Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
KKR13
KKR13 2023. 09. 30. 08:05
#97360

Nagyon gálánsak vagytok.
Nekünk (feleségem kicsit érintett) úgy 6-7 évnyi megtakarításomat tüntették el és azóta elmaradó hozamokat.
Szerintem a halálbüntetés is kevés lenne nekik, de szép kis listát lehet képezni a cég körül megforduló emberekről, akik még pénzt is vettek fel azért, hogy asszisztáljanak ezekhez.
Meggyőződésem, hogy mindegyikük sokkal jobb életszínvonalon él például mi hozzánk képest, úgy hogy az ő esetükben is minimum börtön járna az asszisztáláshoz.
Ami a legjobban engem elszomorít az egészben, hogy mint befektető alkat egyszer sem remegett meg a kezem, amikor 20-30 % nyereségben is volt a befektetésem, mert minimum 5-10 évig vártam volna, hogy tényleg komoly értéket képezzen majd a befektetésem.
Amúgy azt gondolom, előbb vagy utóbb, ha az igazságszolgáltatás vagy a betyárbecsület nem ad kompenzálást, akkor az más módon meg fog történni, hogy dögöljenek bele az ebből profitáló családjukkal együtt.
Atti67 2023. 09. 30. 06:38
Előzmény: #97357  orbitalis
#97359
Így van,teljesen egyet értek.Rohadjanak meg a börtönbe,ha nem kapom vissza a pénzem,Egyébként k.g.-től,és cégétől lehetne foglalózni,mert ott van a pénzünk egy része.
SarvarySteve
SarvarySteve 2023. 09. 30. 02:56
Előzmény: #97357  orbitalis
#97358
Jól beszélsz!!!Végre valaki
orbitalis
orbitalis 2023. 09. 29. 08:09
Előzmény: #97355  Sourcherry
#97357
Én emiatt is tűzném ki elsődleges célnak, hogy MB és KG börtönbe kerüljön.
Lehet azt mondani, hogy "miért, attól boldogabb leszel?" és a válaszom az, hogy igen.
Aki másokat tudatosan nagy mértékben megkárosít, azt büntessék meg.
Ez az egyetlen visszatartó erő.
Ha nem így történik, akkor minden évben újabb és újabb bálintkák fognak megjelenni, hogy pénzt nyúljanak le tisztességes befektetőktől.
Börtönbe küldeni őket, ez az ultimate cél.
qpec 2023. 09. 29. 06:32
Előzmény: #97355  Sourcherry
#97356
Sajnos az utolsó szavadig egyetértek,bár sok pénzembe kerül.Tanulságként a következőket szűrtem le. 
1. A BÉT csak néhány A kat.papírral megbízható.A "moslékokat" örökre elfelejteném,ha végre a Pikatrix -t is lezárná az MNB és kivezetnék.
2 Aki teheti,húzzon át a klasszikus döglődő nyugati platformokra és ott is a komolyabb cégekbe fektessen.
3.Kockáztatni nemcsak részvénnyel,hanem származékos és árutermékkel/olaj,gáz/ lehet,továbbá a BUX hatival .Meg kell tanulni mellőzni ezeket a  friss kibocsájtásokat mellőzni,mert 2010-óta potenciális sikercég nem bocsájtott ki friss papírt,vagy nincs bennük forgalom érdektelenség miatt.
A 2017-19 között lekaszált Opushoz kapcsolódó nyereségek is a mosodának köszönhetőek,aminek most fizetjük az árát.
Tőzsdézni márpedig kell,mert potenciálisan ebben van a pénz,csak mindent a helyén kell értékelni.
Hajrá Spekulánsok!!!!
Sourcherry
Sourcherry 2023. 09. 28. 23:43
#97355
Az életben nem lesz belőle egyetlen fillérje se senkinek. Lehet hisztizni, meg csapkodni, de Orbánéknál van a pénz és onnan egy fillér sem jön vissza. Az MNB, a bíróság, a rendőrség, az ügyészség semmit sem fog tenni. A választásoknál meglobogtatják majd megint, az emberek meg azt fogják mondani, minek nyerészkedtek részvényekkel, mentek volna inkább dolgozni! Megérdemlik! Az élet megy majd tovább, Orbánék kapnak újabb 4 évet, az OTT1 meg úgy tűnik el a feledésben a pénzünkkel jómadarakkal együtt max 1-2 éven belül, mint Josziph Toth, vagy Kaja Ibrahim. Amíg nem gyújtják rájuk a házat, amíg nem verik végre agyon őket, megteszik majd újra és újra velünk, veletek, vagy másokkal. Magyarország - Éljen a kleptokrácia! 
Vicus2000 2023. 09. 28. 10:33
Előzmény: #97352  Nyurga
#97354
A Quaestor csapat újra lecsap !
gyurkoadam 2023. 09. 28. 10:28
#97353
Gyorsan átnéztem a kimutatásokat, hát nem festenek szépen. Negatív saját tőke, hatalmas értékvesztés, jelentősen lecsökkent működési CF, negatív eredmény. Befektetett eszközök: 192 millió ft, forgóeszkötök 596 millió ft, a mérlegfőösszeg 789 millió Ft-ra esett, a korábbi 9,5 maj 4 milliárdról. 18 Ft névértekű 35 852 000 db részvény van kibocsátva, ez 645.336 millió Ft. Tőzsdei záró ár 149,2 Ft/db. Ekkor 5,349 milliárdos a kapitalizáció. Nos látszik, hogy messze nem fedezi ezt sem....
Nyurga
Nyurga 2023. 09. 28. 10:28
#97352
Hát ennyi volt akkor. Nekem csak apró pénz volt benne.
A Quaestor után nem sok illúzió maradt ezzel az üggyel kapcsolatban. Ez aprópénz ahhoz képest. Csak sajnos nem nekünk.
Törölt felhasználó 2023. 09. 28. 10:09
#97351
Minden szart le kell menteni mielőtt eltunnek
gyurkoadam 2023. 09. 28. 09:52
#97350
 Hibás beszámolók elrejtéseÁltalános üzleti évet záró(Közzétéve: 2023.07.18. 18:37:38)
2022. január 01. - 2022. december 31.
Csatolmányok
A cég elektonikusan közzétett 2022-es üzleti évet záró beszámolója elérhető: https://e-beszamolo.im.gov.hu/oldal/kezdolap
Cég neve:
OTT-ONE Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Cégjegyzékszáma:01-10-046724
Satellite
Satellite 2023. 09. 28. 09:51
Előzmény: #97347  gyurkoadam
#97349
Én örülök, hogy Hadházy megírta FB-posztban az ügyet, mert annál kevésbé tudják altatni a dolgot, minél többen tudomást szereznek róla. Máris 1700-an megosztották a posztot. https://www.facebook.com/photo/?fbid=878951820259780&set=a.443185493836417
gyurkoadam 2023. 09. 28. 09:39
Előzmény: #97345  gyurkoadam
#97348
Jvítom magamat, FELSZÁMOLÓT akartam írni, itt az lesz.  A végelszámolás hasonló, de más a kiindulás.
gyurkoadam 2023. 09. 28. 09:36
Előzmény: #97344  Satellite
#97347
OK, de hagyjátok már ezt az Ákost, szegény!!! :-) Verheti a habot, de ettől nem lesz sokkal előbbre az ügy. Ez a folyamat nem lesz rövid, vélhetően évekig tart és ha a cégnek nincs kellő vagyona, akkor pénz sem lesz belőle, illetve a vezetők magánvagyona lehet még, ami helyt tud állni, ha bebizonyosodik a szándékosság. Noha ezjelenleg egyértelműen azt mutatja, hogy az volt.
Satellite
Satellite 2023. 09. 28. 09:35
#97346
Hadházy:"Lassan elfelejtik Magyarországon az OTT-One Nyrt. nevét, de ez nagy hiba volna. Ez a cég volt ugyanis a nagy lélegeztetőgép-csalás egyik nyertese, 12 milliárd forintot kaptak az államtól (ezen kívül pedig különféle támogatások formájában még 850 milliót). Bár tőzsdei cég, a részvények kereskedése évek óta fel van függesztve, mivel nem adták le időben az előírt beszámolójukat (a könyvvizsgáló felmondott inkább, nem volt hajlandó aláírni). Most végleg kivezetik a tőzsdéről a céget, vélhetően a következő lépés a felszámolás lesz, a befektetők és az állam meg futhat a pénze után. Egy tisztességes országban egy ilyen cég el sem jutna odáig, hogy bevezessék a tőzsdére (itt érdemes megemlíteni Matolcsy György MNB-elnök nevét, aki egyebek mellett a tőzsdefelügyeletért is felelős), nem hogy milliárdokat kapna az államtól. Nálunk boldogabb országokban az ilyen csalókat börtönbe viszik, nem pedig állami pénzzel tömik. De a Fidesz Magyarországa ebben is különutas, itt a csalók lassan kitüntetést is kapnak. Az OTT-One Nyrt-ről itt írtam korábban (további linkeket kommentbe teszek): https://facebook.com/story.php?story_fbid=660288465459451&id=100044349103240"
gyurkoadam 2023. 09. 28. 09:33
#97345
Tehát a végelszámolónál lesz meg szinte minden fontos információ. Nézni kell, ahogy mondtam, a közleményeket is (MNB, BÉT), jó lenne céges weboldal! FB  és/vagy Viber csoport is létrehozható, a zárt jelleg nehéz és a szűrés nehezen vagy nem megoldható, anélkül, hogy beszivárgás történne. Ki és hogy ellenőrzi, hogy ki a jogosult? Részvénykönyvi bejegyzést mutat? A jogászok dolga úgyis a z információk és érvek felsorakoztatása és ütköztetése. Egy bármilyen ilyen nyílt fórum nem tud stratégiai védelemmel bírni és nem is a dolga, hanem az informálás, közös cél.
Satellite
Satellite 2023. 09. 28. 09:31
#97344
Hadházy Ákos írt az OTT-ONE-ról: https://www.facebook.com/photo/?fbid=878951820259780&set=a.443185493836417
gyurkoadam 2023. 09. 28. 09:24
#97343
Lehet akár perközösséget létrehozni, ilyenkor ez szokás. Hatékonyabb, erősebb, könnyebb küzdeni a célokért. A Jegybank és az OTP is tett feljelentést, valamint hallomásból úgy tudom, hogy részvényes is, sőt talán még maga a cég is. Érdemes lehet megvárni, amíg - most erre a legnagyobb az esély - a végelszámoló kijelölése megtörténik, aki megkezdi a munkát. Ilyenkor ő veszi át a cég vezetését és jár el az ügyekben. Felméri a cég vagyoni, pénzügyi helyzetét, összegyűjti a hitelezői igényeket, rendezi a munkabéreket és járulékokat, felmondja a szerződéseket stb. Feljelentést lehet bármikor tenni, de jó ha van érdemi információ! Először ezeket kellene összerakni! Ez a fórum - sem - kellően cizellált és hatékony ahhoz, hogy érdemben lehessen működni általa, max kiindlásnak jó. Egyébként más a feljelentés és más a perközösség. Feljelentés ilyenkor általában idegen elkövető(k) ellen irányul, ami azért részben vicc. A jog előtt ugye ártatlanság vélelme áll fenn, a bűnösnek kiáltást megelőzi nyomozati és bírósági cselekmény. Noha ez elindulhat, a lényeg, hogy volt egy vezetés, aki ezek nélkül is egyértelműen felelős. Jog ide vagy oda. A vezérignek konkrétan felelőssége van, még akkor is így lenne, ha nem tudott mindenről. 
SarvarySteve
SarvarySteve 2023. 09. 28. 09:02
Előzmény: #97338  delavega
#97342
1.: -Ne.agggódj, nem ejti, csak max telefonal neked a nyomozó, hogy valamilyen adat stimmel, és pintosítsátok!De ez normalis!
2.: Az MNB re ne tamaszkodjatok!Ott is csak emberek dolgoznak, és ahogy eddig sem nézték a Ti érdekeiteket ezutan se fogják!
3.: NEM az MNB alkalmazottja bukta el a megtakarítasát!
Hopszi72 2023. 09. 28. 08:51
#97341
Igen az a baj, hogy magy száj van, de a 8%-os se mutatja itt az összefogás, ami eleinte megvolt. Egyébként nem kifogás, de igen Miskolci vagyok Miskolcról 1,5-2 óra max. De hányszor? A viber, messenger, vagy Teams. Mindent támogatok. Csak tudom, hogy ebben az esetben is egy ügyvéd nem fog holmi 1-2-3-4 milláért lehajolni. %-os formában jobb esetben sikerdíj ellenében, vagy ötvözve a kettőt vállalná.Persz teljesen igaza van bárkinek abban, hogy a 4 milliós veszteségből 2 milla visszaszerzése is már több, mint a nulla. Én a hírig pozitív voltam. Igazából lehet naívság, de tényleg ott a KEG, még mindíg ott van a portfoliómban, minimális darabszám, de akkor is ott van. azért rezgetik az a harasztot, hátha valamilyen formában érvényesíteni tudjuk a dolgainkat. Én már azon vagyok, hogy ahogy el is hangzott. Veszteségként elkönyveltetem. Lesz ami lesz. Egyébként nem csalok, mert veszteség!

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók