Fibonacchi

Regisztráció: 2023-07-24 14:39:20

Hozzászólások száma: 4 604

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 12:55


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

4 098
2026. 04. 03. 10:35
DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06
177 430
2026. 05. 29. 17:39
1 326 690
2026. 05. 30. 11:33
6 190
2026. 05. 29. 11:35
40 274
2026. 05. 29. 21:24
401 332
2026. 05. 30. 11:16
70 679
2026. 05. 29. 19:01
7 130
2026. 05. 29. 21:17
184 515
2026. 05. 30. 06:12

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "MOL tulajok normálisan" topikból

A moderálás a "MOL tulajok normálisan" topik #7513 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszi

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-06 00:52-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Ezüst ma, 12:55

https://invst.ly/1id574
A fiamnak is regéltem anno nem egyszer, hogy 108 EZER, felette ajándék!
Nem fogadott szót, most ücsörög :))) (még egy darabig biztos)  
Nem nagy összeg , de minden összeg nagy, ha negatívban vagy !!
Tanulni  a magad kárán! :)))))))))))
 
Ezüst ma, 12:46
Appeninn real ma, 12:13

https://invst.ly/1id4x7
Várgyá, segélek ....!
NEW OPUS GLOBAL ma, 12:08

Én nem tom, Te jobban értesz hozzá!
Ezüst ma, 12:06

Köszönöm kérdésed! Jól vagyok, remélem Ti is!
Ezüst péntek, 21:25

https://invst.ly/1icvrw
Ezt mindig figyelni kell!
Ezüst péntek, 21:17
Nincs mit!
NEW OPUS GLOBAL péntek, 21:15

https://invst.ly/1icvm5
Hogy ez meddig eshet??  
Akármeddig!  :)))
Appeninn real péntek, 21:10
MOLly tulajok topikja péntek, 21:04

https://invst.ly/1icvdr
Azért a "pingi" sávot elég jól eltaláltam ugye?  Nem ma raktam oda, jó régen ! 
Gyarapodjatok és gazdagodjatok békében! 
 
Ezüst péntek, 21:00
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 14. 07:05

https://invst.ly/1gottv
Valahol itt meg "köllene" fogni az esést, különben .......... hmmm.
Appeninn topik 2026. 04. 05. 14:56

A béke legyen veled, és próbáld meg olyan szemmel nézni a dolgokat, hogy vagyunk itt páran akik nem akarnak ártani senkinek, csak próbálják felvázolni a lefele irányt is!
Nem kell benne hinni csak szem előtt kell tartani.
A "felfelét" nem kell rajzolgatni ,mert ott mindenki annyira okos mint a fene! (szerintem)
Appeninn topik 2026. 04. 05. 14:51

:) Te legalább érted, hogy miről van itt (nagy baszó)! 
Boldog nyulat nektek is!!! 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 05. 14:48
Boldog Húsvétot nektek is!! 
Appeninn real 2026. 04. 05. 14:45

:) minden fasza! 
spekuláljatok erősen! :))) 
Appeninn topik 2026. 04. 05. 14:44
Mind a ketten nem lehetünk hülyék!! 
Appeninn topik 2026. 04. 05. 14:38
Akkor én nem tudok rajzolni vagy Te nem tudsz rajzot olvasni???
Appeninn topik 2026. 04. 05. 14:22

Már annyiszor leírtam (a régiek emlékezhetnek rá), hogy semmi okom se felfele se lefele befolyásolni senkit!
Ebből sincs a Mol-ból sincs és az Opusból sincs!! 
Jó régen leírtam, hogy "spekának" tartom ezeket,  lehet-e velük pénzt keresni?? 
Naná, többet mint más normális részvénnyel, csak jókor kell tudni venni és eladni! :)
Aki elvhű "kommunista"  azzal úgy sem tudok mit kezdeni csak gyűjtöm tőlük a sok mínuszt! 
De az meg nem fáj! 
  

friss hírek További hírek