Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper ma, 10:38
Előzmény: #141398  badsector1
#141400
Nagyon választékosan tudod kifejezni az utálatodat.
SeldonKuper ma, 10:34
Előzmény: #141396  Zsombéki
#141399
Már mondtam, te valamit nem értesz a politikából, vagy csak azt, hogyan lehet egy országot lehetetlen helyzetbe kergetni.
Ebben lubickolsz, ehhez keresed a hasonszőrű megnyilvánulásokat. Én megértelek, de rajtad ez nem segít. Kitől kapta az a magyar TISZA azt a sok meg nem érdemelt 3 nullát? Na ugye hogy nem tudod, de örvendesz, mint "kolostormalac". Az a Tisza már csak az Unió pénzmadzagján tart ott, ahol! Segget csináltak a szájukból, de ez kell az Uniónak nem a "kolostormalac",aki beleártotta magát az Unio kisded játékaikba
badsector1
badsector1 ma, 10:31
Előzmény: #141382  Zsombéki
#141398
a diplóóóómás büfészakos idegállapotba került gyurcsány kiiktatása miatt.
SeldonKuper ma, 10:24
Előzmény: #141395  geza77
#141397
Már azt hittem csak én válaszolgatok magamnak!Az ország helyzetét már 14 éve o1gvel, ma meg már kolostormalcokkal etetitek.
Annyira feltűnő, hogy nem lehet elmenni mellette.
És még én  vagyok az aki szóvá teheti.
Csak ne trollkodnátok helyettem is! De azt teszitek, mégis én vagyok a tiltólistátokon! Hogy is van ez?
Zsombéki ma, 10:24
#141396

"Van annak egy diszkrét bája, hogy a TISZA képviselői a Fidesz delegáció volt irodáit kapták meg Brüsszelben a 12. emeleten. Persze a Fidesz is kapott új irodákat. A harmadikon." 
-
"Egy nap, három alelnöki pozíció az Európai Parlamentben. Kulja András: Környezetvédelmi, Közegészségügyi és Élelmiszer-biztonsági Bizottság, Gerzsenyi Gabriella: Regionális Fejlesztési Bizottság, jómagam: Alkotmányügyi Bizottság. 
TISZA - Fidesz 3:0"
-
Mióta Viktorka kijelentette, hogy a harmadik legerősebb frakciót alakítja meg, kísérti a hármas szám!
Azon gondolkozom, hogy 2026-van a TISZÁN kívül ki fogja még megelőzni a Fideszt?  Kétharmadból egyharmad sem?
geza77
geza77 ma, 10:10
Előzmény: #141384  SeldonKuper
#141395

A csüngőhasú kifejezés nem magyarul van?  A harcikolostormalacnak nem csüng a hasa? Nem értem mi a bajod?  Most ne 2010es fotókkal gyere, hogy nem!  Sajnos az életmód amit folytat, az ide vezetett. A mértéktelen zabálás, ivás és mozgásszegény életmód, no meg a gyógyszerek!  Minden téren ezt folytatja. Az ország sincs jobb állapotban, mint az ő szervezete!
Ép testben ép lélek! Akkor benne milyen lélek lakozik?
Az ország helyzetét a 14 éve 2/3 nak köszönhetjük! Kizárólag!  És az elmúlt 4 év korlátlan rendeleti kormányzásnak!
ÉS mint tudjuk mindig másokat vádoltok azzal, amit ti követtek el!  Szépen leírtad magadról! Nem véletlenül tiltott  ki a modi 365 napra trollkodás miatt!  ;)
csendben ma, 10:10
Előzmény: #141386  Sehmet
#141394
Mintha kicseréltek volna (tegnap óta!)....
Zsombéki ma, 10:07
Előzmény: #141390  csendben
#141393

Lehet igazad van, bocsánatot kérek! :)
csendben ma, 10:06
Előzmény: #141384  SeldonKuper
#141392
"Szerintem nem vagy tisztában az ország szomorú helyzetével.":mintha csak én mondtam volna Neked! 
Zsombéki ma, 10:06
Előzmény: #141389  sityaki
#141391

Ja, ők még az adósság növekedését is tagadják.
Hasznos hülyék támogatják őket, mert nem értik. A többi meg lopott annyit, hogy ne érdekelje!
Ezt az emberek fogják megszívni, azok, akik becsületesen dolgoznak!
csendben ma, 10:05
Előzmény: #141388  Zsombéki
#141390

Ez a hasonlat Kádárra nézve sértő....
https://www.youtube.com/watch?v=2Lhpj_4ZkqE
sityaki ma, 10:03
Előzmény: #141388  Zsombéki
#141389
Adósság: 135 milliárd euró... Majd a fideszesek visszafizetik...
Zsombéki ma, 09:59
#141388

Ízlelgetem, újabb kínai hitel, újabb adósság, újabb költségvetési hiány, újabb és újabb rekordok, miközben az államadósság mértéke 22000 milliárdról 52000 milliárdra nőtt.
Már a jövőnket, a gyerekeink és unokáink jövőjét adta el, azért, hogy hatalmon maradhasson. Minden EU tagállam elhúzott mellettünk, jobban élnek az emberek, ez a fidesz sikere, romhalmaz, kádári tempó, kommunista gazdaságpolitika, hitelből jólét, adósrabszolgaság! Szerencsére elkerültük az államcsődöt, suttyómba  bevallotta az MNB  és az ÁKK is!
Zsombéki ma, 09:54
Előzmény: #141383  SeldonKuper
#141387

Ja-ja, milyen s@r is az, amikor görbe tükröt állítunk és saját fegyverével viszonozzuk a FIDESZ propagandát.
Nem tetszik a kolostormalac? Valami miatt a nép nagyon kedveli! Biztos azért, mert nagyon találó ez a gúnynév! Tudod, akit szeretnek, arra nem ilyen nevet illesztenek, de a békeszarka is találó!
14 éve tűrjük az orbán és csapata által generált gyűlölködést, a folyamatos karaktergyilkosságokat, a lopást, a propagandát, a libsizést stb., látod most egyre több embernél vége van ennek.
Felháborodsz a legfőbb propagandistával, értem, érkezett a parancs, kő a kenyér és a krumpli, megértelek!
Sehmet
Sehmet ma, 09:14
Előzmény: #141383  SeldonKuper
#141386
Sajnos nincs egyedül a sátortáboros budi sectorban, csak azt nem veszik észre, hogy ez a sározó, személyeskedő, vagdalkozó puzsérstílus már négy választás elvesztését eredményezte. Mindig helyezkedtek, de rossz helyre. Ezeket még a Tisza is kidobja. :)  Szerintem már a főnökük is unja, de még azért talán kapnak egy kis zsozsót ezért is. :)
SeldonKuper ma, 09:09
Előzmény: #141376  ronaldinyo
#141385
Tévesztettél, nem először! 
A kívánságaira meg keresztet vethetsz!
SeldonKuper ma, 09:05
Előzmény: #141377  geza77
#141384
Óh hogy irigylem az ostoba megállapítasaidat! Tudsz te magyar nyelven, magyar identitással is hozzászólni a hazádhoz?
Minden kormány hiteleket vesz fel, de neked elkerüli a figyelmemet, mert a propaganda fontosabb? Szerintem nem vagy tisztában az ország szomorú helyzetével, amit az ilyen propagandistáknak is köszönhetünk?
SeldonKuper ma, 08:58
Előzmény: #141381  Zsombéki
#141383
Aztán tudod e igazolni az állítasodat, vagy csak egy rosszindulatú propagandát tolsz, amit nem tudsz megunni? Békeszarka meg a többi!
Legalább a hitelekről mondanál valósat.
A szuverenításodat azért ne érje a válaszom!
Zsombéki ma, 08:52
Előzmény: #141379  badsector1
#141382

Igen, tudjuk ki az!
Diplomát hazudott magának, közgáz diplomát (is) :)
Mert nagyot álmodni!
Zsombéki ma, 08:51
Előzmény: #141377  geza77
#141381

A kínai hitelnyújtás legjellemzőbbje, hogy a SZUVERENításba nem piszkál bele....!
A dicső békeszarka tovább lophat, miközben az ország jövőjét árulja!
Jobb egy nyugati hitel, ott csak kamatot kérnek cserébe!
Magyarország jobban teljesít?
Hitel hitel hátán, költségvetési hiány, költségvetési rekord hátán!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek