Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 19:08
Előzmény: #105559  Paja1975
#105560

Ez nem igénytelenség, hanem a Kádár-rendszerben történt szocializáció eredménye, amit a felmenők továbbadtak a leszármazottaknak, akik nem igazán tudták összeegyeztetni a hozott szocializációt a szabadság tanult eszméjével, ebből aztán keveredett egy nagy katyvasz.
A választókat, a rendszerváltoztatást az MDF árulta el, amikor Pozsgai beépített embereivel átengedte a médiát és a köztársasági elnökséget és a privatizációkori vagyonszerzést, vagyis a politikai hatalom gazdasági hatalommá mentését - majd annak birtokában a hatalom visszaszerzését 1994-ben - a korábbi pártelit csemetéinek, az SZDSZ árulóinak.
A nép akarata meglesz, ha eljön az ideje, eltelik két generációnyi idő, erre Ralf Dahrendorf világhírű német szociológus 60 évet adott, és lesz normális alternatíva. Nekem sok fenntartásom van a Fidesszel szemben, amit itt nem akarok "publikálni" azonban inkább ezerszer ők, mint a jelenlegi magyar ellenzék!
Paja1975 2023. 05. 25. 18:57
Előzmény: #105557  Sehmet
#105559
Pontosan a valasztok igenytelensege, illetve az ellenzek hozzanemertese tartja eletben orban uralmat. Gyurcsanyt lehet szeretni vagy utalni, de meg mindig O es a csaladja az ellenzek vezere ez vicc. Hozza teszem Nekem nincs problemam vele, de lejaratodott, vele nem lehet valasztast nyerni. A mommentum nagy hibaja, hogy rogton akarta a hatalmat es osszeallt mindenkivel, holott mostanra ket vesztes valasztas utan lehetne egyeduli kihivoja orbannak. A tarsadalom megalkuvasa a legnagyobb problema. A fidesz nalam egyertelmu arulo, elarulta a valasztoit es a hatalom erdekeben elarulja a hazajat es a jovot. Ugyhogy ezekkel az arcokkal nem tudom mi a megoldas. Hajlok arra, hogy az orszag  erdekeben valami csodfele nem lenne negativum,inkabb egy megujulas kezdete, de ehhez a nep akarata kellene, hogy valamifele szakertoi kormanyt hatalom ra jutassanak 
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 18:39
Előzmény: #105556  Verona
#105558
Nem vagyok a ti szócsövetek "kolléga" (bár nem tudom, melyik minőségemben vagyok az), az ellenzéki propagandát meghagyom nektek! De a Karácsony-féle idiotizmus már szakemberért kiált, és nem én találtam ki, nem jobboldali propagandisták állították, hanem Karácsony saját maga állította ki a bizonyítványt önmagáról, és ezt látni is lehet! :)
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 18:35
Előzmény: #105546  Paja1975
#105557
De hát nem lehet az embereket ennyi idő alatt megváltoztatni. Nekik kell a paternalista állam, a szabadság fogalmát nem értik, és a biztonságot előnyben részesítik. Szóval a választások megnyeréséhez a választói igényeket kell kiszolgálni. Van olyan, hogy igazi jobboldali? Szerintem nincs. Korábban készítettek egy felmérést, közvéleménykutatást, hogy a magyar választó kire szavaz. A törésvonal nem a jobboldalra és a baloldalra szavazók között volt, mert ezt a megközelítést az emberek nagy része nem is ismeri, ugyanis a jelenleg magát baloldalinak vallók inkább milliárdosok által vezetett liberálisok, és a gazdaságban - a kevesebb állam - jelszavával inkább jobboldaliak, csak retorikában baloldaliak. A kormánypártok gazdaságpolitikájában pedig több a baloldali elem, mint az ellenzékében, ugyanakkor társadalom és kultúrpolitikájában, valamint nemzetpolitikájában jobboldali. Szóval a válaszadók nagy része a saját bőrén tapasztaltak, a szűkebb közösségének kötődése és véleménye, valamint az "utódpárt(ok)hoz való viszonya alapján szavaz.
Verona 2023. 05. 25. 18:34
Előzmény: #105553  Sehmet
#105556
Nézd végig kolléga és oszd meg az ezzel kapcsolatos véleményedet is....
Verona 2023. 05. 25. 18:32
Előzmény: #105553  Sehmet
#105555
badsector1
badsector1 2023. 05. 25. 18:30
#105554
"Megválasztották Schadlék utódjait: pont azt az öt embert, akik a végrehajtóknak küldött levélben szerepeltek"
"Az új elnök Varga Judit évfolyamtársa volt, mindössze egy éve nyitott végrehajtói irodát."
   
folytatódhat tovább a fideszes kilakoltatási program.
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 18:15
#105552
Ő kell neked Budapest! Nem lát, nem hall, nem gondolkodik és, ha megszólal, hülyeségeket beszél! Így már Gyurcsánynak is megfelel! 🤣 https://mandiner.hu/cikk/20230525_karacsony_gergely_haboru_kijelentes_atv
Paja1975 2023. 05. 25. 18:12
Előzmény: #105550  badsector1
#105551
Nezd. lehet hogy latszik, de a valasztok elegedetlensegenek altalaban a sztrajkok, lazadozasok adnak hangot. Nyugaton mindenhol sztrajkolnak. Angliaban csak a tanarok, vonatvezetok, repteri szemelyzet, orvosok, noverek, stb. Es Nem ugy mint otthon, hanem ha sztrajk van az iskolaban azon a heten 2 nap nincs iskola, vonat nem jar, csak surggosegi ellatas van a korhazakban. Szoval is gu latszik a magyar nep elegedett sorsaval, tok mindegy hogy , hogy el , happy, nem akar valtozast 
badsector1
badsector1 2023. 05. 25. 17:54
Előzmény: #105549  Paja1975
#105550
nagyon látszik a tescoauchanspar parkolókon a hóvége.
Paja1975 2023. 05. 25. 17:51
Előzmény: #105548  badsector1
#105549
Nem ugy latom egyenlore, nincsenek sztrajkok, lazadasok, nyugalom van. Gondolom, ha nem lenne penze, csak lazadozna vagy probalna levaltani a fideszt. A fidesz nepszerusege meg nott is az elmult egy evben. 
badsector1
badsector1 2023. 05. 25. 17:47
Előzmény: #105544  Paja1975
#105548
"Olyan emberek jutottak nagy erteku hazakhoz, autokhoz, akik elotte 20 millio forintot nem lattak egyben, de meg csaladjanak se volt soha. Ok jol elnek "
   
ezek az okos csokdakoták most pislognak a csokházikóban, hogy elfogy a pénz a hóvégére. 
csendben 2023. 05. 25. 17:23
Előzmény: #105541  Sehmet
#105547
Inkább menj el tusolni....
Paja1975 2023. 05. 25. 17:21
Előzmény: #105543  Sehmet
#105546
Igy van mindenki osztogat valasztaskor. A fidesznek viszont Itt volt, van a lehetoseg, ekkora valos tobbseggel, hogy megreformaljak az orszagot. De sajnos 13 eve semmi. A valsztok kicserelodtek, tobb jobboldali baratom megelegelte ezt a komcsi gazdasagpolitikat, viszont a prolikat, akik mszp szavazok voltak anno bevonzottak. Ugyes, de nem jo az orszagnak szerintem. Igazi jobboldali, aki nem csak a kokardat turi ki, hanem a csaladja vallalkozo, cegtulaj, nem es volt a fideszre nem szavaz. Elarultak oket es a prolikat juttatak elonybe. 
signal2
signal2 2023. 05. 25. 17:20
Előzmény: #105544  Paja1975
#105545
Én nem szoktam írni, hogy midenki éhenhal. Volt egy jelentős életszínvonal-emelkedés. Én azt állítom, hogy a 2013-2019 közötti hihetelenül kedvező környezetet nem a fogyasztás növelésére és za ingatlanlufi fújására, hanem hosszútávon is kedvező beruházásokra kellett volna fordítani, úgy mint energiahatékonyság, közműhálózatok, vasút, oktatás. Idén már a levét issza a társadalom a hibás értékválasztásnak.
Paja1975 2023. 05. 25. 17:15
Előzmény: #105542  signal2
#105544
En ezt mind tudom, de attol meg nem kell Azt mondani, hogy mindenki ehenhal. Vallalkozo ismeroseim, akik mar a 90 evekben is milliomosok voltak, most rosszul jarnak es harmadik generacios ceget fogja eladni es koltozik spanyolban egy nyugodt myugdijas elet rememyeben, o vegzett magyarorszaggal. Az meg aki felelotlenul csinalja a gyerekeket es eli fel a felelloss adofizetok penzet, az jol el. Egyfajta atrendezodes fogwvegbemenni Magyarorszag on, en prolisodasnak hivom. Olyan emberek jutottak nagy erteku hazakhoz, autokhoz, akik elotte 20 millio forintot nem lattak egyben, de meg csaladjanak se volt soha. Ok jol elnek 
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 17:09
Előzmény: #105533  Paja1975
#105543
Elég sok igazság van abban, amit írsz, de választások voltak és lesznek. Szerintem ennyi még belefér. A választás előtti "osztogatás" bőven belefér a negyvenezer-milliárdos költségvetésbe. Azzal még senki nem nyert választást, hogy megszorított. Azt választás után tette. Öszöd, nem öszöd, nem kapsz mást. Úgyis azzal támad az ellenzék, hogy "mélyszegénység" és "sokat romlott a fizetések reálértéke". Ha jövőre jó lesz a GDP, akkor csak 66 %-os lesz a GDP arányos költségvetési hiány. De az EU-ban is az átlag alatt vagyunk még így is, bőven.
signal2
signal2 2023. 05. 25. 17:07
Előzmény: #105539  Paja1975
#105542
Az ársapkák senkinek nem jók. Eleve a fogyasztási kosár 1-2%-át érintik, másrészt az azokon elszenvedett veszteséget a boltok átterhelik más termékekre, közben szétverik a termelési láncot. Nincs olyan szereplő, aki szerint pozitív hozadéka lenne.
A hitelsapka azoknak jó, akik annó felelőtlenek voltak, és rövid kamatbázisú hitelt vettek fel, amikor mindenki azt javasolta, hogy hosszút vegyenek. Ezt az új hitelek kamatában és a banki díjakban fizeti meg minden banki szolgálatást igénybe vevő.
Rezsicsökkentés OK, tényleg van közvetlen haszna szinte mindenkinek. De végül azt is egyéb helyen fizetjük meg, mivel az azon leszenvedett veszteséget más adókkal szedi be az állam, és ezek pedig termékek árába van tovább terhelve. Többek között ezért ilyen magas az inlfa.
Soroljam?
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 25. 16:58
Előzmény: #105540  csendben
#105541

Nem mondod! Küldök poroltót - csendben. :)
Oszt ezzel mi van? Oda nem a magyarországi külföldiek mennek? :-D
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20230525/mar-most-ozonlenek-a-magyarok-horvatorszagba-rekordot-donthet-az-idei-ev-617618

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek