Topikgazda: Kvazir 2005. 11. 20. 20:32

MOL topik  

vagy nem :) ebben semmilyen pozit nem vettem fel, de egisszel együtt jól megshortolom, ha a piac megindulna lefelé... ők esnének a legtöbbet sztem egy nagy zuttyban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kvazir 2023. 10. 08. 17:47
#1980
Remélem megtörténtek a válaszok pro és kontra és egyre kevesebb lesz a hónapok óta tartó partalan vitákból. Ez a topik azért éledt fel, mert páran objektív megfigyeléseikre kaptak egy szubjektív kritikát és nem maradt felület ellenvéleményre kizárás és felfüggesztés miatt.
Vagy más.
Lehet vitatkozni arról, hogy osztalék óta oldalazás megy, de minek?
Chart-on szépen rajta van. 
Kitörés? Lesz valamikor, csak az iránya kérdéses. Majd, ha jön akkor megyünk vele.
Háborúk kitörésekor a tőzsdék mindig csökkenéssel reagálnak, jó eséllyel ez holnap is benne lesz a pakliban. Nem kell félni, mert jön majd a korrekció.
Izraelnek válaszolni kell, úgyhogy a tankok holnap már Gázában lesznek, ütnek egyet a Hamaszon, majd visszamennek.
Nagy és hosszú eszkaláció nem lesz.
filus 2023. 10. 08. 17:04
Előzmény: #1968  Törölt felhasználó
#1979
Szerintem te alig várod,hogy beléd kössön valaki. 😃. Aztán hosszasan írod a magad igazát. Rajtad kivül mindenki hülye. 
farkasfu
farkasfu 2023. 10. 08. 16:44
Előzmény: #1977  Fibonacchi
#1978
no comment!
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 08. 16:29
#1977

http://keptarhely.eu/view.php?file=20231008v03xvg10.png
3 nap krónikája: szerda, csütörtök, péntek,remélem nem hagytam ki semmi fontosat ! :)
Amikor a szín és a vonal összekuszálódik, 2700 jeligére,  " A klónok támadása" nevű kiadóba!
oldrider 2023. 10. 08. 15:45
Előzmény: #1975  farkasfu
#1976
Nem gondolnám magamról, hogy orvosi eset vagyok! Jelenleg kb. 5-6 milliós pluszban ülök, csak a részvénybefektetéseim tekintetében. Ezt nem dicsekvésképpen írom - hisz tudom nálam sokkal nagyobb pénzekkel és főként nagyobb szakértelemmel tőzsdéznek sokan, akiknek a nyereségük is nagyobb -, hanem azért, mert sok topikban utálnak. Én pesztimistábban gondolkodom. Annak idején még az Econetben kezdődött, hogy nem úgy gondoltam, ahogyan legtöbben, aztán az idő engem igazolt. A Sinergonon is sokat nyertem. A határidőzésen viszont sokat buktam, abba is hagytam. MOL-om már akkor volt, mikor Futuro kb. még óvodás lehetett. Persze az életkor önmagában nem érdem, de tapasztalatot mindenképpen jelent. Nos, tapasztalatom szerint, a Futuro típusú embereket kerülni kell! Kétszinű! Kommunikál veled, aztán ha kifogy az érvekből és érzi, hogy vesztes, a moderátornak ír, hogy személyeskedés miatt tiltson ki. Azt, hogy ő provokált és személyeskedett, rágalmazott nem teszi hozzá a bejelentéséhez. Ez valami miatt elégtételt, örömet jelent neki. Vannak még rajta kívül ilyen személyek néhányan. Ha nem jön be nekik amit gondolnak, jellemtelen eszközökhöz folyamodnak. Ezért szót nem érdemelnek!
farkasfu
farkasfu 2023. 10. 08. 15:17
Előzmény: #1968  Törölt felhasználó
#1975
..csak mert megszólítottál...:
Őrülök hogy olvasod a topikot, ezek szerint hasznos neked és a portfoliodnak! 
Az orvosi esetet ne firtassuk szerintem! 😃 
Az a baj, hogy még mindig nem jöttetek rá a feszültség okára! Nálatok nem lehetett ellenvélemény, mert lehülyéztétek, még a szak újságírókat/elemzőket is, akik a médiában publikáltak! Persze hogy kinek lett igazuk, azt az árfolyam igazolta már! Nem nekem, vagy pár topiklakónak, hanem mindenkinek, veletek szemben! Na ezen kelleme túllépnetek, de, főleg neked és sehol semmi probléma nem volna! A halas meg elfér már a polcon, ő sosem fog leállni...! Aki meg bezárkózik a normális topikjába, arra rárohad a lakat! 🔒
Sok sikert neked is! 
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 08. 14:39
Előzmény: #1973  kacsahus
#1974
abbahagytam!!!!
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 08. 14:39
Előzmény: #1972  kacsahus
#1973
bocsánat.... ezt nem értem.... beírom ezt: "
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 08. 14:38
Előzmény: #1971  kacsahus
#1972
"hogy mindenki maradjon a saját közegében mások pocskondiázása nélkül"
Ezt a retek fórummotort.... kihagyta ezt belőle ezt és a tagolást is elrontotta............... kritikán aluli hogy formázást nem lehet csinálni.........
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 08. 14:36
Előzmény: #1968  Törölt felhasználó
#1971
"hogy mindenki maradjon a saját közegében mások pocskondiázása nélkül" Írtad, legyek büszke. Én büszke vagyok azért, mert amit írtál elolvastam figyelmesen, és eszembe sincs jelenteni a moderátornak. Üdv köztünk! De ha paraszt vagy, azt megmondom Neked. Az, hogy idepetézel ezzel az ömlengéssel miközben ellentmondasz magadnak, az bunkóság/parasztság, és végeredményben a helyzeten nem segít. Szépen eszkalálod a konfliktust. Direkt békén vagytok hagyva a csoportjaitokban, csináljátok ahogy szeretnétek, ki is b@sztok onnan minket rendszeresen, de azt nekem ne akard megmondani itt, hogy mit gondoljak Rólatok. Ha Téged ez zavar, akkor dolgozhatunk rajta, hogy jobb véleménnyel legyek Rólad/Rólatok. Ennek örülnék is, mert jobb szeretek barátokat és szövetségeseket gyűjteni. Neked is sok sikert a kereskedésedhez!
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 08. 14:26
Előzmény: #1969  Fibonacchi
#1970
hinnye... újabb gamechanger?
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 08. 13:40
#1969

https://invst.ly/11nscb
Erős emelkedést nem várok holnapra a Molnál!
Törölt felhasználó 2023. 10. 08. 12:32
Előzmény: #1941  farkasfu
#1968
Itt vagyok ám! Csodálatos stílusban írtok, legyetek rá büszkék! Oldrider mivel külön megemlítettél neked csak annyit, orvosi eset vagy, szívesen segítek egy szakember ajánlásával! Valaki ennyire ne tudjon uralkodni magán és a saját téves döntéseit másra hárítja annak nem sok keresni valója van a tőzsde világában!! Megbeszéltük már , de úgy látom megint elhatalmasodott rajtad ez a törekvés. 
Fibonacchi: anonim fórumokban  neked milyen bizonyítékod van arra, hogy kinek éppen hogyan alakul a befektetése? Azért mert valaki pozitívan látja és véleményez akkor mindjárt veszteséges a befektetése? Óvodás szint. Írhatnám -amit ebben az évben egyszer már megtettem, hogy bőven nyereséges a portfolióm , de nem mindegy?! mindenki azt ír amit akar, vagy elhiszed vagy nem! Eddig sem hittél és ezután pláne nem fogsz hinni.  Amennyiben ennyire irritál benneteket egyesek véleménye talán nem kéne hergelni a népet mert még a végén átjárnak véleményt cserélni a topikba. Szerintem a nyugalom és egymás tisztelete lehet követendő ,tehát javaslatom Fibonacchinak is, a kialakult helyzetre tekintettel Mol topik és Mol tulajok topik elég terep lehet kifejteni álláspontodat, Mol tulajok normálisan egy más közeg amit szeretnénk tulajdonosi szemlélettel "üzemeltetni" és nem úgy, hogy hangoztatjuk másnapra a 2700 alatt veszik . Mondjuk nem láttam beírva tőled másnap, hogy nem teljesült a véleményed! nem is kell, de mástól sem illik akkor elvárni és felhánytorgatni a 3k észrevételét!! ( másokra is értem )Ez a tipikus másban a szálkát észre veszed ,magadban a gerendát sem .... ez a közmondás sokakra igaz ebben a fórumban. Remélem érthető voltam, és sikerül megérteni, hogy mindenki maradjon a saját közegében mások pocskondiázása nélkül. Mol normálisan topikban nem olvashattok ilyen írásokat, nyilván nem véletlenül.  Nem feledve a lényeget, sok sikert mindenkinek a tőzsde világában! 
gaben500 2023. 10. 08. 10:25
Előzmény: #1966  Magicmaan
#1967
jöhetnének már a limites esések,felfüggesztett kereskedések...
Magicmaan
Magicmaan 2023. 10. 08. 09:14
Előzmény: #1964  farkasfu
#1966
Igen.. nagyon úgy néz ki, illetve már megy a riogatás. Reméljük nem lesz még egy háború, nagyon nem hiányzik.
Az olaj ára is kérdés, az akár ki is lőhet.
farkasfu
farkasfu 2023. 10. 08. 09:13
Előzmény: #1962  kacsahus
#1965
Fülesnek nem jó, még ha kirajzolódik is! Ide trendfordító alakzat kell! Egy fordított fej váll kellene, ami félig megvan már. Tedd be egy csatiba a B' emelkedő szakaszt és meglátod. Egyelőre nem keltenék vele hiú reményeket. 
farkasfu
farkasfu 2023. 10. 08. 08:41
Előzmény: #1963  Magicmaan
#1964
Sajnos nagyon is lehet piros! 
Már az előkészületek folynak!-Háború Izraelben: aranyba, államkötvényekbe menekülhetnek a befektetők
Magicmaan
Magicmaan 2023. 10. 08. 07:57
Előzmény: #1958  farkasfu
#1963
Vajon ez az izraeli konflikt piros irányba viszi-e, ez a kérdés számomra.
Lehet jó is, hogy pénteken mindenhol nagyon alacsony vételt tettem be és nem kaptam semmit.
Jók a chartjaitok, csak így tovább, a mínoszolókkal, kitiltogatókkal én már 10 éve nem foglalkozok 🙂
kacsahus
kacsahus 2023. 10. 07. 23:44
Előzmény: #1958  farkasfu
#1962
Ez nem füles csésze?
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 10. 07. 23:02
Előzmény: #1959  farkasfu
#1961
Nivea! :))

Topik gazda

Kvazir
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek