Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
JeanClaudeDammeVan 2021. 07. 03. 19:46
Törölt hozzászólás
#43800
Törölt felhasználó 2021. 07. 03. 17:59
#43799
badsector1
badsector1 2021. 07. 03. 17:44
#43798
"csökkentenék az induló vállalkozások adó és járulék terheit, egyszerűsített számviteli és adózási formát nyújtanának a kisvállalkozások számára."
  
31  évvel a rendszerváltás után végre valaki tesz egy lépést a jó irányba.
JeanClaudeDammeVan 2021. 07. 03. 12:27
Törölt hozzászólás
#43797
JeanClaudeDammeVan 2021. 07. 03. 12:12
Törölt hozzászólás
#43796
badsector1
badsector1 2021. 07. 03. 12:00
Előzmény: #43792  szieszta
#43795
"Nagy Márton szerint az építőanyag-hiány nemcsak a lakossági, hanem a vállalati és az állami építőipari beruházásoknál is súlyos zavarokat okozhat. Ezért indokolt szerinte az áruk szabad mozgásának, ebben az esetben az építőanyagok kivitelének korlátozása. Az ilyen és ehhez hasonló piaci beavatkozásokat az Európai Unió megvizsgálja, ami pedig több hónapig is eltarthat.EZÉRT DÖNTHET A KORMÁNY EGYÉB INTÉZKEDÉSEKRŐL IS, VAGYIS A REGISZTRÁCIÓS KÖTELEZETTSÉGRŐL, AZ ÁLLAMI ELŐVÁSÁRLÁSI JOGRÓL ÉS AZ EXTRAPROFITADÓRÓL - HANGSÚLYOZTA.A miniszterelnök főtanácsadója kiemelte: az extraprofitra vonatkozó intézkedések egyelőre a kavicsra, a homokra és a sóderre vonatkoznak, de várhatóan kiterjednek a cementre és adott esetben egyéb termékekre is. Az építőanyag-gyártóknak és -forgalmazóknak az Innovációs és Technológiai Minisztérium felületén kell regisztrálniuk. Emellett részletesen be kell számolniuk a vállalkozásoknak egyebek mellett az adott termék származási helyéről, az áru útjáról. A regisztrációs kötelezettségnek köszönhetően a kormánynak nagyobb rálátása nyílik a piaci folyamatokra, és ha szükséges, az állam elővásárlási joggal élhet."
   
Ezek  inkább a közpénzből finanszírozott beruházásaikat féltik, a választópolgár továbbra is le van sz@rva a fityesz részéről.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 07. 03. 09:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#43794
Itt csak a kőrakosgatás megrendezett, de a padon ülők reakciói nem műpoénok, hanem természetesek. A kandi kamera ilyen műfaj.
Egyébként a színház és a mozi is megrendezett és van rá igény a világban. Talán te is néztél már végig vígjátékot.
Orbán táborát a kormánypropagandával részben kicserélték, részben fölturbózták, Gyurcsány tábora kisebb és a rendelkezésére álló erőforrások is kisebbek..Bár kínomban röhögök mindkettőn, de egyiket sem találom viccesnek.
Én magam természetesen jó messzire hajítom el a követ.
gépnarancs
gépnarancs 2021. 07. 03. 09:32
Előzmény: #43792  szieszta
#43793
Nálunk kimaradt a fejlett kapitalizmus, ez nyugtat meg, mert különben az általad vázolt disznópia nagyon is életszerű.
szieszta 2021. 07. 03. 09:20
#43792

Nem kell sokat várni és visszajön a szocializmus.
Miért gondolom? Mert a kapitalizmus alapja  a piacgazdaság, ami elég jó egyensúlyt biztosít, de csak addig, míg bele nem avatkoznak.
Az eszetlen támogatásokkal elérték, hogy az ingatlan piacon elszabadultak az árak. Már ez egy brutális beavatkozás a piacba. Most, hogy már ég a ház, az építőanyag árakat is szabályozni kell. Majd az élelmiszert is, meg a többit.
Így jutunk el az állam által szabályozott piacra, ahol majd az ötéves terv szerint fogunk élni, a magántulajdon meg majd az állam tulajdonába vándorol. Az állam meg orbán lesz.
Marx megírta, hogy a fejlett kapitalizmus következő lépcsője a szoci, majd a kommunizmus. Lehet eljött az idő, az elméletének a megvalósulására. Korábban ez nem működhetett, hiszen gyakorlatilag a fejletlen feudalizmusra akarták ráerőltetni ezt az egészet.
JeanClaudeDammeVan 2021. 07. 03. 08:57
Törölt hozzászólás
#43791
exley 2021. 07. 03. 08:27
Előzmény: #43789  geza77
#43790
Konokul tartja a törvényét:) '98-ban a választások után látszott, hogy autoriter személyiség. A magyaroknak ilyen vezetőre van szükségük:) Már látszik mennyire éltetik itthon és a határon túl, különösen Erdélyben vannak érte "megőrülve" post Csauszesku effektus" Jól kihasználja..igaza van egyszer él, addig alaposan kinyalja a "tejfölös köcsögöt":)
geza77
geza77 2021. 07. 03. 08:12
#43789
                  Elszámította magát Orbán a melegellenes törvénnyel, már kevés lesz a pávatánc
Azt még a Fidesz kommunikációja is elismeri, hogy a melegellenes törvény már kezelhetetlen hullámokat vet az EU-ban. Abban még reménykedhetnek, hogy a nemzetközi támadásra hivatkozva itthon profitálnak belőle, ám szakértők ennek az ellenkezőjét állítják: szerintük többet árt a kormánynak, mint használ. Valószínűleg Orbán most óvatosan kihátrál az ügyből, miután látja, hogy nem ez lesz a nyerő téma a 2022-es választásra.
https://hvg.hu/itthon/20210703_Orban_Brusszel_homofobtorveny_visszavonulas_EU_Magyarorszag
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 07. 03. 07:46
#43788
Találtam egy videót az Orbán-Gyurcsány párharcról.
Crazy Old Man Fight about Rock
https://www.youtube.com/watch?v=ssrlrdsuI2M
Egy ideig az a kérdés, hogy a kő helye a földön vagy a padon van-e, de végül az a megoldás, hogy fogjuk a követ és jó messzire eldobjuk.
geza77
geza77 2021. 07. 02. 21:52
#43787

''Az EU pénzügyi átutalásai történelmi léptékben elképesztően kiemelkedőknek bizonyultak. Nyugat-Európa vezetői remélték, hogy a történelmi európai kísérlet alulról jövően simán beválik, hiszen az érintett kelet-európai ex-kommunista országok közvéleménye önként és nagy arányban akart a Nyugathoz csatlakozni. Ámde, az évek múlásával több kelet- és közép-európai ország inkább végül aktuális kutatási eredményünkhöz szolgáltatott bizonyítékokat, miszerint minél nagyobb a nyugati támogatás, az minél nagyobb arányt képvisel az adott, elmaradottabb kelet-közép európai ország nemzeti jövedelmében, annál inkább tűnnek el kézen-közön a támogatások. A nyugati adófizetők befizetéseit magában foglaló grandiózus támogatások 30-50 százalékban hatalmi öncélokra fordítódtak.
https://alapblog.hu/migracio-az-onfelszamolo-vilagforradalom/
A pénzek mindig a helyi kormányokon, értsd a diktatorikus, maffiaszerű képződményként működő politikai rendszeren folynak keresztül. A címzettek, az adott országok népei, alulról működtetni szándékozott gazdasági, társadalmi projektjei, emberi jogi szervezetei, fiataljai legfeljebb 5-10 százalékához jutottak hozzá azon összegeknek, amelyeknek ők a címzettjei, kedvezményezettjei.''
badsector1
badsector1 2021. 07. 02. 20:27
#43786
"Szivárványba öltözött a Parlament"
"Már az időjárás is belepofázik a magyarok dolgába."
  
a fidesznyik most hőbörögjön.
emerald 2021. 07. 02. 16:47
#43785
Egyikőtöknek sem kell elmenni a topikból, akiknek kéne azok meg ugyse fognak.
Persze most nem leszek népszerű, az előzőre is kaptam már két minuszt. DE, igenis úgy gondolom, van igazság peter's írásaiban.
Péter, Te meg nem vagy kislány, nem kell megsértődni. Lehet hogy még nem, avagy félre ismertek. Oszt jónapot.....! Egy sör mellett már haverok lennétek :)
emerald 2021. 07. 02. 16:33
Előzmény: #43782  peter_s
#43784
Megbolondultál....?! Kár volt! Adtad volna egy állatvédőnek!
Most irtad h milyen gáz ahogy tarhál. Nos, szerintem is az!!! Az egyik pluszt tőlem kaptad.
Igaz finoman szólva nyersen fogalmazol, de sok igazság van az írásaidban.
Az ok hogy a pártok mondjuk kérnek adományt a választási kampányra mondjuk, de ne már így......! Sajnos "normális" ember el sem megy politikusnak.  :(
euler 2021. 07. 02. 16:20
Előzmény: #43782  peter_s
#43783
Isten tegye szokásoddá mindkét jó cselekedetedet!
(Mármint, hogy jó célokra adakozol, és nem helikopterezel ordenáré stílusban politikai fórumokon. :)
Minden hátsó gondolat nélkül kívánok sok sikert az életben, találd meg a lelki békédet!
peter_s 2021. 07. 02. 15:24
Előzmény: #43780  euler
#43782
Ó, miattam ne hanyagold a topicot euler. Nincs neked ezzel problémád, mert amikor engem anyáztak, férgeztek, fideszbérenceztek, helikoptereztek, sorosbérenceztek, akkor egyetértve bólogattál. Most meg besértődsz? Ráadásul téged meg sem említettelek. De tudod mit? Ne menj el innen, mert kettőnk közül nekem nincs itt helyem, én nem tudok azonosulni ezzel a kettős mércével, a politikai osztály kavarta fekáliában való önfeledt dagonyázással, amit itt folytattok, és amelyben láthatóan kellemesen érzitek magatokat, inkább trédelek. Hogy jóvá tegyem a hibáimat, Szabó Tímeáéknak utaltam 500 eurót, nehogy éhen haljon itt nekem a nagy szabadságharcban. Ezzel el is köszöntem.
https://i.postimg.cc/L6rMnh3d/Commerzbank-02072021.png
 (ps.: még mielőtt jönne a kötekedés, hogy külföldi számla és külföldről osztom az észt, bárki nyithat számlát külföldön, nem kötelező ott lakni, de ha valaki külföldön él, véleménye még lehet szerintem)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek