bumm

Regisztráció: 2018-03-21 16:32:47

Hozzászólások száma: 16 336

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:24


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

26 649
2025. 12. 03. 14:05
98 885
2026. 05. 21. 09:50

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Est média szekta" topikból

A moderálás a "Est média szekta" topik #43 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Nem volt hosszú karrier ez sem, viszont rövid volt.
Moderáció:
Kitiltás a "EST MEDIA HOLDING PUBLIC LIMITED COMPANY" topikból

A moderálás a "EST MEDIA HOLDING PUBLIC LIMITED COMPANY" topik #595 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
pápá
Moderáció:
Kitiltás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topikból

A moderálás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topik #67057 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
.
Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #155881 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Na Bumm, most lett Bumm. Ennek itt lett vége.
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #76066 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-06-05 09:55-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-06-12 07:52-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-07-16 21:13-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #30995 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
na jó, elég volt most már, menj és beszéld le a saját papírodat.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-07-24 09:33-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #34148 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
ebben a topikban építő jellegű hozzászólásod még nem volt, amiről a fórumozásnak szólnia kellene !
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-09-05 15:43-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #39625 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
trollkodás
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-09-27 16:29-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
válogasd meg a szavaidat, légy szíves. mindenkinek lehet politikai véleménye, el is mondhatja, de nem ebben a stílusban.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-11-15 11:41-ig (20 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-02-03 11:49-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-03-26 23:25-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #24427 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Tudatos félretájékoztatás... Troll
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-25 15:46-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-09-25 12:49-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-12-16 13:43-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #52166 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
tudatosan félrevezető infokkal trollkodik
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-12-13 18:14-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
flood.próbáld meg egyszer beírni, amit mondani szeretnél.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-01-09 09:32-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-19 14:16-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény ma, 10:24
Iparkodhatna a lelökéssel megy a repcsink délután , addig egy kis nyeremény jól jönne!
4IG részvény ma, 10:15
Nem tudom kiveszi köcsögünkön kívül, de rosszul teszi. Eladni meg pláne nem érdemes! Jó lenne belehúzni az eladásba is!
4IG részvény ma, 08:57
A szokásos forgatókönyv szerint ma minusz 200 pont, ott várom a köcsögöt!! Lesz ma nyeremény itt is!!!! Tegnap otepe nagyon bejött! 
4IG részvény csütörtök, 20:30
Van neki, tele van kápével és mégis veszi fel, volt egy nagyon jól fizető kötvénye is! 
4IG részvény csütörtök, 19:34
És az otépének tudod mennyi van?
4IG részvény csütörtök, 17:43
Nem sok, mit gondolsz az nvidiának mennyi hitele van?
4IG részvény csütörtök, 17:22
A lényeg az, várom a beszálló pontot, lehet megint 1600 nál lesz, de most nehezebben megy le, hát  igen ennyit már simán megér a papír.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 17:16
Szerencsére nem tett be sokat, bár ki tudja, lehet holnap megyünk fel tovább.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 17:11
Nem jött össze a 46 nem érdekes de nem panaszkodom! Szép nap volt!
4IG részvény csütörtök, 16:40
Ez butaság, miért pont itt, pánik volt 3600nál is meg 3000 nél is. Folyamatos pánik van, fizetett pánikolás megy. Volt pánik felfelé is, ha jól emlékszem pánik vétel pl. 2000 től 3000 ig  stb
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:32
Ne legyünk ijedősek 46300 lesz a záró 
4IG részvény csütörtök, 16:30
Most látszik nagy kamu a lemehet, kivettek 30 ig mint a villám bepakoltak, 30 elé, nehogy bejöjjenek  a vevők. Oh Oh ezeket majd vissza is kell venni, lesz itt nyeremény 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:25
Amcsiban is kitőrt a frász 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:25
Amcsiban is kitőrt a frász 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:25

OTP részvényesek ide! csütörtök, 16:23
És van félóra meglesz a 46000 
4IG részvény csütörtök, 16:08
Már volt egyszer 1600? Vagy akkor vettél és még tartod.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 15:28
Nagyon letáborozott itt 700 nál
4IG részvény csütörtök, 15:18
Nem adtál el Te semmit csak pánikoltatsz itt nekünk, ezzel meg az a baj nincs erőtők legalább napi 200-300 pontot lelökni, szájkarate meg megy ezerrel. Nem tudok venni a nap végén másnapra. Nem beszélve a fele kötés kb, egy valaki csinálja, hanem többet. Na mindegy lehet elmúltak itt a szép idők. Aztán jön egy fura hír és plusz ezrek, na azt kell majd elkapni!
4IG részvény csütörtök, 13:05
Nem mert nem lökték le eléggé, a végén meg ráadásul egy picit visszavettek, lehet a napi shortos volt. Majd ma, talán lelökik, bár szerintem lassan nem lesz mivel! A Rába story meg teljesen másról szólt, persze egy teherautó gyártó majd űrtechnikát fog alkotni. Hülyeséget ne írjál be! 

friss hírek További hírek