Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 16:20
Előzmény: #122693  El_Kebir
#122700
Érdekes, hogy folyamatosan engem minősítgettek ahelyett, hogy a tényekkel foglalkoznátok! De addig jó ez, amíg a cáfolhatatlan tényekre csak ez a reflektálás. :)
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 16:18
Előzmény: #122695  badsector1
#122699
Örülök, hogy egy kis sikerült megnevettetni benneteket! :) Gondolom, akkor még nagyobb lett volna a nevetés, ha kamuztam volna.  :)
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 16:16
Előzmény: #122696  tanrek
#122698
Ha velem történik, mint ahogyan történt, vagyis én látom és hallom, akkor persze, hogy elhiszem, nincs okom kételkedni. Ezzel semmit nem akartam igazolni, csak egy történetet írtam le, és hozzátettem a véleményemet. Én így látom, és megjegyzem, hogy sem szoktam senkinek nekiesni a véleménye miatt.
geza77
geza77 2024. 01. 27. 15:51
#122697
-hová hová gazsika? 
-titkos katonai misszióra csádba. Apu azt mondta kerüljem a feltünést.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=890850483044286&set=a.394740229321983
tanrek 2024. 01. 27. 15:36
Előzmény: #122682  Sehmet
#122696
Őrület, hogy mik vannak.... a Starbucksban dolgozó nem keresi hülyére magát, így ha megvan a lakásra való, hazamennek....
Te amúgy beszívva írod ezeket a szuper sztorikat, vagy tök józanul hiszed azt, hogy téged igazolnak?
badsector1
badsector1 2024. 01. 27. 13:44
Előzmény: #122677  Sehmet
#122695
Ez egy "óriási"szellemi teljesítmény volt tőled, tehát az első érved: "Mi van? A Telex és az RTL Klub nem ellenzéki médium? "
2.érv:"Az RTL vezérigazgató-helyettese Gyurcsányék esküvői tanúja volt"
   
Ismét jót nevettünk rajtad :))
ngergo1985 2024. 01. 27. 11:43
Előzmény: #122691  ngergo1985
#122694
Jah, és ami a legszomorúbb, hogy egész nap a  gép előtt aranyeresre ülöd a hátsódat, és közben ontod magadból az eszement sok faszságot, miközben google-ról másolgatsz be mindenféle idézeteket, közben fogalmad sincs sokmindenről, hogy valójában mi és hogyan zajlik ebbe az országban, társadalomban. Óriási szégyen ez.
El_Kebir
El_Kebir 2024. 01. 27. 11:38
Előzmény: #122688  Sehmet
#122693
Pedig az enyhítő körülmény lenne, ha ezért a sok szarságért pénzt kapnál...
Istvan78 2024. 01. 27. 11:37
Előzmény: #122682  Sehmet
#122692
Szerintem meg Orbán a NER és a politikai klíma miatt IS mennek nyugatra fiatalok. Szerinted a tévében kiragadott példák vannak, szerintem meg azok (is) kiragapott példák, amiket te felhoztál. 
Persze, mosogatóként, főként Angliában nem lehet jól megélni, de olyanról is sokat lehet hallani, hogy pár év múlva feljebb lépnek a ranglétrán és már jól élnek. Meg olyanok is vannak, akik szakmájukban el tudnak helyezkedni, orvosok, ápolók például, akik jól élnek ott. De kamionsofőrök és építőipari munkások, stb.
Nem véletlen, hogy olyan sokan kimentek már és persze vannak, akiket a honvágy hazahoz vagy a szülők miatt jönnek haza.
ngergo1985 2024. 01. 27. 11:36
Előzmény: #122682  Sehmet
#122691
Tudod ma mért megy ki egy fiatal nyugatra dolgozni? 1. Mert nem keletre megy, ahol nincs demokrácia, és jólét, magas fizetés. 2. No meg azért hogy világot lásson. 3. Persze ha már ott van, szeretne összegyűjteni egy jelentősebb összeget, amit itthon nem tud. 4. A gyüjtögetés mellett a hétköznapokban jó életszinvonalon is szeretne élni, jókat enni, inni. Ami már nem nagy kunszt, mert a magyar árak nyugati szinten vannak, lásd tegnap esti belinkelt g7 elemzést. 5. No és aztán ott vannak azok, aki nem feltétlen mosogatni, meg pincérkedni mennek ki, hanem komolyabb végzettséggel, azok meg kint annyit fognak keresni, hogy végül haza sem fognak jönni. A te tévképzeted csak annyi, hogy  te, és a hozzád hasonlóan agymosott véresszájú fideszesek azt gondoljátok, hogy minden magyar fiatal örökre ki akar költözni. Egy mai fiatal a fenti 4-5 pontot nagyon pontosan jól tudja, nem ők lesznek azok akik csalódnak, akik rövid időn belül hazakullognak, hanem azok a 30-40-esek, akik nulla végzettséggel és nyelvtudással kimennek egy húsfeldolgozó üzembe, sajtgyárba, vagy krumplit-paradicsomot szedni, és rájönnek, hogy az bér nem elég a kinti megélhetésre és az itthon hagyott ház/család fentartására is ilyen itthoni árak mellett. Marhára látszik, hogy neked 40 alatt sem rokonod, sem ismerősöd nem nagyon él külföldön, mert akkor nem irnál ekkora baromságokat. Ma, egy 20-onéves fiatal pontosan tudja, hogy itthon ma nem lehet a nulláról indulva fiatalként 10-15 év alatt oda eljutni, hogy normális önnálló, biztos egzisztenciád legyen, hacsak nem vagy mérnök-IT és hasonló vonalon végzett. De kint 8-10 év alatt össze lehet annyit szedni, hogy ne adósodj el 20 évekre mindenféle állami és piaci hitelekkel. Mögöttem az irodában 2 nálam pár évvel fiatalabb is ül, akik kimentek 8-10 évre, és párban annyit tudtak gyűjteni, hogy kp-ra tudtak 2 éve Veresegyházon kp-re újépítésűt venni, és még új autóra is futotta. A szégyen az, hogy ezt ma itthon a döntő többség nem tudja megcsinálni. És nagyrészt ez a mostani hibája is.
rockmaster 2024. 01. 27. 11:26
Előzmény: #122680  kukker
#122690
Először is megszüntetni a rabszolgatörvényt:
"A törvény többek között 250-ről 400-ra emelte az egy évben kiadható maximális túlórák számát, valamint 12-ről 36 hónapra emelte a munkaidőkeret és elszámolási időszak (kollektív szerződés mellett megengedett) maximális hosszát, ami heves tiltakozást váltott ki az ellenzék és a szakszervezetek részéről. A módosítás az ellenzők elnevezése nyomán a köztudatban rabszolgatörvény néven vált ismertté.[2][3][4] Az osztrák sajtó BMW-Sklavengesetz-nek (BMW-rabszolgatörvény) nevezi.[5]Az eredetihez képest módosult törvényjavaslatot az Országgyűlés 2018. december 12-i ülésnapján fogadta el. Áder János köztársasági elnök december 20-án írta alá, és már aznap ki is hirdették a Magyar Közlönyben (2018. évi CXVI. törvény)."
Mivel senkivel se egyeztettek erről a váratlan húzásról, a következmények teljes felelőssége az Orbán kormányt terheli.
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 11:11
Előzmény: #122685  Shortelek
#122688
Jajj, de jó! Influenszer vagyok? Azok állítólag abból élnek. Nekem sajnos senki nem fizet a hozzászólásokért. Biztosan azért, mert a ti oldalatokról azt írják, hogy tudatlan vagyok, ezért nem is kell foglalkozni azzal, amit írok. Majd elgondolkodom rajt, hogyan kellene javítanom. De ahogyan elnézem a kiemelt hozzászólókat, azok szerintem nálam "nagyobb" influenszerek, a másik oldalról, ha már engem minősítgetsz. :)
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 11:07
Előzmény: #122685  Shortelek
#122687
A mondatod első részével egyetértek, amikor hozzászólásokat elolvasom.
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 11:06
Előzmény: #122683  Shortelek
#122686
Akkor én is az vagyok, pedig nem is voltan ott Gyucsányék esküvőjén. :)
Shortelek 2024. 01. 27. 11:00
Előzmény: #122678  fatihszultan
#122685
Sajnos az ország túlnyomórészt az együgyűek országa lesz, leszámítva a reménykedő keveseket, nem marad itt csak a roma, külföldi migráncs meg a fideszes influenszer sehmet.
wyl 2024. 01. 27. 10:57
#122684
Ajánlott visszanézni Bruck Andrással készült 9 és 10 évvel ezelött készült riportokat.
https://www.youtube.com/watch?v=9gOt6PFkVKI
https://www.youtube.com/watch?v=Iy6afiVm9W8
Shortelek 2024. 01. 27. 10:57
Előzmény: #122677  Sehmet
#122683
"Noná, hogy független az RTL! "
Ha nem is noná, bizony az!!
Sehmet
Sehmet 2024. 01. 27. 10:55
Előzmény: #122670  Istvan78
#122682
Amit az első részben írtál, abban sok igazság van, azonban nem a második részben foglalt okok miatt mennek a fiatalok nyugatra, hanem az miatt, mert ott úgy gondolják, hogy jóval többet kereshetnek. De ebben gyakran tévednek, ugyanis nem a tudás hiányzik sok fiatalból, hanem egyrészt a kreativitás, másrészt sokan tévednek abba, hogy a "fejlett nyugati világban" gyorsabban érvényesülnek és pár-év alatt mindenük meglesz. Persze, akiket a médiumok mutogatnak, azok kiragadott példák. Egyszer, úgy 15 éve, Londonban, a Szent Pál-székesegyházból kijövet a lányommal betértünk a szemben lévő Starbucksba egy kávéra. Amikor beléptünk láttam, hogy jé, itt nem indiaiak dolgoznak, és ezt hangosan mondtam a lányomnak, amikor a hölgy odafordult hozzám és azt mondta magyarul: "Sziasztok, mit kértek". Aztán ami után végeztünk, kimentünk, és ott ült cigarettázva egy oszlop tövénél. Rákérdeztem, hogy mit keres itt, és ki a másik, aki vele dolgozik. Azt mondta, hogy ő angoltanár volt, és nem keresett jól, ezért kijött, és a testvérét is kihozta magával, de amint annyi pénzt összeraknak, hogy tudnak belőle lakást venni, egyből mennek haza, mert Angliában csak másodrangúként kezelik őket, drágák a szolgáltatások, különösen a lakásbérlet és a tömegközlekedést, stb., és nem keresnek nettóban annyit, mint ahogyan otthon elképzelték. Hasonlóan jártunk a Westminster pénztárosával, aki vidáman mosolyogva köszönt ki, amikor meghallotta, hogy egymás között magyarul beszélünk - bár vele nem tudtunk beszélgetni.
Mississippi
Mississippi 2024. 01. 27. 10:49
Előzmény: #122661  euler
#122681
Eddig azt gondoltam, hogy ez a csádi-missziós faszság csak egy bárgyú, propaganda termék, talán terelési  célokat szolgálhat(?), de így, hogy a háttérben feltűnik benne az orbán klán, valami többről lehet szó. Amig az Index nem szivárogtat ki több infót :), addig arra tippelnék, hogy Gáspár, Csádban akar önkénteskedni (kölyökfocit oktatni ), a katonai misszio a személyes védelmét szolgálná. Lásd: https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Orb%C3%A1n_G%C3%A1sp%C3%A1r

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók