HARDCORETERROR

Regisztráció: 2016-05-24 09:57:53

Hozzászólások száma: 16 651

Utolsó hozzászólás: 2026-06-04 09:17


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

105 197
2026. 05. 29. 15:50
401 336
2026. 05. 30. 19:35
24 603
2022. 03. 28. 20:00
98 885
2026. 05. 21. 09:50
177 430
2026. 05. 29. 17:39
1 326 708
2026. 05. 30. 20:29
1 481
2023. 10. 21. 08:02
7 289
2026. 05. 29. 15:37
34 812
2026. 05. 29. 15:36
92 922
2019. 10. 05. 13:04
1 052
2023. 08. 28. 15:09
231 515
2026. 04. 15. 22:34
30 933
2026. 05. 28. 12:19
8
2019. 07. 18. 10:07
2 905
2023. 03. 13. 21:27
14 608
2024. 12. 13. 16:11
184 515
2026. 05. 30. 06:12
6 884
2026. 05. 28. 12:13
46 603
2024. 05. 02. 13:34
39 320
2026. 04. 18. 22:20
39 621
2026. 05. 29. 10:13
122 168
2026. 05. 29. 23:30
13 843
2022. 03. 25. 08:49
268
2020. 10. 12. 22:53
28 994
2024. 04. 30. 12:43
924
2020. 12. 27. 05:15
70 680
2026. 05. 30. 18:12
10 519
2026. 01. 01. 16:53
95 326
2026. 05. 30. 14:50
9 196
2026. 05. 21. 08:24
2 640
2026. 05. 13. 21:45
227 294
2026. 05. 30. 11:01
27 029
2024. 01. 02. 20:10
65
2026. 03. 31. 17:17
3 815
2026. 05. 18. 11:21
6 518
2026. 01. 25. 13:38
11 629
2023. 12. 08. 17:13
43 609
2026. 05. 30. 17:27
200
2025. 01. 13. 09:02
3 486
2026. 05. 18. 09:10
262 435
2026. 05. 29. 17:05
6 275
2026. 05. 29. 17:16
22 691
2026. 05. 29. 09:57
265 813
2026. 05. 30. 20:31
4 098
2026. 04. 03. 10:35
86 297
2026. 05. 30. 20:35
17 357
2026. 05. 29. 18:34

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "leves" topikból

A moderálás a "leves" topik #6947 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
soha semmit nem adtál hozzá ehhez a topikhoz, csak rontottál
szerintem ezt máshol is meg tudod tenni, nem az én topikomban

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-07-02 19:18-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
foglalkozz inkább a topik témájával
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-08-15 21:10-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

CIGPANNONIA kitartók csütörtök, 09:17
r340, 36 milla, jobb mint az eddigi döglődés
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 15. 09:56
ERSTE
OTP: Egyszeri tételek torzították az első negyedévet, de az alapfolyamatok stabilak maradtak
Az Erste elemzője május 15-én tette közzé az OTP első negyedéves eredményéről szóló értékelését. Az elemzés főbb megállapításai:
Az OTP 2026 első negyedévében 177 milliárd forintos nettó eredményt ért el, ami 6%-os éves visszaesést jelent, ugyanakkor mintegy 5%-kal meghaladta a piaci várakozásokat. A saját tőke arányos megtérülés (ROE) 12,8% volt. A számokat jelentősen torzították az első negyedévben egy összegben elszámolt egyszeri tételek: ezek időarányos kiszűrésével a korrigált nettó eredmény 324 milliárd forint lett volna, ami 23,5%-os ROE-nek felel meg, azaz az alapjövedelmezőség kifejezetten erős maradt.Az egyszeri tételek közül a legnagyobb tételt a magyarországi speciális bankadó(k) jelentette (-171 milliárd forint adózás után, bruttó 35 és 162,5 milliárd forint), míg Bulgáriában és Szlovéniában további -15 milliárd forintnyi szabályozói költség jelentkezett. Ezek döntően az első negyedévben kerültek elszámolásra, emiatt a riportált profit mesterségesen alacsonyabb szinten alakult.A működés egyik legfontosabb hajtóereje továbbra is a nettó kamateredmény volt, amely 527 milliárd forintra emelkedett, negyedéves alapon 4%-kal, éves alapon pedig 13%-kal nőtt, enyhén felülmúlva az elemzői várakozásokat. A növekedést egyrészt a hitelállomány bővülése, másrészt a kamatmarzs emelkedése támogatta: a nettó kamatmarzs 4,59%-ra nőtt az előző negyedévi 4,48%-ról és a 2025-ös 4,34%-ról. A marzsbővülés több piacon is megfigyelhető volt, különösen Bulgáriában, Horvátországban, Szlovéniában, Oroszországban és Üzbegisztánban, míg Magyarországon a már korábban megugró szintről emelkedett tovább.A díj- és jutalékbevételek 138 milliárd forintot értek el, ami 1%-os éves csökkenést jelentett, és elmaradt a várakozásoktól. A visszaesés fő oka az orosz működés hozzájárulásának mintegy 20%-os zsugorodása volt. Ezzel szemben az egyéb nem kamatjellegű bevételek pozitív meglepetést okoztak: ezek 89 milliárd forintra emelkedtek, 5%-kal meghaladva az egy évvel korábbi szintet. A növekedést elsősorban a magyar piacon elszámolt mintegy 20 milliárd forintos negyedéves hatás magyarázza, amely a támogatott lakáshitelek valós értékének átértékeléséből és a kapcsolódó fedezeti ügyletekből származott.A működési költségek 13%-kal nőttek éves alapon, ami jelentősen meghaladta az elemzők által várt mintegy 3%-os emelkedést, és így negatív irányba befolyásolta az eredményt. Ugyanakkor a kockázati költségek kifejezetten kedvezően alakultak: összesen -15 milliárd forintot tettek ki, ami lényegesen jobb a várakozásoknál. A bank mintegy +20 milliárd forintnyi visszaírást könyvelt el orosz államkötvényekkel kapcsolatban, emellett a hitelkockázati költségek is alacsonyak maradtak. A portfólió minősége javult, a nem teljesítő hitelek aránya 3,4%-ra csökkent az előző negyedévi 3,5%-ról.A hitelállomány dinamikája továbbra is erős: árfolyamszűrt alapon 3%-os negyedéves növekedés volt megfigyelhető a teljesítő állományban. Különösen a jelzáloghitelezés teljesített kiemelkedően, 6%-os növekedéssel negyedéves alapon, amelyet döntően a magyarországi Otthon Start támogatott lakáshitel-program hajtott. Magyarországon a jelzáloghitel-állomány 10%-kal bővült egyetlen negyedév alatt. Az ügyfélbetétek szintén 3%-kal emelkedtek, elsősorban a lakossági források növekedésének köszönhetően, Magyarországon ezen belül 9%-os volt a bővülés.A tőkehelyzet némileg romlott, de a várakozásokkal összhangban: a Tier 1 mutató 17,6%-ra csökkent a 2025-ös 18,1%-ról. Az esés mögött elsősorban szabályozói változások (-31 bázispont), valamint a kockázattal súlyozott eszközök 4%-os negyedéves növekedése állt, miközben az első negyedévi profit alacsonyabb volt az egyszeri tételek miatt.A menedzsment megerősítette a 2026-os kilátásokat: a hitelállomány növekedése árfolyamszűrt, organikus alapon elérheti a 2025-ös mintegy 15%-os szintet, a nettó kamatmarzs a tavalyi 4,34% körül alakulhat, a költség/bevétel arány valamelyest emelkedhet a 41,7%-ról, a kockázati profil stabil maradhat, miközben a ROE várhatóan elmarad a 2025-ös 21,6%-tól az alacsonyabb tőkeáttétel miatt.Az Erste elemzője összességében úgy látja, hogy az első negyedéves eredményeket erősen torzították az időben előrehozott különadók, ugyanakkor a korrigált számok alapján az OTP továbbra is kiemelkedő jövedelmezőséget és erős működési trendeket mutat. A nettó kamateredmény bővülése, a hiteldinamika és a magas kamatmarzs különösen pozitív fejlemények, míg a magasabb költségnövekedés negatív tényezőként jelentkezett. Az eredmény enyhén felülmúlta a várakozásokat, de összességében a piaci megítélés szempontjából a hatás semlegesnek tekinthető.
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 13. 14:09
ERSTE:
Az Erste szektorelemzője május 5-én tette közzé az OTP első negyedéves eredményére vonatkozó várakozását. Az elemzés főbb megállapításai:
Az OTP várhatóan május 15-én, péntek reggel teszi közzé 2026-os első negyedéves eredményét.Az Erste erős működési eredményre számít az OTP-től, melyet ismét erősen befolyásol a jövedelemadó sor. Az elemző 162,6 milliárd forintos adózott eredménnyel számol, ami 14%-os éves visszaesést jelent, annak ellenére, hogy az adózás előtti nyereség 8%-kal emelkedhetett éves szinten. Az eltérést a nagyon magas jövedelemadók okozzák, amelyek várhatóan 31%-kal emelkednek éves szinten. Ez a bankokra kivetett, a rendes bankadó melletti magyarországi extraprofitadó jelentős emelkedését tükrözi, és amelynek hatása az első negyedévre koncentrálódik. (Az év elején kerül elszámolásra az extraprofitadó teljes összege, melynek összege a következő negyedévekben 30%-kal csökkenthető.)Az összbevétel nagyjából az előző negyedévi szinten stagnálhatott, de éves szinten 8%-kal növekedhetett, elsősorban az erős nettó kamatbevételnek (+3% negyedév/negyedév, és +13% év/év) köszönhetően. A hitelállomány növekedése és a nettó kamatmarzs bővülése is várhatóan támogató lesz – elősorban Magyarországon (az Otthon Start Program folytatódó lendületével), de Üzbegisztánban és Bulgáriában is. A díjak és jutalékok várhatóan szezonálisan gyengébbek lesznek (negyedév/negyedév), de még mindig kissé meghaladják a tavalyi első negyedéves szintet. Az egyéb nem kamatjellegű bevételek várhatóan továbbra is támogatóak lesznek (+10% negyedév/negyedév és mérsékelt csökkenés éves szinten).A kiadások éves szinten 12%-kal emelkedhettek, azonban negyedév/negyedév alapon jelentősen csökkenhettek, ami a negyedik negyedévi szezonalitás és egyszeri tételek utáni normalizálódásnak köszönhető. A kockázati költségek várhatóan alacsonyak maradtak, amit a kedvező hiteltrendek és az orosz kötvényportfólióval kapcsolatos korábbi céltartalékok feloldása is segíthetett.Az Erste elemzője összességében arra számít, hogy a befektetők az adózás okozta torzításon túltekintve az üzleti folyamatok (nettó kamat eredmény, hitelnövekedés, nettó kamatmarzs) folyamatos erősségére és a támogató kockázati dinamikára összpontosítanak.
Mtelekom 2026. 05. 13. 10:49
ERSTE
Erősen kezdte az évet az MTel
Az Erste elemzője május 13-án tette közzé a Magyar Telekom első negyedéves eredményéről szóló értékelését. Az elemzés főbb megállapításai:
Az összbevétel 1,5%-kal, 238,1 milliárd forintra csökkent, ami enyhén elmaradt mind a piaci konszenzustól, mind a Erste előrejelzésétől. A főbb negatív tényezők a csökkenő IT-bevételek, a VidaNet dekonszolidációs hatása, valamint a mobilkészülék-értékesítések visszaesése voltak a harmadik fél részére történő exportértékesítések leépítése miatt.A gyengébb bevételi sorok ellenére az EBITDA, az EBIT és a nettó eredmény is a vártnál nagyobb mértékben nőtt, mivel a jövedelmezőséget javította a kedvezőbb bevételi mix eltolódása a magasabb marzsú területek felé. Ezek a pozitív változások az erőteljes távközlési szolgáltatási növekedésből, valamint az IT-üzletág javuló marzs hozzájárulásából fakadnak, annak ellenére, hogy az értékesítési volumenek csökkentek.Az EBITDA 3,8%-kal, 109,2 milliárd forintra emelkedett, meghaladva az Erste 108 milliárd forintos várakozását. Az üzemi eredmény 6,3%-kal növekedett és elérte a 74,3 milliárd forintot, szemben az elemző által várt 71,0 milliárd forinttal. A nettó eredmény 8,9%-kal történelmi csúcsra, 59,0 milliárd forintra emelkedett, míg az Erste 55,6 milliárdra számított.Július elejétől az MTel inflációkövető díjkorrekciót alkalmaz; a díjemelés mértéke 4,4%, összhangban a hivatalos 2025-ös inflációs rátával.A menedzsment a 2026-os előrejelzést az alábbiak szerint módosította: Az árbevétel-előrejelzés változatlan maradt (alacsony egyszámjegyű növekedés), míg az EBITDA AL várakozásukat alacsony egyszámjegyű növekedésről közepes egyszámjegyű növekedésre emelték. A korrigált nettó eredményre vonatkozó előrejelzést is megemelték: a korábbi közepes egyszámjegyű növekedés helyett mintegy 10%-os növekedést várnak. A szabad cash flow (FCF) előrejelzés változatlan maradt, legalább 200 milliárd forintra számítanak.Az Erste az első negyedéves eredményt és a frissített előrejelzést pozitív meglepetésként értékelte, míg az inflációkövető díjkorrekció bejelentése várható volt.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 10:12
ERSTE:
A MOL 2026 első negyedéves eredménye elmaradt a várakozásoktól
Az Erste szektorelemzője május 8-án tette közzé a MOL első negyedéves eredményéről szóló értékelését. Az elemzés főbb megállapításai:
A MOL ma 205,1 milliárd forintos első negyedéves tisztított CCS EBITDA-t tett közzé, ami jóval elmarad a 228 milliárd forintos piaci várakozásoktól.A főbb szegmensek közül a feldolgozás-kereskedelem üzletág teljesített a leggyengébben, amit működési, ár- és volumenhatások okoztak. A Dunai Finomító AV3-as üzeme nem működött, mivel tavaly októberben tűz ütött ki. A Barátság kőolajvezetéken történő kőolajszállítás 2026. január 27-én megszakadt. A petrolkémiai szegmens továbbra is veszteséges maradt - 63 millió dollár EBITDA veszteség jelentkezett az első negyedévben -, a márciusi nafta árak emelkedése miatt. A feldolgozott kőolaj mennyisége 1,97 millió tonnára csökkent, ami 34%-os visszaesést jelent az előző év azonos időszakához képest (2025. első negyedév: 2,98 millió tonna), főként a Dunai Finomító alacsonyabb kihasználtsága és a tengeri kőolajokra való átállás miatt.A kutatás-szénhidrogén bányászat szegmens EBITDA-ja 114 milliárd forint volt, ami kismértékben meghaladta a konszenzust. A divízió a dráguló kőolajárnak (77,7 dollár/hordó) köszönhetően növelte nyereségét, miközben a földgáz realizált értékesítés ára is megugrott (72,0 dollár/boe). A vállalat napi termelése 95,5 ezer kőolaj egyenértékest tett ki, ami elmaradt az Erste 100 ezres becslésétől.A fogyasztói szolgáltatások szegmens eredménye szintén meghaladta a konszenzust. Az üzemanyag-marzsok csökkenése negatívan járult hozzá az eredményhez, mivel a közép-kelet-európai kormányok márciusban ár vagy árrés plafont vezettek be szinte az összes piacon.A nem-üzemanyag jellegű értékesítésből származó EBITDA éves szinten 7 millió dollárral nőtt.A földgáz szegmens szintén erős eredményt ért el. A 30,3 milliárd forint tiszta EBITDA a határon átnyúló forgalom növekedésének és a deviza árfolyam mozgásoknak köszönhető. A körforgásos gazdaság szegmens pozitív amortizáció és kamatfizetés előtti nyereséget produkált, főként szezonális okok miatt.A MOL első negyedéve összességében csalódást okozott. Annak ellenére, hogy a piac eleve gyengébb downstream (feldolgozás-kereskedelem) teljesítményt várt, a vállalat még az alacsony becslésekhez képest is rosszabb eredményt ért el. A kilátások szerencsére kedvezőbbek, mivel áprilisban újraindult az orosz nyersolaj szállítás a Barátság kőolajvezetéken, a magas szénhidrogén árak pedig növelik a bányászatból származó profitot. Remélhetőleg a közép-kelet-európai kormányok kevésbé avatkoznak be az üzemanyag piaci működésbe az év hátralévő időszakában. Az Erste elemzője úgy véli, hogy a legfontosabb hajtóerő a vállalat részvényei számára a tulajdonosi struktúra változása lehet, amely révén a MOL visszakaphatja a MOL Új Európa Alapítványtól az 5,2%-os saját részvénycsomagját.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 04. 10:14
ERSTE:
Az Erste 4.260 forintra emelte a MOL célárát
Az Erste szektorelemzője április 30-án tette közzé legfrissebb olaj és gáz szektorelemzését, melynek a MOL-ra vonatkozó főbb megállapításai a következők:
Az Erste a MOL ajánlását „Csökkentésről” „Tartásra” módosította, a célárat pedig 4.260 forintra emelte az eddigi 2.715 forintról. Az olaj- és gázipari környezet javulása, valamint a tulajdonosi struktúra esetleges átalakítása két kulcsfontosságú tényező, amelyek pozitívan hathatnak a részvényre az Erste elemzője szerint.A piaci környezet fellendíti a MOL eredményességét. Az Erste úgy gondolja, hogy a jelenlegi gazdasági környezet tovább javítja a MOL eredményeit. Az olaj- és gázárak emelkedtek, a finomítói árrések javultak, míg a petrolkémiai termékek előállításán elérhető nyereség a közel-keleti válság miatt az elmúlt két év mélypontjáról felfelé mozdult el. A Dunai Finomító AV3-as üzemének javítását a MOL várhatóan 2026 októberére fejezi be, és az Erste elemzője arra számít, hogy az új magyar kormány május után eltörli az árplafon szabályozást.Az új kormány célja a tulajdon visszaszerzése. Az a szándékuk, hogy átalakíták a MOL tulajdonosi szerkezetét, és visszaszerezzék a 25%-os, korábban állami tulajdonban lévő részvénycsomagot a három most irányító közalapítványtól. Ez azt jelenti, hogy a MOL is visszakaphatja a MOL Új Európa Alapítványnak adományozott 5,2%-os saját részvénycsomagját. Az Erste elemzője úgy véli, hogy ez átláthatóbb tulajdonosi szerkezetet eredményezne, és a befektetők üdvözölnék, ha a saját részvények visszakerülnének a vállalathoz, hiszen gyakorlatilag ellenérték nélkül adták át őket 2021-ben. A befektetők a közgyűlésen már jóváhagyott 300 forintos osztalékot kapnák meg, várhatóan a tulajdonosi szerkezet átalakítása után, legvalószínűbben 2026 harmadik negyedévében.A NIS tranzakció késik, de a MOL továbbra is a legesélyesebb vevő. Úgy tűnik, hogy a szerb vezető, Vucsics és az orosz tulajdonosok kevésbé hajlandóak eladni a NIS irányító részesedését a MOL-nak a magyarországi választási eredmények után, de az Erste elemzője nem lát más hosszú távú megoldást a NIS problémáira, mint hogy a MOL-nak értékesítsék a szerb vállalat irányító részesedését. A magyar társaság stabil tulajdonos lenne, és számos szinergia valósulhatna meg a két csoport között. Amennyiben az amerikai szankciók ismét életbe lépnek, úgy a MOL tűnik az egyetlen komoly jelöltnek a szerb olaj- és gázipari vállalat megvásárlására.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 09:46
én 62m-et látok, ami manapság opus szinten már tétel és hol a nap vége
jó lenne tapadni a 300-ra
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 09:21
294, komoly, mit rendeznek itt
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 01. 09:11
a nyöszörgők milyen csendben vannak most :D
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 30. 15:04
r2320
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 30. 13:25
opust már visszahúzták, felkészül 4ig
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 30. 09:36
ilyenkor érdemes sávosan venni, remek lehetőség a bővítésre
ez bőven meg fog még térülni
Opus-ban detto, idegből öntik, pedig ott is már rég nem speka papírról van szó
Kitartás
MOLly tulajok topikja 2026. 03. 12. 10:26
ERSTE:
Minden idők legnagyobb olajipari válságával nézünk szembe
Sajnos a magyar sajtón nem jön igazán át, de számomra úgy tűnik, minden idők legnagyobb energia és kőolaj válsága előtt állunk. Az amerikai/izraeli stratégia sajnos a mostani állapot szerint nem jött be: Irán nem omlott össze, nem adja meg magát. Éppen ellenkezőleg, a vallási rezsim állja a csapásokat, sőt bekeményít, beleáll a konfliktusba és egyre inkább úgy tűnik, hogy mintha az ő stratégiájuk működne. Ennek a következménye, hogy jelen pillanatban egyáltalán nem látszik, hogy a Hormuzi-szorost mikor és milyen feltételekkel lehetne újranyitni. Az alábbi rövid felsorolás azt mutatja, hogy a múlt közel-keleti válságai mekkora olajkínálati sokkot jelentettek. Nagyon jól látszik, hogy a mostani krízis minden korábbinál jelentősebb, még úgy is, hogy a mostani globális kőolajfogyasztás (napi 105 millió hordó) jelentősen meghaladja a 70-es évek napi 60-70 millió hordós szintjét. A Goldman Sachs nem véletlen mondta ma reggel, hogy a 2008-as történelmi, 147 dolláros hordónkénti kőolajárat is meghaladhatjuk, ha rövid időn belül nem indul el a forgalom a Hormuzi-szoroson keresztül.
  • Szuezi válság (1956–57): a globális kínálat 10%-a. (Mostanáig a legnagyobb ellátási zavar, amelyet Egyiptom Sínai-félszigetének megszállása okozott.)
  • Öbölháború (1990–91): a globális kínálat 9%-a. (Irak Kuvait elleni inváziója és a nemzetközi válaszlépések váltották ki.)
  • Arab olajembargó (1973): a globális kínálat 7%-a. (Az OPEC tagállamai csökkentették a szállításokat azokba az országokba, amelyek Izraelt támogatták a Jom Kippur háború során, ami négyszeresére növelte az árakat.)
  • Iráni vallási forradalom (1978–79): a globális kínálat 5-7%-a. (A forradalom miatt az iráni termelés drasztikusan visszaesett, ami 1980 elejére megduplázta a világpiaci árakat.)
  • Amerikai-iráni háború (2026. március): a globális kínálat 20%-a. (A Hormuzi-szoroson keresztüli tankeres forgalom leállása elvágta Szaúd-Arábia, az Egyesült Arab Emírségek, Kuvait és Irak fő exportját. A tartalék kapacitás gyakorlatilag 0%-ra csökkent, mivel a kulcsfontosságú, gyorsan reagáló termelők fizikailag ki vannak zárva a piacról.)
A Hormuzi szoros ráadásul nemcsak a kőolaj miatt fontos, de ezen keresztül hatalmas mennyiségű cseppfolyós földgáz, finomított kőolajtermék, műtrágya vagy éppen hélium halad át. Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy az Arab-öbölben lévő államok innen kapják élelmiszerük és használati tárgyaik nagy részét. Gyakorlatilag az egész régió gazdasága megbénult a helyzet miatt.A Hormuzi-szoroson átmenő anyagok a teljes globális kínálat %-ábanForrás: Bloomberg, Argus, CNBCA helyzet súlyosságát jelzi az is, hogy soha nem látott mértékű termékfelszabadításra készül a világ: a Nemzetközi Energiaügynökség javaslata 400 millió hordó stratégia tartalék piacra dobása lenne az OECD részéről. A következő ábra a korábbi lépések nagyságát mutatja. Jól látható, hogy soha ekkora kőolaj kínálati válság nem volt a világban.
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 04. 17:06
37490z
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 03. 17:06
35800z
OTP részvényesek ide! 2026. 03. 03. 17:05
35800 perpill

friss hírek További hírek