Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vackoros ma, 09:58
#140980

https://www.youtube.com/watch?v=vE5oV2r4BcQ
Ne csodálkozzunk, Kaletalin csak ilyeneket tud kitüntetni!! Ez a gusztustalan fityesz is undorító bandája!
Nincs változás aki, viktorista az is marad, csőcselék!
Vackoros ma, 09:54
#140979

https://www.facebook.com/photo?fbid=457372100437828&set=a.105255468982828
Bizony a mély zuhanás elkerülhetetlen rablóék miatt!!!
Történelmi bűnöket követtet el a mocsok banda az elmúlt 14 évben!!
Vackoros ma, 09:51
#140978

https://nyugatifeny.hu/2024/05/17/orban-rahel-bdpst-luxusszalloda-projekt
Tovább a  rablás útján ahogy a mocsok banda szokta!!
Sehmet
Sehmet ma, 09:49
#140977

Lattmann kolléga a tegnapi "Civil a pályán" c. műsorban is fenntartotta azt, hogy Magyar Péter szélhámos. De ezt már három hónapja mondja. Bravó Tamás, pedig te abszolút balos vagy!
.
https://ellenszel.hu/2024/04/15/lattmann-tamas-2/
Sehmet
Sehmet ma, 09:44
Előzmény: #140909  kukker
#140976
Kösz, erre magamtól soha nem jöttem volna rá! :)
Sehmet
Sehmet ma, 09:43
Előzmény: #140907  Istvan78
#140975
Ezt is félreérted és nem olvasod el alaposan azt sem, vagy nem érted meg, amit írok. Nem szoktam "igazságokat" írni, hanem bizonyított tényeket és valóságot.
Sehmet
Sehmet ma, 09:41
Előzmény: #140925  Ivanhoe
#140974
Ne "igazságokról" papolj, mert nem ismered ennek a szónak az értelmét. És ne keverd össze a tényeket a véleményekkel. Inkább valóságról és bizonyított tényekről írjál - megalapozottan.
Sehmet
Sehmet ma, 09:36
Előzmény: #140959  Istvan78
#140973
Ezt én is észreveszem, amikor Pottyantós Erika és utcai ripacsként ideológiát terjesztő Puzsér járja az utcákat.
Sehmet
Sehmet ma, 09:33
Előzmény: #140968  hellforceone
#140972
Soha nem mondtam/írtam, hogy mindennel kritika nélkül egyetértek, csak azt, hogy ennél csak rosszabb lehetne a jelenlegi ellenzék kormányzóképtelenség miatt. Általában nem szoktam filozófiai megközelítést alkalmazni, de ha valaki valamit "abszolút igazságként" állít be, azt mindig megkérdezem, hogy mit jelent, mert abszolút igazság csak egy van, az sem itt a Földön. Az igazság minidig szubjektív és relatív, ezért ne jöjjön senki azzal, hogy nála van a "bölcsek köve", és amit ő mond, az az "igazság'.
Egyébként általában szoktam érvelni, cáfolni, bizonyítékokkal alátámasztott megállapítást tenni, ugyanakkor a provokatív kérdéseknek, kijelentéseknek nem dőlök be, azok vitájába nem megyek bele.
A dialektika a helyes vitatkozás mestersége (tekhné), egy a "septem artes liberales" közül . Trivilum - 3 - dialektika - a gondolatok logikus kifejtése.
Vita előtt mindig figyelje arra, hogy te is a vitapartered megfelelő lelkiállapotban van-e a vitához, van-e elegendő, megalapozott információd ahhoz, hogy jól érvelhess, ne vagdalkozz, és mérd fel, hogy hasznos lehet-e a vita vagy a vitatkozó feleknek vagy az azt olvasóknak. Ezek nélkül úgy, ahogyan itt is teszik, csak csapkodás, vagdalkozás, személyeskedés, bélyegzés lesz az eredménye, ami a normális vitakultúrába nem fér bele.
Remélem, sikerült megértenetek, hogy a dilettáns vagdalkozásra és a megmerevedett, vitára teljesen alkalmatlan lelkiállapotban lévőkkel, illetve a vitapartner által használt, de nem ismert jelentésű fogalom esetében miért úgy és miért azt reagálom, amit reagálok. Előbb nézzétek meg, hogy mi a vita tárgya, ti mit írtatok, mennyi abban a vagdalkozás és a tényként feltüntetett vélemény, valamint azt, hogy a vita propagandaszöveg-e, vagy alkalmas-e arra, hogy vita tárgya legyen.
Mississippi
Mississippi ma, 09:26
Előzmény: #140970  Zipfer
#140971
 „A. Tibor szerint a fiúban, akit felrúgott, semmilyen lelki nyom nem maradt”
A  fiú nem is panaszkodott otthon, mert azt hitte hogy méltó büntetést kapott. Semmi "tüske" nem maradt benne, csak majd felnőtt korában ő is így fogja nevelni a gyerekét. Szerencsére tisztázódott a helyzet.
Másrészt meg a fickónak van pár sértettje akik most, 15 év után jelentkeznek. Szerintem keveri a lelki sérülést a fizikaival.
Kiváncsian várom hogy hová diszidál. :)
Zipfer ma, 09:03
Előzmény: #140963  dexter
#140970
Az erkölcsi értékrend az egyenlő a nullával. Ez is az RTL-es interjúból van: „A. Tibor szerint a fiúban, akit felrúgott, semmilyen lelki nyom nem maradt”
„szívesen labdázna a fiúval”
“Sajnálja, hogy elvesztette OV bizalmát” 
Tehát ha felrúgsz egy gyereket az csak egy dolog, de ha OV haragszik akkor baj van. Az sem számít, hogy elveszted egy kisgyerek bizalmát, vagy a szüleiét, de ha OV bizalmát az már para…
hellforceone ma, 06:44
Előzmény: #140956  Ivanhoe
#140968
Ezt annyira jól összefoglaltad, gondoltam beteszem újra ide, mert nem jött még rá válasz. Bár ritkán járok erre, ha megengeded, ezt az írásod elteszem és mindig beteszem majd ide emlékeztetőnek, ha Sehmet a pont általad leírt módon jár majd el. Hátha egyszer hallhatjuk majd a saját véleményét is....
Szóval Ivanhoe-tól SEHMET-nek:
"Nem kell ilyen "filozófiai mélységekbe" eljutni ahhoz, hogy eldönthesd mi a helyes és mi a helytelen. Csak érvnek, véleménynek kellene hozzá lenni, de azt valahogy sosem vállalod fel. A "szerinted" helyes és helytelen miértjéig általad sosem jutunk el, mert relativizálsz és példákat próbálsz hozni "más korokból", "más filozófusoktól", mindig "más eseményekről", "mások által elkövetett helytelen cselekményekről", csak éppen az adott témáról nem fejted ki a véleményed. Állj bele egyszer, és cáfolj, vagy igazold az adott intézkedést, de ez még sosem sikerült! Valószínűleg érzed, hogy nem tudod cáfolni, ezért inkább példálózol, vagy marad az általánosítás."
FeherTibi ma, 04:04
#140967
Majdnem olyan osszeszedetten beszel, mint Biden. Amerikaban tuti vesztes lenne egy vitaban :
 https://hirtv.hu/ahirtvhirei/sulyok-tamas-a-jogeros-biroi-iteletek-felulvizsgalatara-kegyelmi-jogkorben-egyaltalan-nincs-lehetoseg-2589130
signal2
signal2 ma, 02:58
Előzmény: #140965  FeherTibi
#140966
Érdekes, hogy ha attól retteg, hogy egy akármilyen migráns erőszakoskodik a lányával, akkor nem értem, hogy szavazhat a fideszre, miután a távol-keletről és Afrikából épp az elmúlt években ugrott meg a migráció.
FeherTibi ma, 02:29
Előzmény: #140963  dexter
#140965
Egy átlag Fidesz szavazó itt is a Gyurcsány szálat keresi. A Fideszt nem lehet leváltani, mert bármikor szereznek akár 1 millió szavazót. Kitalálják, hogy igazából a magyarok Dél Afrikából származnak, kiosztják ott is az állampolgárságot, adnak pár milliárdot, és máris jön a szavazat. Egy átlag Fideszes anyuka (ismerek ilyet...) attól retteg, hogy bejön a fekete migráns, és megdugja a lányát. Az, hogy felrugják a gyereket, vagy otthonokban szopatnak kicsiket, nem érdekli. 
dexter ma, 02:17
Előzmény: #140959  Istvan78
#140964

Klasszikust csak pontosan ;)
"Odakint most szörnyek járnak"
dexter ma, 02:01
Előzmény: #140950  Zipfer
#140963

Ha egy felnőtt felrúg egy gyereket, az a fideszesk szerint megbocsátható, nincs itt semmi látnivaló.
Pont ahogy a pedofil ügyeknél is megnyilvánultak, szerintük az is megbocsátható.
Milyen mélyen lehet a fideszes bagázsnak az erkölcsi értékrendje?
dexter ma, 01:53
Előzmény: #140950  Zipfer
#140962
Hihetetlen ez az arrogancia, az a gőg és az a szociális érzéketlenség, ami az összes fideszes politikust jellemzi. Nekik teljesen természetes, hogy egy "rossz pillanatában" egy felnőtt felrúg egy gyereket.
Zanza2 szombat, 23:51
Előzmény: #140960  Karvalytokes
#140961
Akkor neked nyilvän nincs.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók