Topikgazda: Kvazir 2005. 11. 20. 20:32

MOL topik  

vagy nem :) ebben semmilyen pozit nem vettem fel, de egisszel együtt jól megshortolom, ha a piac megindulna lefelé... ők esnének a legtöbbet sztem egy nagy zuttyban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 07. 31. 09:13
Előzmény: #719  Cser73
#720
2780
Cser73 2023. 07. 31. 09:10
#719
Sziasztok, kérhetek egy real-t!
Köszönöm 
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 07. 31. 08:47
#718
Utolsó nap ebben a hónapban. A júliusi gyertyán van mit kozmetikázni!
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 22:52
Előzmény: #714  farkasfu
#717
Itt van a régi, havi idősikon és a jelenlegi állás! Nem is májusi, hanem a kezdetek elején tettem fel, márciusban! Itt még nagyon kétesélyes volt az irány, de a bizalmat már megkapta a kék pingi is! A mostanin meg látszik hogy hol pattan le, hol jött az új adónem...:) A ta már akkor tudta!!! 😃😃
 Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni!! Semmi köze az új adónak a lepattanáshoz!! 
Ennyi a történet a ta-n!! Talán ha márciusban nem csak 13-an nézték volna meg, akkor....!? hmm 
https://ibb.co/pXPbTqS
https://ibb.co/5Lk7NF4
Bpali
Bpali 2023. 07. 30. 22:15
Előzmény: #714  farkasfu
#716
Köszönöm az elemzést.  
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 22:03
Előzmény: #713  Balin2020
#715
  NKT
(nincs közös témánk)
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 22:01
Előzmény: #710  Bpali
#714
Nem is jó buli úgy, de nem véletlen, hogy csak megemlítettem! Vannak ellentmondások ebben a számításoknál, de ha itt tartunk akkor van jó hírem is! Kezdem az elején! Három célár van a havi idősíkon a májusban prezentált charton! Amikor felállítottam a havi idősíkon  a célárat és feltettem, akkor ~3600 környékén volt a pingi! Ez most is ott van! Akkor, ez több mint egy éve volt már, pomperj-nek nem tetszett, mert nem..., már nem emlékszem a pontos okára és nem akarok csak úgy nyilatkozni! Csodálkoztam is, hogy most oda várta ő is! Ezen kívül van a 2008-tól induló hosszú trendcsati célára ~3950 környéke! Ennek az ideje lenne 2031!! Na de van már még egy célár, a rövid 2020-s trendé ~3980!!! Ráadásól ez  és a 3600-s kifutásának ideje 2024-25 , de a legmagasabb a legrövidebb trend, ami a legrövidebb kifutási idővel is rendelkezik! A jó hír, hogy a legrövidebb trendé a leg megbízhatóbb kalkuláció, mert kevesebb az esély a meglepi fordulatokra! 😃 Sajnos addig csak álom, ameddig az ellenállást nem tudja legyűrni! Tavaly ilyenkor már megpróbáltuk, de ~2300 lett belőle, most megint lepattant, bár ez még nincs lefutva..
Balin2020
Balin2020 2023. 07. 30. 21:51
Előzmény: #694  farkasfu
#713
Mit kellene belátnom? Először kérdeztem, aztán leírtam többször is ugyanazt, ezt megelőzően min. 3x. Szerintem meg a kisregény hosszúságú magyarázkodás ér felér egy kvázi beismeréssel. Lehetett volna rövidebben is, persze ahhoz gerinc kell! Persze pont azt lehet kiolvasni a soraidból, hogy mi értelme gerincét keresni ott, ahol nincs.Ez az egy volt eddig korrekt a válaszaidból. Mert az vagy van, vagy nincs. Szép vasárnap estét! 
oldrider 2023. 07. 30. 19:53
Előzmény: #709  Bpali
#712
Mindenki olyan áron, akkor, annyit vesz bármilyen részvényből amennyit akar. Ha nem vesz, birtokol valamit, akkor is lehet róla véleménye és a topik azért van, hogy különböző vélemények, nézőpontok ismertté váljanak. Ezt igyekezett elnyomni Balin, Steve, Futuro, Coulthard stb. 
Bpali
Bpali 2023. 07. 30. 19:41
Előzmény: #709  Bpali
#711
Én bírlak és még szeretnélek olvasni...
Bpali
Bpali 2023. 07. 30. 19:37
Előzmény: #707  farkasfu
#710
pomperj chartja is 3700 körülre jelezte a MOL-t csak jóval közelebbi időtávon. 2031 nekem nem tűnik jó bulinak 4K szempontból:_))
Bpali
Bpali 2023. 07. 30. 19:35
Előzmény: #706  oldrider
#709
Nyugalom már...érinted a határvonalat..
oldrider 2023. 07. 30. 19:28
Előzmény: #707  farkasfu
#708
Részedről mindig a jó szándékot, a segítő készséget tapasztaltam. Örülök, hogy megnyilvánulsz, megosztod a meglátásaidat. 
Akik azon tűnődnek, hogy van-e annak MOL részvénye aki bejegyzést tesz és ha nem hiszi el amiket ők hablatyolnak, akkor arra a következtetésre jutnak, hogy nincs részvénye az illetőnek és ezáltal bizonyítottnak látják az igazukat nem érdemes szót ejteni! 
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 19:09
Előzmény: #704  oldrider
#707
Egymásnak nem mehetnek, mert egymást überelték felfele! A szelvényvágás papírfoma lett és ez csalódás lett, így legjobb védekezés a támadás! Azt meg itt lehet csak...:)) 
Tévedni emberi dolog és mi is fogunk és volt is már olyan! 
Az elgondolásuk jó volt az 5K fele, sőt nekem már régebb óta ott van a 4K-s pingi célár! Amikor kikalkuláltam az időpontját is, akkor húgy döntöttem, hogy maradjunk a földön még egy ideig!  :)) Amennyiben töri az ellenállását a 4K-nak, fejből nem tudom hol, akkor érdemes figyelemmel kísérni!  
Szerintem fel is tettem a chartot május környékén! Lehet, hogy már nem elérhető, mert fel lett függesztve velem! Ha jól emlékszem 2031-es dátum jött ki a 4K-ra, bár a pontos időmeghatározásra nem szabad mérget venni, főleg ilyen hosszú távon! Arra viszont határozottan emlékszem, hogy kicsivel 4K alá vittem a pingit! Nincs jelentősége mert széles sávja van, talán még 500 pont is, csak a matek az matek és szeretem pontosítani, ha változás van! Nem szabad elfelejteni, hogy a részvény ára ritkán tükrözi folyamatosan a cég értékét, fundás teljesítményét! A ta-ra nagy szükség van szerintem, de nem szabad túllihegni! Ha csak két szabályt fogadunk meg, amit felállítottam napos idősíkon, hogy alsó pinginél már nem adunk el és felsőnél már nem veszünk, (tájékoztatás nem teljes), akkor nagy bajba nem kerülhetünk! 
oldrider 2023. 07. 30. 19:06
Előzmény: #705  Coulthard14
#706
Te a szememben egy gerinctelen senki vagy, aki önkény uralmat gyakoroltál abban a topikban ahonnan már menekülnél. De fehér ember nem felejt! 
Coulthard14
Coulthard14 2023. 07. 30. 18:31
Előzmény: #704  oldrider
#705
Joga van hozzá és képzeld, van akinek jobban tetszik mint farkasfu elemzései - akinek nincs is Mol részvénye, csak filozofál és hergel.
oldrider 2023. 07. 30. 18:09
Előzmény: #703  farkasfu
#704
Én sem értem miért trollkodik itt, mikor van külön topikjuk. Miért nem Balinnal beszélget? Itt szerintem senki sem kíváncsi a hablatyolására. Amiket oszti előtt heteken át a MOLról gondolt és írt az nem igazolódott. De ilyesmi bákmelyikőnkkel előfordulhat, azonban mostmár visszfoghatná magát. Miért okoskodik itt továbbra is? 
farkasfu
farkasfu 2023. 07. 30. 17:31
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#703

Legyen igazad, te vagy az igazságosztó! Hibáztam! Úgy volt, vagy amúgy, igazad van  és ne görcsölj már, főleg ne mások problémáján akarj hegyet mászni! Evvel lezártam, azt másolsz ide még amit akarsz igazolásként! 
Szerintem a továbbiakban, nincs közös témánk, kérlek tartsd tiszteletben!
Szép Békés Vasárnapot! 
kacsahus
kacsahus 2023. 07. 30. 15:43
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#702
Olyan hisztiről beszélsz mint amit most Ti nyomtok ide kéretlenül? Figyi, lapozzatok már, mi eljöttünk onnan, hogy Ti is és mi is tudjuk egymás elméjét csiszolni a megfelelő helyen a megfelelő módon. Ennyi, zárjuk már le, és ha véletlenül valamelyikünk áttéved máshova, fogadjátok jó szívvel.
Kvazirnak meg köszi a chartot. Úgy látom RSIben is megvan a kereszt, bolit alulról végignyaltuk, sma20 és sma50 végre keresztezi egymást, és szép nagy forgalom is van. RSI meg kellően alacsony. Szerintem tök jól átvészeltük a vágást, van még erő ami lefele nyomja, de alakulunk. Lassan eljön az idő, hogy ismét kimásszon a pingi és napozzon egy kicsit. Szerintem. 
Kvazir 2023. 07. 30. 15:19
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#701
Jaaaj! Lassan már fáj. Elnézést, hogy reagálok
,,Emberileg akkor szerepeltél le amikor Steve arra kért, hogy a személyeskedést mellőzd, mert TA alapon szívesen olvasna."
Igen? Akkor lássuk Steve akkori hozzászólásait, amit Farkasfu-nak címzett és koncentráljunk a fenti állításodra.
#352869
nekem a tököm tele van veled és a feltételezéseiddel meg a tudatos provokációiddal...képtelen vagy normálisan válaszolni akkor milyen alapon osztod ki a népet? én nem találtalak meg, megint te kötöttél belém....mi közöm van nekem az Erstéhez?  Honnan veszed a bátorságot és vélelmezed azt, hogy én vagy mások már órákkal korábban tudtak az Erste elemzésről? Ki a túrónak képzeled magad?   ....speciel én esetemben rohadtul mellé lőttél, mert itt olvastam először.... / egy felső vezető eladott tegnap 25k db részvényt.....ez egy általános tendencia lenne?  ezért nyomták fel 3050-ig az árat majd esett 2 mrd HUF forgalommal?  ...ne viccelj öregem...
#352870
Erste 10,52h kor rakta fel az elemzést Market oldalán, Hardcore 11.10h-kor osztotta meg a topikban......tényleg 18 perc .....menj te a jó.....ba farkasfu
#352875
....engem senki -és főleg nem anonim módon - ne merészeljen meggyanúsítani alaptalanul.... köszönettel befejeztem , döntésem végérvényes.....sok sikert a troll bagázsnak... másik topikban folytatom..... farkasfunek: sok információt múltban megosztottam a fórumozóknak akár első kézből is.....majd most lehet szerepelni....
#352879
a te faszságod, mert képtelen vagy normálisan kommunikálni....Erstére és Pletserre reagáltam.....de ezzel sem lett volna baj, ha nem az jön vissza, tudod te jól....normálisan megkérdeztem mire gondolsz?  másik meg a gyanúsítgatása fórumozóknak.....  veled vannak bajok , de nagyon!!!! és még ezek után is engem citál....röhejes vagy....
Itt csak kérések vannak.., személyeskedés semmi. Ugye?
Ja és ezek után csak Farkasfu lett 2 hétre felfüggesztve. Steve pedig..., úgyis tudod.
Próbálta ezek után chartjait feltenni a Mol tulajok normálisan topikba, de onnan a topikgazda kitiltotta.
Ez maradt utána.
Ta-ról pedig hagy jegyezzem meg halkan, hogy bizony már az adott esetben látszik a charton, hogy a jövőbeni intézkedés miatt merre fog mozdulni az árfolyam.

Topik gazda

Kvazir
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek