7vége van azért is piros betli a lufinál , irány lehet 35 ,sajnos
Regisztráció: 2019-04-25 16:08:18
Hozzászólások száma: 2 830
Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 13:10
A moderálás a "4ig osztalek" topik #112 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "Delta Nyrt" topik #9596 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topik #69767 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "4IG részvény" topik #55991 sorszámú hozzászólása alapján történt.