Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Paja1975 2023. 05. 27. 10:50
Előzmény: #105755  Istvan78
#105760
Ezt en sose ertem, hogy a valasztok meg vannak vezetve. Leszogezem en se szeretem a fideszt. De mi az hogy a valasztok meg vannak vezetve. Nem egy afganisztani barlangfaluban elnek vagy valahol egy oceaniai szigeten. Van internet, talalkoznak mas emberekkel, tv, rokonok, baratok. A magyar ember hires az eszerol a vilagon. Edesanyam 82 eves, es egesz nap a gepen log, Viber, Skype, messenger en ertekezunk, es nem adjunktus. Szoval , hogy lehet a mai vilagban 2023, europa kozepen, egy muvelt, okos nemzetet megvezetni igy. Ha igy van akkor ez a kopcos orban tud valamit. Nem, az emberek csak elvezik a sok ingyenpenzt, orban ezert van most szarban, mivel egyre nehezebb a proliknak Azt a latszatot fenntartani, hogy kozeposztalyhoz rartoznak. Annyi juttatas, amit Magyarorszag ad a 3 gyerekeseknek, sehol nincs. Mondjuk a tobbi adofizeto rajohatne, hogy ez az o  oenzebol van. 
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 10:48
Előzmény: #105758  Istvan78
#105759
Hogyan változtassak? Kezdjem el szidni a mostani kormányt és éljenezzem a jelenlegi ellenzéket, Gyurcsányt, Dobrevet, Csekk Katkát, Karácsonyt és Gyöngyösit akkor is, ha más a véleményem? Tudom, ők csak a javamat akarják, de nem adom! :)
Istvan78 2023. 05. 27. 10:37
Előzmény: #105756  Sehmet
#105758
A cimkézés már egy reakció, reakció a trollkodásodra, a határtalan Fidesz iránti elfogultságodra. Ha változtatnál, a cimkézés is alábbhagyna.
Istvan78 2023. 05. 27. 10:35
Előzmény: #105756  Sehmet
#105757
A konkrét Fidesz kritikákra szinte sose reagálsz, hanem mindig jössz olyan semmilyen szövegekkel, hogy Gyurcsány, meg az ellenzék még rosszabb lenne, meg a rendszerváltás után a baloldalnak lejtett a pálya, akkor most lejthet a Fidesznek. Ez neked korrekt vita? Nagyon sokszor, amikor hosszabb szövegeket idézel innen-onnan, azok a lényeget nem érintik, terelések. Ez neked korrekt vita?
Sokszor csak egy röhögésszerű poénkodással ütsz el súlyos kritikűákat. Ez neked korrekt vita?
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 10:29
Előzmény: #105753  Istvan78
#105756
Ez tetszett: "korrekt, érvelős viták mentén". Nézd vissza a hozzászólásokat, és keresd meg a szakmailag "korrekt, érvelős" hozzászólásokat. Tovább nem folytatom. Úgy gondolom, hogy amiket én írok, azok szakmailag korrekt érvelések, mert azokat nem nagyon cáfoltátok szakmailag korrekt évekkel. Inkább ahelyett sértegettetek, címkéztetek, stb.  Ezen is érdemes lenne elgondolkodni. Nem gond, ha valaki mindenben nem tájékozott, de még az sem, ha valótlanságokat ír, és logikai, valamit tájékozatlanságbeli okok miatt téves következtetést von le a véleményében, de akkor legalább nem kéne a másikat bélyegezni, címkézni, sértegetni, stb. Ugye elég érhető voltam!
Istvan78 2023. 05. 27. 10:28
Előzmény: #105754  Sehmet
#105755
A választók nem "elnézik" a Fidesz dolgait, hanem a választók meg vannak vezetve és sajnos, sokakat nem érdekel a politika, tájékozatlanok, ikszelnek a Fideszre, mert őt ismerik, ők a bizonyosság.
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 10:23
Előzmény: #105749  idegsüveges
#105754
Úgy látszik, a választók még ezt is elnézik, csakhogy ne jöjjenek vissza az ellenzék korábban leszerepelt prominensei. A zembereket amúgy nem igazán érdekli, hogy ki, kivel vezeti az országot, de az igen, hogy hogyan. És ezt saját magukon érzik. Azt gondolod, hogy én nem szeretné a jelenleginél is jobbat? Dehogynem! Csakhogy a felhozatalban megjelenő alternatíva mind rosszabb. Csak a propagandátok élét próbálom tompítani, ami nem valaki melletti aktív propaganda. 
Ne izgulj az én Gyurcsány alatti "életem" miatt, mivel akkor is ugyanúgy kerestem, mint előtte és utána, csak éppen a 4 %-os szolidaritási adó miatt - ahova a jövedelmen nagy része tartozott - fizettem 40 %-os SZJA-t is, és az ÁFA nagy része is 25 %-os volt. Engem nem az ilyen anyagi rész miatt taszított az akkori kormányzást, hanem az miatt a szörnyű dilettantizmus miatt, aminek következtében például már 2006-ban is megszorító csomagot kellett bevezetni, amikor a világgazdasági virágzott, nem is beszélve a 2008-ról, amikor először és egyedül dörömböltünk az IMF kapuján - a megszorító csomag ellenére - készenléti hitelkeret ellenére  az államcsőd elkerülése végett. A 2006-os megszorító csomag éppen a kisvállalkozók/kisemberek zsebéből vette ki arányaiban a legtöbbet (pl. 25 %-os lett az EVA adókulcsa, munkáltatói járulékot 1 százalékról 1,5 százalékra emelkedett, az egészségbiztosítási járulék 4-ről 6 százalékra, felemelték az egészségbiztosítási járulékot, a jövedéki adót, a 20 %-os kamatadóval megsarcolták a megtakarítások hozamát, stb.)
Istvan78 2023. 05. 27. 10:17
Előzmény: #105743  Sehmet
#105753
Lehet a végkövetkeztetés ilyen vagy olyan, kinek milyen tudása, lelkiismerete, esze van jól értékelni a dolgot, de itt a fórumon nem ez a lényeg. Itt az lenne a lényeg, hogy korrekt, érvelős viták mentén jussunk közelebb egy árnyalt képhez. Nos, te a legkevésbé se járulsz hozzá ehhez. Troll szinten csinálod ezt, lehet több tudással mint más kormánypárti vagy ellenzéki kommentelők, de mivel nem kiegyensúlyozottan nézed a dolgokat, a Fidesz szempontjából előnytelen tényeket és összefüggéseket figyelmen kívül hagyod, gyenge az összkép rólad.
ngergo1985 2023. 05. 27. 10:15
Előzmény: #105746  Sehmet
#105752
Te, elvileg "tanult" emberként, "egyetemi vendégelőadóként", hogyan tudtad benyalni, elhinni azt a sok ostobaságot, többek között azt,hogy nem lenne jobb párt, aki jobban tudná vezetni az országot, mint a fidesz, ez számomra rejtély. Végül is annyira jól vezetik ezt az országot, hogy szimplán az "olcsó" gáz és olajért az elmúlt 2 évben minden környező és EU-s, NATO-s tagországgal (tudod, amely szövetségi rendszereknek a tagjai vagyunk) soha nem látott mélységekbe juttaták a diplomáciai kapcsolatainkat, ahol a 90-es évek óta nem látott inflációs és monetáris krízist okoztak a magyar gazdaságnak és ezáltal az emberek döntő többségének, ahol piacellenes intézkedések sorával mélyítették ezt a gazdasági helyzetet. Szerinted mennyi idő lesz az, mire ezt a politikai elszigetelődést legalább egy elfogadható szintre hozzuk vissza, bármilyen eredménnyel is végződik majd a háború (ha az oroszok győznek azért, ha veszítenek, azért)? És a sort napestig lehetne folytatni. Ezek alapján azt gondolom, hogy bármennyire is vagy tanult, rendelkezel szélesebb latókörrel, mégis meg tudnak vezetni, irányítani tudják a gondolkodásmódodat, akarva(?)-akaratlanul is felmondod a leckét. Szomorú.
badsector1
badsector1 2023. 05. 27. 10:05
Előzmény: #105744  euler
#105751
Azért helyre lehet tenni a megafonistákat, bár tény, hogy keményebbek mint az ittenni egy viragszál.
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 10:05
Előzmény: #105739  badsector1
#105750
Érettségi előtt kellett volna elérni és a diákoknak átadni azt a szintű tudást, amivel egy, egyetemi felvételihez is szükséges pontszámot elérik. Érdekes, hogy mindenkit minősítenek, még a szalag mellett dolgozó munkást is, nem is beszélve a közszolgák értékelési rendszeréről, de a pedagógusok kikérik maguknak, hogy értékeljék őket. Mert, ha a szülő magántanárhoz viszi a gyereket és jól szerepel a vizsgákon, akkor veri a mellét Mici néni, hogy ő a szupertanár, ha pedig nem viszik és nem úgy sikerül például az érettségi, akkor a gyerek a buta. Ja! Ha az általam oktatott és nem általam vizsgáztatott hallgatók többsége rossz jegyet kapna, akkor én biztosan nem mutogatnék másra, hanem elgondolkodnék azon, hogy mindent jól csináltam-e. Az elején volt is rá példa, de tanultam belőle és változtattam még akkor is, ha a másik rendszer kidolgozása sok időt és energiát vett igénybe. De azt a tapasztalatot, amit ott szereztem ezzel, azt a munkám során is tudtam hasznosítani.
idegsüveges 2023. 05. 27. 10:03
Előzmény: #105746  Sehmet
#105749
Egy rokoni-baráti közösség ural egy országot, tetszőlegesen használja fel, nem a közjó érdekében,  erőforrásait, közben mondvacsinált problémákat kreál, hülyének nézi és kiröhögi a valódi értékteremtőket és te azt írod, hogy ez a legjobb ami egy országgal és lakosaival történhet…nem lehetett könnyű életed Gyurcsányék kormányzása alatt.
Legalább kérj pénzt a propaganda tevékenységedért, mert pár év múlva a gyerekeid is kinevetnek!
Shortelek 2023. 05. 27. 09:58
Előzmény: #105746  Sehmet
#105748
Hazugdág, nem minden párt volt hatalmon!! A birkák meg benyelik a hazugságot, kisebbségben vagytok.
bube 2023. 05. 27. 09:58
Előzmény: #105746  Sehmet
#105747
BRRRRR beteg elme böffenései mindenhol! Mentsen meg mindenkit az ilyenektől Istenem!!! AMEN,
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 09:53
Előzmény: #105741  Shortelek
#105746
Nem fizetnek, stb. A "felmerült" kérdésedre a válasz: - azért, mert az általatok preferált pártok sokkal rosszabbak lennének, ha hatalomra jutnának. Már volt "szerencséje" ezt megtapasztalni a zembereknek.
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 09:49
Előzmény: #105734  janosvitez
#105745

Az ukránok is annak az "orosz tajga barbárok" keleti szláv civilizációnak a részei, amelyek az oroszok és a fehéroroszok.
Civilizáltabb vitakultúra nem lehetne? Olyan, hogy "igazság értékelés" fogalom nem létezik, csak a ti szótáratokban, amelyik bizonyára a Kunhalmi-Bangóné-féle szótár. Milyen igazságra gondolsz? A koherenciaelmélet, az ontológiai- vagy a pragmatista igazságelmélet szerinti "igazságra"? A ti igazságotok még az utóbbinak sem felel meg. Saját(os) látásmódotok van a dolgokról/eseményekről, amelyhez sajátos, előítéletetekkel egyező, de a valósággal köszönő viszonyban sem lévő, tudatotok által saját igazságotokként megélt véleményeteket tekintitek "függetlenobjektív" igazságnak. Néha nem ártana felállni a guggolóhelyzetből, mert onnan csak olyan dolgokat láttok, amiket egy egyenes tartású magyar észre sem vesz.
euler 2023. 05. 27. 09:39
Előzmény: #105738  signal2
#105744
Felfoghatatlan?
Talán azon gondolkodj el, hogy mi a Te, (Peterbond, Badsector stb.) szerepe a játékában!
Akaratlanul is segítetek terjeszteni az agymosó propagandát. A tényleges megafonisták oldalán gyorsan likvidálva lennétek, itt pedig, azzal, hogy vitapartnernek tekintitek, olyan kör is olvassa aki megafon oldalaktól hányingerrel fordul el.
Ahogy egy másik topikban óvatlanul elárulta magát egy hasonszőrű:
"Már bőven elérte a célját, ha rendszeresen olvassák."
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 27. 09:38
Előzmény: #105712  Istvan78
#105743
Az lehet, hogy nem lenne rossz, csak az, ami helyette jönne a jelenlegi "kormányzati alternatívák" ismeretében.
_Sigorszky
_Sigorszky 2023. 05. 27. 09:27
Előzmény: #105739  badsector1
#105742
Központilag előírt szint? Micsoda baromság ez már megint?! Rendőröknél mi ez a szint? Csak kétszer fújtál könnygázt, szedheted a sátorfádat? Pintéria...
Shortelek 2023. 05. 27. 08:58
Előzmény: #105738  signal2
#105741
Hát ja, ha az, aminek állítja magát, tényleg felmerűl a kérdés miért orbán vazallusa, talán mert fizetnek neki vagy egy valódi fideszes van a nick mögött.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek