Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2021. 10. 01. 08:08
Előzmény: #48136  Zöldbéla
#48140
Nyugodtan hihetsz nekik, kezdetektől nem kenik el az adatokat.
Be is raktam a vírus- és oltástagadók topikjába. Akár még életeket is menthet ott.
________
________ 2021. 10. 01. 08:05
Előzmény: #48129  emerald
#48139
Olyat is hallani, hogy kimegy a NAV keresgélni, aztán úgy is talál valamit, majd bünti.
Majd újra, és újra.
A végén feladja a tulaj, és elad.
Az egri Hotel ráadásul magyar kézben volt, itt a külföldi tőke kiszorítása hazugság.
A Sukorói telekügy ezekhez képest bolti csokilopás.
Törölt felhasználó 2021. 10. 01. 07:10
#48138
WLM 2021. 09. 30. 23:46
Előzmény: #48135  Zöldbéla
#48137
Aki Gyurcsányról azt állítja, hogy zseniálisan bánik az emberekkel ,valamint akinél a tisztesség a fő mérce, de MZP helyett Dobrevvel szimpatizál és Bident dicséri eléggé rosszul időzítve, azt az illetőt tényleg ostobaság baloldalinak(nem komcsinak) tartani? Hát nem sok logika szorult beléd. 
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 30. 23:41
#48136

Valamiért hiszek nekik.
--------------------------
https://www.life.hu/hirek/20210930-kozoltek-hogy-milyen-vakcinaval-lettek-beoltva-azok-akik-megbetegedtek-koronavirussal-szerbiaban.html?utm_source=hirkereso&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator
"A beoltott, mégis megfertőződött emberek 6,8 százaléka Pfizerrel volt beoltva, 8,3 százaléka AstraZenecával, 13,6 százaléka Szputnyik V-vel, 71,4 százaléka pedig Sinopharm oltást kapott - írja a Szabad Magyar Szó. Fontos megjegyezni, hogy Szerbiána legtöbben a Sinopharm vakcináját kapták meg.
Míg az oltatlan és koronavírussal megfertőződött betegek 75,2 százaléka került kórházi kezelésre, addig az az oltottaknál ez az arány 24,8 százalék volt. Az intenzív osztályra és lélegeztetőgépre kerülők esetében 2 oltott személyre 33 oltatlan jut."
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 30. 23:30
Előzmény: #48134  WLM
#48135

Áttételesen lekommunistáztál (pejoratív megközelítéssel: "dogmás baloldali")!
Vitathatatlanul nagy ostobaság volt, de nem haragszom!
Hidd el, azért mert valaki rühelli Orbán Viktort és kegyenceit, még nem dogmás baloldali!
WLM 2021. 09. 30. 23:16
Előzmény: #48133  Zöldbéla
#48134
Látod, igazam lett.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 30. 23:09
Előzmény: #48130  WLM
#48133

Gyurcsány az őt provokáló "művésznőre" mondta, hogy "jól fog mutatni a ..."!
Szerintem ez sokkal elegánsabb volt, mint Orbánnak a "Boldog karácsonyt!" megnyilvánulása.
Empátia: Ki mellett? Azok mellett, akik az életüket áldozták azokért is, akik rendre elárulták őket, vagy azokért, akik az első adandó alkalommal tálib kézre adták Afganisztánt?! Továbbá úgy rémlik, hogy az Orbán kormány sem tanúsít empátiát az Afgán menekültek iránt. Tehát ne rajtam kérd számon, hogy miért tartom Biden (és Trump) lépését helyesnek!
A Zöls leveli Béla kifejezést nem kifogásoltam, mert én magam is poénnak éreztem, viszont a valós életben nem viccelődünk senki nevén (hiszen azt nem ő választotta). A Zöldbéla felhasználói nevet azonban én választottam! :)
----------------------------
A diplomata olyan ember, aki úgy küld el "melegebb éghajlatra", hogy alig várod hogy indulhass!
Cassandro 2021. 09. 30. 23:07
Előzmény: #48127  gazmber
#48132
ha a nagyanyám sárga lett volna és csilingel akkor ő lett volna a villamos. ne írj bizonyítatlan dolgokat, mert a moderátor figyel
emerald 2021. 09. 30. 22:38
Előzmény: #48128  badsector1
#48131
 😂 Màsfel hete van rà 😂😂😂
IDIÓTÁK !
WLM 2021. 09. 30. 22:36
Előzmény: #48124  Zöldbéla
#48130
Béla ,az azután történt ,hogy ostobának tituláltál.A Zöld Leveli Bélát pedig poénnak szántam,de ezek szerint sértett, amiért ,ha figyeltél elnézést is kértem,te gondolom nem fogsz tőlem. Nem gond. Akkor rágtam be rád,(persze csak enyhén,hiszen nem vagyok egy haragtartó típus) amikor Biden-t pont akkor dicsérted, amikor éppen zajlott a Trump által kezdeményezett ,de (szerintem)  Biden-ék által csúnyán elkúrt afgán csapatkivonás. Akkor jutott az eszedbe amikor emberek tömegei haltak meg a rosszul szervezett csapatkivonások következményeként élő adásban közvetítve, repcsikre kapaszkodva stb..Hiányoltam az empátiát. Gyurcsányt ,pedig akkor nevezted zseniálisnak, amikor a TV-ben agyba főbe nyomták azt, ahogy a kilőtt szemű áldozattal és kísérőjével bánt egy rendezvényen. Ezen megnyilvánulásaidból következtettem arra, hogy bírod őket. Ebben a hsz.-ben felsorolt emberekkel én is szimpatizálok és tisztelem az eredményeiket és a becsületüket. A baráti társaságod összetétele is kísértetiesen hasonlít az enyémhez, nálam is a becsület a fő mérce. Viszont így nem értem, hogy miért Dobrevvel szimpatizálsz, MZP helyett, mert erre is tettél utalást. 
emerald 2021. 09. 30. 22:30
Előzmény: #48116  ________
#48129
Szinte mindent így szereztek a kormány közeli banditák! Zsarolással. Akarsz-e három év előzetest....?! Vagy adod a céged a valós ar cca tizedéért, majd dolgozz még ott két évig, mert hát be kell tanítanod az emberünket.
.
Az olasz maffiának van mit tanulni tőlük! 
.
Így b@xták szét a működő magán tőkét. Mi ez ha nem eistand ???!
.
Szörnyű mi minden történt ebben az országban. Ha élne a nagyanyám, hallva a rádió híreket azt hinné visszajött Rákosi! 
badsector1
badsector1 2021. 09. 30. 22:10
#48128
"Novák Katalin: Azok a várandós nők is visszakapja az szja-t, akik még idén elérik a terhesség 12. hetét"
"Ha valaki ezért szeretne teherbe esni, még másfél hete van rá."
  
A fidesz ennyire lenézi a magyarokat, hogy szja visszatérítésért csinálnak gyereket?
gazmber 2021. 09. 30. 22:09
Előzmény: #48123  Cassandro
#48127

lehet már nem él joziphtot és kayaibrahim(?), de találhattak volna egy pl.'jin jól csen' -t erre @
persze a lényeg a még támogató hatósági környezetben akár hiányos ill.lehet már ledarált hiányzó iratokkal végelszámoltatni a céget így lezárva, eltűntetve a 'csalások'(?) bizonyítékát is...látszólag 'törvényesen' (?) szvsz
euler 2021. 09. 30. 22:07
Előzmény: #48123  Cassandro
#48126
Azt hittem egyértelmű voltam tegnapelőtt.
De akkor mégegyszer, utoljára:  #47932  euler
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 30. 22:05
Előzmény: #48110  euler
#48125
Jogos! :)
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 30. 21:55
Előzmény: #48105  WLM
#48124
Dogmákban gondolkodónak titulálsz anélkül, hogy ismernél!
Anno leírtam itt a fórumon, hogy Trump az USA-ban Reagenhez hasonlóan népszerű elnök lesz, többen "kinevettek".
A választáson Trump több szavazatot kapott mint bármely korábbi elnök, de Biden (aki akkor még nem sok vizet zavart) még többet.
Szerintem Biden a hazája valós érdekei szerint zárta le a kilátástalan afganisztáni küzdelmet. Ezt a pozitív érdemet nem szabad megvonni tőle. Más vonatkozásban még nem ejtettem szót róla, nem dicsértem!
(A többi ország -köztük Magyarország is kivonta erőit Afganisztánból.)
Egy szélsőségesen fanatikus iszlám államban húsz éven keresztül próbálták meghonosítani a demokráciát (sajnos eredménytelenül). Hány amerikai katona életét kellene még beáldozni?!
"Fletó"-val kapcsolatban nem olvashattál tőlem semmit, mert nem írtam róla. Mi alapján vontad le a következtetést, miszerint "mert ő nagy tisztelője Fletónak és a baloldal prominens képviselőinek"?
Megnyugtatlak, hogy bal- és jobboldalon is szép számmal vannak politikusok, akiktől irtózom. Sajnos a FIDESZ összes prominense is ebbe a körbe tartozik, aminek okát remélem nem kell magyaráznom! A hitleri elveket képviselőket utálom a legjobban.
A tudáson, munkán és tehetségen alapuló gazdagodás soha sem zavart, sok milliárdost  (pl.: Bige László, Bojár Gábor, Csányi Sándor) határozottan kedvelek, ami a mára értelmét vesztett "baloldalisággal" nyilván nem egyeztethető össze.
Nálam nem a vagyon, hanem a tisztesség a mérce! A barátaim között mindenféle (pl.: nagyon okos, szerény képességű, gazdag, szegény, szorgalmas, lusta, Fideszes, DK-s, stb.) ember akad, csak bűnöző és náci nincs.
Cassandro 2021. 09. 30. 21:53
Előzmény: #48117  euler
#48123
tudod mi a végelszámolás? szerintem nem. ha valaki valamilyen cégiratot el akar tüntetni, akkor felgyújtja, vagy ellopatja, nem végelszámolást csinál.
________
________ 2021. 09. 30. 21:49
Előzmény: #48120  Cassandro
#48122
Tölts el egy hétvégét a Hotelben, és menj be 1-2 kocsmába este.
Kérdezd meg az embereket, mit hallottak.
Nyílt titok ott ez a téma.
Cassandro 2021. 09. 30. 21:48
Előzmény: #48112  Shareholder
#48121
jól látod. van itt egy kis csapat kommentelő akik egymásnak blattolnak. úgy savazzák a nekik nem tetsző kommentelőket, hogy egymásnak írnak általik viccesnek gondolt csacsiságokat.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek