Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 18:26
Előzmény: #833  nemgyorgy
#840
Részint igen, értem. Megértem az idősebb korosztályt, a nagyapámat, akik átélték az 50-60 évek rémtetteit. Megértem, más anyagból vannak, masszív igazságérzettel rendelkeznek és a mai napig érzékenyek a "sérelmeikre" - eufemizálok.
Én azt nem értem, hogy miért kell ezeknek az embereket kihasználni, folyamatosan gyűlöletet kelteni. Miért nem lehet, tisztességes, fair játékot játszani? Hát azért mert ennek nincs racionalitása, egy olyan társadalomban , ami évtizedes sérelmeket hordoz. És az egyén, mint jelentőség, maguk a személyiségek olyan mértékű önfeladásban enyésznek, ami lehetővé tette, hogy a saját racionális érdekek felülíródjanak és behelyettesíthetők legyenek kvázi érdekek, a társadalom lelkiállapotára hangolva. Ez a fasizmus maga. Persze hangulatkeltés kell, különben, ha minden a racionalitáson és valódi hosszútávú közérdeken alapulna, az kibaszottul unalmas lenne belátom.

Én veled ellentétben nem tudom felosztani az elmúlt 22 évet felelősökre és jófiúkra.
Szánalom, hogy elveszett ez a két évtized. Szánalom, hogy az embereknek nincs tudásuk demokráciáról, hogy a liberális szitokszó lett (részint okkal), szánalmas, hogy az emberek többsége katatón állapotban ül a tv előtt és minden megoldást mástól vár.
Szinte minden közgazdasági racionalitás fel lett áldozva az elmúlt évtizedekben ezért, hogy meg lehessen tartani a hatalmat.
Ez a mindenkori politikai elit közös felelőssége és ugyan olyan mértékben a tudatlan és cselekvésképtelen társadalomé.

csendben 2012. 11. 09. 18:15
Előzmény: #827  nemgyorgy
#839
Ne szívj több füvet,megárt!
Vagy ami rosszabb:nem veszed észre és már hozzá is szoksz!Aztán már azt sem tudod, mi a valóság és mi az,amit annak hiszel...
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 18:13
Törölt hozzászólás
#838
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 18:04
Előzmény: #827  nemgyorgy
#837
"Ami Orbán-t illeti nektek az fáj,hogy a kedvenceitek között hasonló tehetségű politikus mutatóban sincs."

Abban, amiben Orbán tehetséges, hozzá hasonló tehetségű politikus széles e világon nincs.

Hálistennek. Ekkora világraszóló tolvajból még egy is sok.
nemgyorgy 2012. 11. 09. 18:04
Előzmény: #835  David78
#836
Csak a Jobbik szeretetével?Egyébként nagyon is tisztában vagyok a Fidesz szidásának okáról.
David78 2012. 11. 09. 17:54
Előzmény: #833  nemgyorgy
#835
Rossz fórumba jöttél. Itt a többség pont, hogy látja, érti mi zajlott eddig és mit érték el valójában oviék, ezért nincs hallgatóságod. A fidesz szidása nem egyenlő az mszp szeretetével. A baj az, hogy te már ezzel az alappal sem vagy tisztában.
nemgyorgy 2012. 11. 09. 17:50
Előzmény: #831  Törölt felhasználó
#834
Milyen országokban jártál?A hozzád hasonló idióták miatt nincs összefogás kis hazánkban / bár kétlem ,hogy Neked a HAZA mond valamit/.Aki hazavágta az országot azok a Te nagy kedvenceid . / Gyurcsány és társai/
nemgyorgy 2012. 11. 09. 17:44
Előzmény: #825  Törölt felhasználó
#833
Azt gondolom,akkor érted miért vagyok ellenfele azoknak akik egyrészt kor ,másrészt komcsi,ÁVO-s ,véres libsi elkötelezettség miatt mondják azt ami itt elhangzik. Természetesen a Fidesz nem tud ilyen rövid idő alatt mindenre megoldást találni,de legalább megpróbál.Mit tett az összes szoci-liberális kormány ? 1994-96 között hazaáruló módon privatizálta az ország vagyonát,a 2002-10 közötti bagázs nyakig eladósította az országot ,az adósságot ráhagyva az utódaira, majd kezét mosva úgy csinál mintha ma jött volna a holdról. Az ellenzék baromságokat beszél, aminek sok-az összefüggéseket nem látó- hívő tapsikol.
David78 2012. 11. 09. 17:44
Előzmény: #827  nemgyorgy
#832
Sajnálatraméltóan szánalmas vagy.
Nem látod, hogy ezek az emberek azèrt mennek el mert itthon már a reményt sem látják.
Nem látod, hogy a távozás nekik nem öröm, hanem fájdalom.
Nem érted, hogy azok az emberek mennek el akiknek tudásuk, erejük és képességük lenne előre vinni az országot.
Nem fogod fel, hogy egyre gyorsabban száguldunk a szakadék felé és a kormány csak nyomja a gázpedált.
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 17:36
Előzmény: #827  nemgyorgy
#831
"Ami Orbán-t illeti nektek az fáj,hogy a kedvenceitek között hasonló tehetségű politikus mutatóban sincs"

Na húzzál vissza a Tv elé nem megmondtam agy mosott,agy halott...

Kurvára nem érted ugye,hogy az itt jelenlévők jelentős többsége nem azért aggódik mert nem a "szerinted kedvencük" ül a bársonyszékben hanem azért mert a te kedvenced hazavágja az országot...
Hidd el nekem tökmindegy lenne ki vezeti Magyarországot ha lenne kilátás arra,hogy jobban éljünk...
Ha azt látnám,hogy valamit tesznek is az uszításon(azt már 11.éve nyomják)és az ország szándékos és szisztematikus kettéválasztásán túl.
A Magyar amúgy sem összetartó nép,ezt a több éves és több országban töltött éveim alapján biztosan kijelenthetem...

Te pedig az a díszpéldány vagy közülünk akit 2014-ben a Fidesz óriásplakátra rak majd. Erre legyél büszke meg a neokommunista pártod is...
apocca
apocca 2012. 11. 09. 17:36
Előzmény: #829  David78
#830
Pár évvel ezelőtt szóról szóra ugyan ezt olvastam, egy szó különbség volt oviek helyet gyurcsányék.
David78 2012. 11. 09. 17:28
Előzmény: #819  nemgyorgy
#829
Már belefáradtam, hogy a hozzád hasonló szélsővakoknak magyarázzák oviék bűneit. Ti nem számított. Azok a kevésbé tájékozott tömegek viszont, akinek ovi önti a hazugságokat és akiknek adófizető milliárdokból kampányolnak - no ők számítanak. Nekik kell felnyitni a szemüket, mielőtt túl késő. Különben tényleg nem lesz választásun mint a távozás vagy az eroszak. Birkaként tűrni nem opció, ahoz drága az élet, hogy rabszolgakent éljem le.
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 17:18
Előzmény: #822  MKY
#828
A házam már árulom és a lakásom is.a 8 éves fiam elkezdett intenzív angolra járni (Én és a feleségem jól beszélünk angolul)
A cégeim elkezdtem záró szakaszba vinni.
Már a kinti(Kanadai)üzleti életemet szervezem és Lakást nézegetünk odakint.
Hiányozni fog a családom már a szélesebb körű és a barátaim is de a fiam miatt menni kell mert nem vagyok hajlandó kitenni őt annak a kockázatnak ami itt várna rá...
Nem mellesleg szeretnék békében és jómódban megöregedni.Most 38 vagyok még lehet lépni,lépni le innen egy olyan országba ahol nem szítok szó a liberalizmus... Komolyan nevetséges ami ebben az országban zajlik...
nemgyorgy 2012. 11. 09. 17:18
Előzmény: #821  Törölt felhasználó
#827
Azt hiszem teljesen felesleges várnod egy évet,Te és a hozzád hasonló idióták sokkal jobban tennék ha nem rontanák itt a levegőt.Ami Orbán-t illeti nektek az fáj,hogy a kedvenceitek között hasonló tehetségű politikus mutatóban sincs.Szégyentelen az volt amit a Gyurcsány ,Bajnai,Veres és társaik tettek ezzel a jobb sorsra érdemes országgal az elmúlt években.
kismarton 2012. 11. 09. 17:14
Előzmény: #824  Törölt felhasználó
#826
Komolyan gondolja azt épeszű ember, hogy ma Magyarországon, a 21. században vannak, akik marxista–leninista elveket vallanak? Mivel ez a kommunizmus.

Ha ma Magyarországon van bolsevik párt, akkor az a Fidesz. A jobb közép pártok nem szoktak államosítani, tisztelik a demokráciát és a jogállamot.
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 17:14
Előzmény: #819  nemgyorgy
#825
Képzeld, az én családom is így járt. Sajnos a traumák feldolgozása nem is történt meg. És az én családommal is el lehet hitetni, hogy ez a kormány a Fidesz megoldást kínál az egyén problémájára, MINDENRE.... Vagy ha valaki antikommunista, vagy úgy tesz/akkor az maga a tisztesség és jó indulat. Pedig csak túszok ezek az emberek csak túszok, amazok meg traumaélősködők, kurva agitátorok, nem többek. Te is csak egyik vagy a másik lehetsz. Sajnálom, sajnálom, sajnálom....
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 17:10
Előzmény: #819  nemgyorgy
#824
Na pont az ilyen emberek miatt kell elmenni ebből az országból mint te és a hozzád hasonlók...
Mi a szart elvtársazol 2012-ben?
Mi a szart kommunistázol 2012-ben?

Ezt hallod a Hir Tv műsorában te meg itt visszabüfögöd az egészet...
Majd ha lesz egy önálló gondolatod akkor írd le kérlek de addig mars vissza a Tv elé még lemaradsz a mai agymosásról és úgy holnap mi lesz a véleményed???
kismarton 2012. 11. 09. 17:10
Előzmény: #818  Hegyesi2
#823
"Lehet Szlovákiával példálózni. És el lehet dönteni, hogy szlovák viszonyokat szeretnénk-e. Szlovák nyugdíjakkal. Persze, nem kell fizetni az osztalék után adót, nem kell! Nem kell fizetni annyi tb-t! Nem kell! De lényegében magyar árszínvonal mellett fele annyi a nyugdíj, mint nálunk. Ez a programja a munkáltatóknak? Én is tudok keményen kérdezni! Ez? Hogyan fogjuk kifizetni a nyugdíjakat? Hogyan? El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"

Gyurcsánynak ebből a kirohanásából is szállóige lett, szokás szerint úgy, hogy az ellenkezőjét jelentse az eredetinek. És ebből a hamisításból kivette a részét a Magyar Hírlap, vagyis Széles Gábor személyesen.
MKY 2012. 11. 09. 17:09
Előzmény: #821  Törölt felhasználó
#822
Nagyon jól teszed!!! Sok ilyen ember kellene, mint Te vagy! Innen mindenki menjen!
Törölt felhasználó 2012. 11. 09. 17:06
Előzmény: #808  David78
#821
Egy éven belül én már megyek is a családdal együtt...Pont azért mert van választásom...
Megélek itthon de elegem van abból a nyilvános arcba köpéstől amit nyilvánosan nap mint nap megtesznek ezek a szemetek...
Egy dolog kijelenthető Orbán az egyik legszégyenteljesebb politikus Magyarország történelmében...
Az agyilag nulla támogatói köre pedig csak olaj a tűzre számomra...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek