babosko30
4
4
1
2017. július 13. | 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
53 35 válasz erre
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ma, 16:38
előzmény: #179448  nanus
Az utódok!!!! Egy kutya!!!
ma, 16:36
előzmény: #179443  Rittyencsunk
Semmit közöm nem volt hozzájuk,anyai részről tönkretették a családot,kulák lista,börtön,egyebek,utálom őket mint a sz@rt!!! Az ir magját is!!! Nem irok részletet meg kitiltanak!!! Lenne mit!!!!
ma, 16:06

A múltkor akartam írni, hogy ezek az itthoni hirtelen gazdagok szinte mind malac alkatúak, nagy felhízott barmok, a fejükből pedig rohadtul nem látszik, hogy erre a teljesítményre képesek lennének, mármint az ország leggazdagabbjaivá válásról beszélek.
Aztán az utóbbi napokban látok képeket Orbánról és k.ra meghízott. Lehet úgy gondolja, ha már magasabb nem lehet, legyen szélesebb. Nagy pocak, stb. Ez nem tetszik. Nem örülök, hogy a nemzetközi találkozókon rendre törpe másokhoz képest, de adjon már magára, ne legyen már ilyen suttyó.
ma, 15:50
előzmény: #179442  Ptr82
Igen, részigazság van az állításodban.
Egy kicsit átfogalmazom, kóstolgasd:
A jelenlegi kormányzó erő, akikről írtam, azt hirdetik magukról orrba-szájba, hogy ők mennyire az emberekért vannak, és értük dolgoznak és jajjajjajjajajajjajjajjajajj. Miközben meg ott a valóság, hogy amikor olyan pozícióban vannak, hogy viselkednek. Menjenek a POKOLBA!
Nos?
Ez teljesen hamis így?
Csak objektíven!
ma, 15:48
előzmény: #179444  Rittyencsunk
... zseniális kérdés... :))))))
ma, 15:39
előzmény: #179427  kimi99
Biztosan volt ilyen is, de méltánytalan lenne általánosítani.
A felsőoktatásban milyen tapasztalataid voltak?

ma, 15:35
előzmény: #179423  nanus
Hm.
Nem minden rendszerváltás előtt született honfitársunk volt a Kommunista Párt (MSZMP) tagja.
Még kevesebben voltak az MSZMP, titkárai.
Az akkori középiskolás korosztály többségét automatikusan "besorozták" a KISZ-be, ez igaz.
De nem mindenki vált, (akart lenni) a kommunista ifjusági szövetség titkára.
Különösen igaz ez a felsőoktatásban.
Nanus, te is a rsz.váltás előtt születtél, de ennek ellenére tiltakoznál (joggal) ha ezért lekomcsiznának.
Nem tudom voltál-e a Párt tagja (esetleg titkára), de eddigi írásaid alapján nem erre tippelnék.
Viszont a kormányzó párt felsővezetői közül sokakról, és környezetükről, ez elmondható.
Csak a történelmi tények kedvéért. 
Bocs az offokért, de most nincs kereskedés, meg ha van is, mit írjunk a folyamatos csorgásról, már ha vki. nem akar csak panaszkodni...
ma, 15:23
előzmény: #179388  signal2
Bájos, hogy akikről írtam, mindkettő viszonylag fiatal, tehát még csak véletlenül sem kommunisták, nem is voltak azok sose. Az is bájos, hogy ha olyan jó a baloldal, akkor miért még mindig az MSZP a "legerősebb" köztük?  Leírtam azt is, hogy a másik oldallal sem szimpatizálok különösebben, DE! Akikről írtam, azt hirdetik magukról orrba-szájba, hogy ők mennyire az emberekért vannak, és értük dolgoznak és jajjajjajjajajajjajjajjajajj. Miközben meg ott a valóság, hogy amikor olyan pozícióban voltak, hogy viselkedtek. Menjenek a POKOLBA.
ma, 14:33
előzmény: #179439  kimi99
Csak még egy aztán befejeztem!! 2015 ,Kunhalmk Ágnes!! Ezek védik a dolgozókat??? Nem lesz eggyütt a család a rabszolga törvény miatt!!! Olvassátok az akkorit,net nem felejt!!!
ma, 14:06
előzmény: #179438  nanus
Hatalmas +
Igen sajna van ameddig hogy agyuak dobják a Juhász petinek a pénzüket ahelyett h pl beteg v szegény gyereknek adnak!!
ma, 13:59
előzmény: #179433  kreta
A részvényről meg akkor kell beszélni,amikor kereskadési nap van,mert pénteken polikárol szolt a nap!!! Én befejeztem a politikát,csak lásson már mindenki tisztán abban amit ebben országban művel a baloldal!!! És nem azzal kell dicsekedni,higy kitudják fizetni a Kövér álltal kiirt büntetést,mert van miből!! Ezért amit dolgoznak semmi nem járna,megélhetési politikusok!!! Kitartottak!!! További kellemes hétvégét minden normálisan gondolkodó fórum tagnak!!!!
ma, 13:59
előzmény: #179434  nanus
Nekem nem kell mondanod!
Jol latod de sajna lejjebb ilyen 2 gyermekes felelőtlen vkiknek bele kellene önteni a fejébe hogy a jövőd a biztonságod múlik ezen??!! Hiaba lenne opus 10k , ha nem mersz kimenni az utcára a gyereked kezet levágja a migrans stb 
ma, 13:55
előzmény: #179435  kimi99
Hol elsz ?? tulora? Mindig es most sem lesz másképp , hogy a munkaadó nem fogja fizetni mivel lecsusztatja a munkavállaló!
Ha meg megsem akkor nem lesz munkás azt emelhetnenek hisz 130 nettoert szúrják ki a szerencsétlen emberkék szemét!!
ma, 13:52
előzmény: #179428  bitKain
Hol elsz menj ki ettetni m
ma, 13:50
előzmény: #179426  kimi99
Strasbourgban 3 napja megint embereket ölt a karácsonyi vásárba egy ott született,nyilvántartott,börtönben radikálozott észak afrikai szarházi!!!! Tudták ki ő!!! Hány embert fognak még meggyilkolni év végéig nyugaton??? Én itt bátran elviszem az unokáimat bárhova.bármikor!! Álljon már meg a menet,hány ártatlan embernek kell meghallni ezek a senkiházik miatt??? Európa népe már észbekapott,ugy elzavarják Brüsszelből azt a csürhét,a szeszkazán Junckerrel eggyütt hogy nem tudják hova menjenek!!! Tudod mit csinálnak Dániában az olyan migránsokkak akiket nem tudnak az országból ki tenni,mert nincs hova?? Mert befogadták őket??? Egy szigetre fogják beterelni őket min a leprásokat!! Aztán éljetek!! Se ki, se be!!! Rájöttek végre!!
ma, 13:43
előzmény: #179432  kreta
Amúgy térjünk vissza a részvényhez elvégre pénzt keresni vagyunk itt!
ma, 13:42
előzmény: #179429  1378
Van két gyermekem, és köszönöm jó az a állapotom.  Nem vagyok kommunista se és szavaztam már erre is arra is! Igen nem vagyok Fidesz segnnyaló se!( akinek nem inge ne vegye magára) szóval semleges vagyok de azt látom haladunk a kommunizmus felé!
Kádár rendszer órbán rendszer... csak a személy más. 
Azt meg hogy ma gyerekek melyik napot dolgozzak le ha nem tudod akkor nézz kérlek utánna mert butaságokat hordasz össze vissza ami nem baj csak ne itt tedd.
ma, 13:33
előzmény: #179428  bitKain
Egypárt rendszer van?? A mult rendszerben csinálhatták volna amit most pesten??? Hazudtak a tv- ben, mert csak a magyar 1 volt,hétfőn szünnap,meg cseh 1,2,ja meg osztrák 1,2 amikor már volt antenna!! Most már jo barátkozni az oroszokkal,meg kinával is,nem Sztálin van már!!! Rabszolgatörvény??? Megetettek a libsik,hogy ez az??? Egyáltalán ki találta ki ezt a szép jelzőt!!! Kunhalmi,Hadházy,a lövető Milliárdos Ferkó,?? Majd meglátjuk milyen lesz a törvény!!!
ma, 13:19
előzmény: #1  babosko30
Lassan olyan szar ez a topik,mint a papír maga! Ettől függetlenül visszatérhetnék a részvénnyel kapcsolatos - lehetőleg építőjellegű - megjegyzésekhez. Javaslom nézzetek bele a 4iG-be, egész más a színvonal...
ma, 13:11
előzmény: #179410  kreta

Bocsánat, hogy megkérdezem, de van neked gyereked? Nekem kettő is van aki még iskolába jár és ha egy 4 napos ünnepnél lévő pénteket le kell tanulnia előtte szombaton akkor azt nem elvették a gyerektől hanem máskor kapta meg. Ha pedig az áthelyezés miatt az őszi szünet így hosszabb lesz akkor még jobb a gyereknek. Nagyon kevered a szezont a fazonnal. Az őszi szünet napjai adottak, az előre letanult nap nem tartozik az őszi szünethez hanem akkor a gyereknek iskolában kéne lennie. Csak úgy csinálták, hogy ha előre letanulja egy szombaton akkor hosszabb ideig maradhat otthon az őszi szünetnél mert plusz nap adódik hozzá. Ezért valakit tahózni, mert gőzöd sincs arról mit és miről írsz, szerintem nem szép dolog.
Ha pedig nem érted, hogy miről írok akkor a szellemi színvonallal is gond van. A rezsim szó értelmezéséhez pedig vegyél elő egy értelmező szótárt.