Topiknyitó: Portfolio 2012. 04. 02. 13:15

Lemondott Schmitt Pál  

Ugrás a cikkhez
Kötelességemnek érzem, hogy szolgálatomat befejezzem. Az elnöki posztról lemondok - jelentette be parlamenti beszédének legvégén Schmitt Pál köztársasági elnök. További részletek hamarosan...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=165154
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2012. 04. 05. 10:29
#340
1, penznyelonek mindig igaza van!
2, amennyiben mégsem, akkor az 1-es pont lép életbe!

Ezzel nem lehet vitázni!
Te nyertél!

Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 10:07
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#339
Na, hogy megmondtam, hogy Joker eltűnik. Nem tud érdemben reagálni a #329-esre. Mert mit is írhatna, csak azt, hogy igazam van.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 10:06
Előzmény: #336  bigyula
#338
Persze, szokásos jó magyar mutyival ment át akkor Schmitt dolgozata.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 10:00
Előzmény: #334  signal2
#337
Rekord áron a gázolaj, tojás. cukor, lakás rezsi. A többi gumicsont...
bigyula 2012. 04. 05. 09:58
Előzmény: #334  signal2
#336
A bírálók is jelezték, hogy szerintük gond van az idézetekkel, illetve az idézőjelek hiányával, de megnyugtatták őket "felülről", hogy ez így rendben van.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:53
Előzmény: #334  signal2
#335
Persze, hogy hibáztak a bírálók is, ezt senki nem vitatta itt. De ez semennyiben nem menti fel Schmittet a csalás alól.
signal2
signal2 2012. 04. 05. 09:51
Előzmény: #331  signal2
#334
Hibázott Schmitt, mert nem volt elég körültekintő, s hibáztak a bírálók, mert átengedték. A summa cum laude csak hab a tortán, inkább summa cum turpitudo.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:50
Előzmény: #331  signal2
#333
Az hát. Világosan látszik Joker írásaiban is, hogy egyre agresszívebb és személyeskedőbb, ahogy fogynak el a kamuszövegei.

Mint egy szóvivő, hajtogatja a betanult dumákat, amik önmagában igazak, csak éppen a lényeget kerülik ki. Ahogy egyre jobban felhívtuk erre többen a figyelmét, úgy vált személyeskedőbbé. Teljesen tipikus. Most jön az a szakasz, hogy nem fog reagálni. Aztán más topicban folytatja a kampánydumát.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:48
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#332
Érdemben is reagálnál a már sokszor megkerült #329-esre?
signal2
signal2 2012. 04. 05. 09:45
#331
A plágium tény. Minden további dolog csak erőlködés.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:43
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
Most már tényleg személyeskedem én is egy kicsit...

Azt, hogy képzetlen az egy állapot, de hogy elképesztően ostoba is az sajnálatosan egy adottság...

Csak az olvasók miatt reagáltam a beírásaidra, amit inkább missziónak fogok fel a többiek miatt. De most már tényleg elég volt...
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:34
Előzmény: #328  Törölt felhasználó
#329
Megismétlem, mert megint személyeskedéssel és mellébeszéléssel foglalkoztál és a lényeget kerülted ki: Schmitt doktorijának szabályai is megvoltak az egyetemi szabályzatok között. Más szellemi termékének ellopása meg a törvények között.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:30
Előzmény: #325  Törölt felhasználó
#328
Sajnos bizonyos témakörökben látszik, hogy nem vagy vitaképes, alapvető ismereteid sincsenek. Csak magadat járatod le az ostobaságaiddal, inkább arra buzdítalak kevesebbet fórumozz többet tanulj.

Azt hogy ne lopj, ne rabolj, ne gyikolj, vagy a legalapvetöbb társadalmi, együttélési, magatartási szabályokról az összefüggéseket szintén ovodától kezdődően kötelező a pedagógusoknak a tanulók számára átadni (ha már otthon nem kapják meg) az ismereteket, erre kötelesek meghatározott órakeretet fordítani, vagy az érintőleges tananyag részeként oktatni.

A jogszabályok mintegy 90% amely nem ebben a körbe tartozik, köteles a jogalkalmazó megteremteni a feltételeket, hogy az állampolgárt tájékozatlansága miatt ne érje joghátrány.

Tehát ha bármilyen szolgáltatást igénybe vesz a fogyasztó, vagy az igazságszolgáltatásban bármilyen eljárás alanyává vállik, vagy hatósági, közigazgatási eljárás érintettjévé vállik kötelesek biztosítani az eljárás minden szakában azt, hogy jogairól és kötelezettségeiről megkapja a tájékoztatást.

De én nem kívánok korrepetálást tartani a továbbiakban, inkább a tanulmányaiddal törödjél kis barátom, hogy vitaképessé véljál!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:29
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#327
Az utolsó három szót nagyon eltaláltad!Gratula!
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:20
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#326
"Tényleg ilyen buta vagy?"

Vagy ilyen buta, vagy (ami a fideszre mint pártra és a követői nagy részére is sokkal jellemzőbb), a végtelenségig (gerinctelenségig) cinikus.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:03
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#325
"ezért a törvények többsége kifejezetten előírja a jogalkalmazó számára a tájékoztatási kötelezettséget, amit jól felfogott érdekében bizonyítani is kell tudnia."

Ez így igaz. Megjelenik a Magyar Közlönyben. És kész.

Schmitt doktorijának szabályai is megvoltak az egyetemi szabályzatok között. Más szellemi termékének ellopása meg a törvények között. Schmitt tehet arról, ha nem olvsta el azokat, nem a bírálók.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:02
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#324
"Az is evidencia, hogy valakit tájékozatlansága miatt nem érhet joghátrány"

Értem. Akkor én most ellopom az autódat. És azzal védekezem, hogy nem ismerem a BTK-t, nem tudtam, hogy autót nem lehet lopni, engem erről senki nem tájékoztatott. Az autódra nem írtad ezt ki. Tehát jogosan az enyém.

Tényleg ilyen buta vagy?
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 09:00
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#323
"Egyértelműen és mindenki számára közérthetően cáfoltam megalapozatlan állításod"

Másold már be légyszi, mert ilyen nem törtét szerintem. Legfeljebb te hiszed azt, az meg kevés.
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 08:19
Előzmény: #320  commander8
#322
Ne haragudj kolléga, plágium ügyben nem kívánok tovább hadakozni, mert nem ér annyit a téma. (Eddig is a személyeskedő támadások és kriminális beírások miatt írtam újból és újból, de most már tényleg elég volt.)

Úgy tűnik, hogy a portfoliósok nem hajlandók feldobni valami értelmes témát...
Törölt felhasználó 2012. 04. 05. 08:15
Előzmény: #318  Törölt felhasználó
#321
Egyértelműen és mindenki számára közérthetően cáfoltam megalapozatlan állításod. Erről nincs mit vitázni tovább. Az állításod merő ostobaság, aki bármilyen területen felsőfokú végzettséggel rendelkezik, az tisztában van azzal, a társadalmi-gazdasági viszonyokat a jogi környezet határozza meg.

Az is evidencia, hogy valakit tájékozatlansága miatt nem érhet joghátrány, ezért a törvények többsége kifejezetten előírja a jogalkalmazó számára a tájékoztatási kötelezettséget, amit jól felfogott érdekében bizonyítani is kell tudnia.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók