026. 06. 11. 19:09
#211856
robespierrek kellenének ide, nem jogászkodás! 
már most nevetséges ez a "jogállamiskodás" 
ennyi időt és egérutat nem szabadott volna hagyni a ganaj fideszes tolvajoknak! 
user01
user01 2026. 06. 11. 18:41
Előzmény: #211850  Szabolcsi57
#211855
Vizsgálódnak? Most állnak fel azok az intézmények, amik majd vizsgálódni fognak. 
Kicsit mókás, hogy te azt hitted, hogy majd orbán kiskutyái fogják a NERenceket lesittelni. 
 
Vitézy ma adott egy interjút. Ajánlott végighallgatni a Lyóg Ászkoknak is, meg lettek említve benne. Van olyan idióta közöttük, aki két kézzel integet, hogy megtalálják. Pedig van, akinek már egy előzetes is életfogytiglan lehet...
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 17:33
Előzmény: #211852  sasa44
#211854
a fővárosban ki tudott menni a rendőrautó pár napja ilyen parkügyekben. Ezek szerint ami fontos abban intézkednek (vagy aminek nincs tétje). Vagy egy facebook komment miatt is ki tudtak menni az elmúlt években egy mezei kommentelőhöz, az nem zavart téged, ahogy a Szőlő utcai 10 éves hatósági vizsgálódás. Valahogy nincsenek felelősségre vonva a nyomozó-, és vádhatóság tagjai. Ezt bezzeg nem kifogásoltad. Én értem, hogy az ujracsomagolt autokratikus fidesz bejön itt sokaknak, de láthatóak a jelek, hogy ez ugyanaz, csak az illúzió jobb a plebsznek most. És most izgulás van és öntagadás, hogy jajj mi van ha ez ugyanaz. Nem tudom most milyen idő van most Magyarországon, de egy séta sokakra ráférne:) Csak nyugi. Beszélgetünk, nem harcolunk.
Istvan78 2026. 06. 11. 17:26
Előzmény: #211850  Szabolcsi57
#211853
"Mindenesetre az ÁSZ megtette a feljelentést, semmi akadálya nem lett volna az előzetesnek,"
.
Várom a jogászunkat felszólamlani, hogy dehát feljelentés alapján nem helyeznek előzetesbe embereket. Hanem a feljelentést nyomozás követi és ha az megalapozott, akkor jöhet a letartóztatás. Látom, ragaszkodsz a hülyeségeidhez.
sasa44 2026. 06. 11. 17:25
Előzmény: #211850  Szabolcsi57
#211852

Neked is megismétlem a 211821-es hozzászólásomat: 
De kis türelmetlen vagy!Budai Gyulát nem sikerült felkérdezned 16 év alatt?
Mi lett olyan sürgős?
Még létre se hozták a hivatalt, de már eredményeket vársz?
Ne remegjen a kezed kicsi...
Istvan78 2026. 06. 11. 17:22
Előzmény: #211847  Szabolcsi57
#211851
Értettük, neked ez a (hamis) véleményed. De minek kell ezt ismételgetni? Csak nem azért mert fideszes vagy, mert a rendszerváltás ellen dolgozol?
Ostobaság azt gondolni, hogy a kormány felállása után egy hónappal már letartóztatásokig lehet eljutni jogállami keretek mellett, plusz olyan körülmények közt, hogy az államhatalmi ágak vezető pozícióiban még a Fidesz emberei ülnek.
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 17:18
Előzmény: #211835  Sehmet
#211850
Pontosan. Aki figyel és nem csak hőbörög, az látta, és tudja, hogy a NER úgy szabta át a jogszabályokat, hogy azt betartotta, többnyire. Feláldozhatóak lesznek, de ők kishalak, ahogy a NER eddig is áldozott fel maguk közül, most jobban. A NerCore sértetlen maradt és tudja jól Tisza-kormány hogy itt nagy falakba ütközik. Mindenesetre az ÁSZ megtette a feljelentést, semmi akadálya nem lett volna az előzetesnek, de ezek szerint az ÁSZ-ban ügyvédbojtárok dolgoznak. Vagy más miatt nem lép a Tisza-kormány. Én is erre hajlok, de meggyőzhető vagyok nagyhalakkal szembeni vádemelésekkel (első lépésben). Mert itt a Tisza-szavazók NER-esek bebörtönözéséről álmodoznak, és én adom ezt az opciót, de valahogy nem látom a rabomobilokat. Tudom-tudom: vizsgálódnak:)
Istvan78 2026. 06. 11. 17:17
Előzmény: #211845  Szabolcsi57
#211849
Szóval feleslegews volt a rendőrség vizsgálata, ez alapján vádemelést, letartóztatást lehetett volna elrendelni? Ne beszélj hülyeségeket!
Testardo 2026. 06. 11. 17:14
Előzmény: #211847  Szabolcsi57
#211848
Szólunk.
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 17:06
Előzmény: #211839  Istvan78
#211847
Ez mind megvalósult: Gulyás Gergőke haverja most a miniszterelnök. Nem tudtad? Tudom-tudom: most lótuszvirág fog kinőni abból ami a rohadt narancsból gyökerezett. Szóljatok ha van valamilyen vádemelés nem ebihallal, meg alosztályvezetővel szemben, akkor talán fél szemmel fogom is figyelni az abszolút filmszínházat. Úgy látom már nem érdekes a Matolcsy-klán sem, amit az ÁSZ réges régen kivizsgált. Szóljatok ha majd ügyész ül a vádlottak padján. Akkor talán lesz tétje is ennek az egésznek. Amit eddig láttunk: bohóckodás.
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 17:02
Törölt hozzászólás
#211846
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 16:59
Előzmény: #211844  Istvan78
#211845
Vannak gondok nálad, ugy látom teljesen valóságtorzításban vagy. Mellőzd a személyeskedést, ha már nem vagy tisztíban a tényekkel. Nem baj megszoktuk:
"Az már hétfőn kiderült, hogy a számvevőszéki vizsgálat súlyos hiányosságokat és vagyonvesztést tárt fel az alapítványoknál, akkor a Direkt36 írta meg a birtokába kerülő jelentéstervezetre hivatkozva, hogy az ÁSZ szerint a Matolcsy György MNB-elnöksége idején létrehozott és hozzá közel álló emberek által vezetett Pallas Athéné Domus Meriti Alapítványt és a szervezet vagyonát kezelő Optima Befektetési Zrt. közel 500 milliárd forintnyi, jelentős részben az adófizetőktől származó vagyon felett rendelkezett, ám az ÁSZ szerint befektetéseit „lényegében átláthatatlan, a valós vagyon értékelését szinte ellehetetlenítő” struktúrában hajtotta végre. A jelentéstervezet szerint ezt a hatalmas összeget rosszul fektették be, ami miatt a vagyon egy része jelentősen csökkent, miközben a pénzből részesültek Matolcsy György fiának környezetéhez kötődő cégek"
https://hvg.hu/gazdasag/20250319_asz-mnb-alapitvany-matolcsy-gyorgy-feljelentes
Istvan78 2026. 06. 11. 16:53
Előzmény: #211841  Szabolcsi57
#211844
Az az ÁSZ vizsgálta ki az MNB ügyet, amelyik évekig nem talált problémát ebben az ügyben, hagyta folyni a dolgokat, nyilvánvalóan a Fidesz autokrácia egy részegysége volt. És az ÁSZ nem is úgy vizsgálta az ügyet, amelyik alapján vádemelés történthet, nem vizsgálta mélységében, nem vizsgálta ki mennyiben felelős. Hazudozzál csak!
Istvan78 2026. 06. 11. 16:50
Előzmény: #211840  Sehmet
#211843
Kb. minden szakértő, jogász, politológus egyetért azzal, hogy Sulyok nem töltötte be a hivatalát, lényegében érdemtelenné vált a posztjára. Ne próbáld már elhitetni, hogy csak mi gondoljuk ezt, náladnál sokkal jobban képzett, eszesebb és objektívebb emberek állítanak mást Sulyokról, mint te.
Istvan78 2026. 06. 11. 16:47
Előzmény: #211837  ngergo1985
#211842
Hol volt, amikor létrehozták a Szuverenitásvédelmi Hivatalt, amelyik koncepciós per szintű vádaskodásokkal támadta a sajtószabadságot!
Szabolcsi57 2026. 06. 11. 16:46
Előzmény: #211833  Sehmet
#211841
psszt: ne zavard össze a mámorban úszó filmszínházat nézőket. Ki lettek rugva és nem kaptak semmilyen állást. Ezt így kell mondani. Zajlanak a leváltások (mintha eddig nem lettek volna és nem feljebb kerültek volna egy csendesebb helyre). Különben is vizsgálódások vannak, ami nem egy hétvégén születik meg. Ezt is megmondták. Azt meg nehogy ide írd, hogy az ÁSZ már kivizgsálta az MNB alapítványok ügyét. Most megy a vizsgálódás vizsgálódása. Rogán épp kisföldalattin menekül annyira kergeti őket az uj kormány. Most nagy a szerelem hagyjad őket. Vizsgálódás van és élménypolitizálás. A plebsz most nem akar kognitív disszonanciát.

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek