Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Pajtika 2016. 05. 23. 10:40
#3800
Bokros beolvasott Orbánnak: a háttérhatalmak a bolond elmék torzszüleményei

Bokros Lajos a Facebook oldalán kelt ki a kormány kommunikációja ellen, egyenesen a német párhuzamot vette elő a '20-as évekből, azt a pontot, amikor a nácik is megalkották a saját képzelt ellenségüket.
Amikor Németország elvesztette az első világháborút, a vesztesek uralkodó köreiben azonnal felmerült az igény a felelősség elhárítására. Ludendorff tábornok nyomban feltalálta a "háttérhatalmak" kifejezést, ami azt jelentette, hogy Németországot nem a harctéren győzték le, hanem a belső ellenség szúrta hátba.
Innen már csak egyetlen lépés volt a zsidó háttérhatalmak emlegetése, ami Hitler és a nácik kedvenc fordulatává vált.
Háttérhatalmak nincsenek. Illetve léteznek, mind bolond elmék és szennyezett lelkek torzszüleményei. Arra szolgálnak, hogy eltakarják a bolondok és gonoszok elsődleges felelősségét a gazdaság és a társadalom szétzüllesztéséről.
Már írtam korábban, hogy az önmaga csalhatatlanságába belerévedt vezér bamba őrülete képes fantazmagóriák kiagyalására. De még nem írtam, hogy a vezér lakájai hivatali kötelességüknek érzik, hogy ők is szajkózzák az őrültségeket. Ez új jelenség. Romló anyagi gazdagságú, széteső társadalomban azonban ez sem megtakarítható. A vezérnek kiszolgáltatott kegyenc kénytelen bolondot csinálni önmagából.
Most itt tartunk. A sorosozás és a háttérhatalmak emlegetése nyilvánvalóan bruttó bolondság, nettó hazugság.
Szóra sem lenne érdemes, ha nem a magyar kormány felkent képviselőitől hallanánk az ordas eszmék újjáélesztését.
Elfelejtettétek, hogy Magyarországot a múlt században már egyszer tragédiába sodorta a lélekmérgező mocskos őrület?
Szólok, mert vétkesek között cinkos aki néma.
link
watson
watson 2016. 05. 21. 10:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#3799
Az MNYP ellopása meg leértékeli...

A jogbizonytalanság pedig életképtelenné/kockázatossá/versenyképtelenné is teszi a hosszútávú (nyugdíj) megtakarításokat...
Törölt felhasználó 2016. 05. 21. 09:04
Törölt hozzászólás
#3798
Törölt felhasználó 2016. 05. 21. 08:07
Előzmény: #3796  Törölt felhasználó
#3797
Országos önkormányzati figyelmeztető sztrájk lesz június 22.-én. A kormány 9. éve egy fillér fizetést emelést nem adott 26000 önkoris tisztségviselőnek, ha nem jár eredménnyel a teljes közszféra becsatlakozhat a következő nagy sztrájkhoz. Az elégedetlenség fő oka, hogy a kormány idén júliusra beígért pályamodelles bérrendezését teljesen lesöpörte az asztalról, és a jövőévi költségvetésbe sem tervezte be ez pedig tarthatatlan állapotokat hoz. Jelenleg egy több éve közszférába dolgozó pl. felsőfokú végzettségű informatikus kevesebbet keres mint egy kezdő takarítónő mivel ő nekik jár veszélyességi pótlék is
Törölt felhasználó 2016. 05. 20. 18:31
Előzmény: #3794  Törölt felhasználó
#3796
Videón, ahogy Obama szóvivője lerázza magáról Lázár összeesküvés-elméletét
link
Törölt felhasználó 2016. 05. 19. 17:45
Előzmény: #3794  Törölt felhasználó
#3795
Nagy voltál Macika!
Amit megállapítottál az megy évezredek óta! Neked minden a zorbánról jut csak eszedbe? Szomorú a nyárfaerdő!
Törölt felhasználó 2016. 05. 19. 17:10
Előzmény: #3793  Törölt felhasználó
#3794
Otthonteremtés Orbán-módra: “el a szegényektől, oda a gazdagoknak”

El a szegényektől, oda a gazdagoknak!
– summázta a jövő évi költségvetés tervezetét az otthonteremtési támogatások tükrében Kulinyi Márton, az Esély Labor Egyesület elnöke, a „Civilek a költségvetésről” projekt sajtótájékoztatóján, csütörtökön délután.
link

hát igen. mitagadás ezek tények!!
Törölt felhasználó 2016. 05. 18. 18:14
Előzmény: #3791  Alilou3
#3793
Törölt felhasználó 2016. 05. 18. 12:56
Előzmény: #3791  Alilou3
#3792
Ha Áder marad nincs diktatúra, ha menni kell Ádernak diktatúra lesz vagy van is?!
Olyan politikus, aki a zorbánra hivatkozik egy számára kedvezőtlen döntésről, ne menjen politikusnak, mert innen is onnan is hiteltelen lesz!
Lássátok a következményeket!
Alilou3 2016. 05. 18. 12:42
Előzmény: #3789  Törölt felhasználó
#3791
"A Viktor nem engedi meg" – ezzel indokolta párttársának Rubovszky György, hogy Áder Jánost jövőre a kormánypártok nem választják újra államfőnek. A politikus erről egy múlt heti bizottsági ülés helyszínén beszélt, annak ellenére hogy tudta, szavait veszi a kamera. Most azt állítja, a HírTv stábja magánbeszélgetést rögzített, bár akkori szavait nem cáfolja. A KDNP frakcióvezetője nem tud arról, hogy a miniszterelnök ellenezné a köztársasági elnök újraválasztását.

Akár házszabálysértés árán is megakadályozza egy jobbikos javaslat napirendre vételét – mondta fideszes képviselőtársának az igazságügyi bizottság kereszténydemokrata elnöke a bizottság múlt heti ülése előtt. Rubovszky Györgyöt figyelmeztette Vas Imre, hogy egy tévékamera is a teremben van.

link

Mi ez ha nem DIKTATÚRA?
Törölt felhasználó 2016. 05. 18. 12:13
Előzmény: #3788  sasa44
#3790
Minek ordítozol!
Ilyen dúrva halk hangokat talán nem ugattatásnak kellene nevezni, mint a tied?
Én is megmondom neked, hogy amit most műveltek nem lesz így örökké!
Törölt felhasználó 2016. 05. 18. 12:04
Előzmény: #3788  sasa44
#3789
Orbán Viktort cáfolják a tények
2016. május 18. 10:49
A régió kivételes szerepét is boncolgatta múlt heti veszprémi beszédében Orbán Viktor. A miniszterelnök szavai azonban túlságosan hízelgők Kelet-Közép-Európára (és Magyarországra) nézve, a valóság ehhez képest kijózanító.
link
sasa44 2016. 05. 18. 05:48
Előzmény: #3787  Törölt felhasználó
#3788
Te nem veréb vagy, hanem véreb...
Minden diktatórikus kormány ilyen emberekkel veszi körbe magát, akiknek az erőteljes ugattatásával próbálják elnyomni a halkabb hangokat, amik nem tetszenek nekik.
De van egy rossz hírem, Ez csak egy ideig megy. Nem örökké...
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 23:12
Előzmény: #3786  Alilou3
#3787
Veréb mondja bagolynak!
Alilou3 2016. 05. 17. 22:17
Előzmény: #3785  Törölt felhasználó
#3786
Orbán egy tolvaj geci
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 21:52
Előzmény: #3784  Törölt felhasználó
#3785
Már megbocsáss de akinek írtam, hogy ne küldjön nekem, de általában senkinek komment nélküli linket, az olyan választ is kaphat, ami a link tartalmára vonatkozik!
Ha nem azonosítod magad a linkeddel akkor írj tartalmat (kommentet) hozzá!
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 21:05
Előzmény: #3783  Törölt felhasználó
#3784
Egyébként én nem személyeskedtem. Csak bemásoltam egy linket a megfelelő topikba. Nem értettem a személyes megszólítást mivel még soha nem vitatkoztam veled.
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 16:41
Előzmény: #3782  Törölt felhasználó
#3783
Ez nagyon szép, kerek mondat volt. Gratula.
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 16:06
Előzmény: #3781  Törölt felhasználó
#3782
Képzeld örültem, hogy egy mosottagyú felfedezte, hogy mosottagyú!
Ez telik egy mosottagyútól! Az értelem helyett!
Keressed az ilyen linkeket, rád jellemző, hamar megtalálod!
Törölt felhasználó 2016. 05. 17. 15:56
#3781

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek