Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo 2024. 03. 13. 15:31
Előzmény: #219  signal2
#220
kicsit járjon utána mi van itt ne legyen lusta.és meglátja.addig a fátol nemlátja az erdőt és ez még csak egy icipici igazság.mi miért történik?
signal2
signal2 2024. 03. 13. 14:09
Előzmény: #218  ronaldinyo
#219
Szomorú, ha valaki ilyen kocsmai mende-mondákat csont nélkül beszop, és még vissza is adja. Természetesen csak olyan ír ilyeneket, aki még sosem próbálta ki a politikát fizikailag. Kb ilyen szintű a hozzászólásod:
Vannak fidesz által fizetett trollok, akiknek az a feladata, hogy járassák le, hiteltelenítsék az ellenzéki pártokat. Te közéjük tartozol?
ronaldinyo 2024. 03. 13. 13:59
Előzmény: #217  euler
#218
nincs is ellenzék ha van lefizette a fidesz.esetleg a gyurcsány a többi fidesz.amugyis a háttérhatalmat szolgálja ki mind.megkapták a jussukat fizetésben és lopásban.elárulta mind az országot
euler 2024. 03. 13. 13:05
Előzmény: #214  Heisenberg
#217
Szerintem el fog indulni, 1-2 helyet is fog szerezni.
A fidesz talán (!) ugyanennyit veszíteni fog, de a kettő nem biztos, hogy összefügg.
Ennek az egésznek csak itthon van némi jelzésértéke, az EP működésére semmi.
ronaldinyo 2024. 03. 13. 12:41
#216
valaki azt mondta rogán küldte magyar pétert
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 13. 12:31
Előzmény: #214  Heisenberg
#215
Rosszul olvastam, csak az őt ismerők 13%-ra számithat. Mondjuk az is bőven elég lenne egy-két mandátumra.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 13. 12:25
#214
MP, ha lenne pártja, akkor országosan 13% szavazóra számíthatna- legalábbis a Medián szerint. Ez teljesen egybevág az általam mar korábban leírtakkal. 
MP a legnagyobb magyarországi párttól, a bizonytalan szavazók pártjától veszi el a szavazókat. Ezek a szavazókban az a közös, hogy nem kernek se a kolostorlakóból, se Fletóból, se a vicc pártból, de a többi pártból se.
 Remélem, hogy az EP választáson el fog tudni jndulni, ezzel akadályozza meg a drogos listavezető pártjának a győzelmét. Ha elindul, akkor a fityesznek nem lesz 8- nál több mandátuma, ami súlyos vereségnek fog számitani.
ronaldinyo 2024. 03. 11. 10:10
#213
látom nem kitartoak a magyarok ezért elbuknak
ronaldinyo 2024. 03. 11. 10:10
#212
Péter Magyar48 p.  · Tegnap miniszterelnök úr interjút adott a “köz”televízióban. Javaslom neki és a Rogán-zenekar többi szólistájának is, hogy egyszer próbálják ki, milyen érzés olyan médiumnak nyilatkozni, ahol nincsenek előre megírt kérdések és válaszok. Segítek: izgalmas, üdítő és egyben felszabadító érzés. Én továbbra is várom a kormánypropaganda médiumainak (index, tv2, origo, mandiner, közmédia, stb.) kérdéseit. Mert ugyan lejárató cikkekre, műsorokra már bőven futotta mindannyiunk adójából, de az általam felvetett kérdésekkel valamiért még nem mertek foglalkozni.Más: tegnap beiktatták a Magyar Köztársaság új elnökét. Titokban, meghívott vendégek előtt és kordonok mögött. Szerintem ennél Magyarország és a magyarok elnöke is többet érdemel.
ronaldinyo 2024. 03. 10. 22:44
#211
Embőrek nëzzenek mãr utãna.mi van itt?mi is van a palacsintaban?
ronaldinyo 2024. 03. 10. 22:42
Előzmény: #209  ronaldinyo
#210
Reszvenytarsasag.mit irjak mêg? Van mëg valami ildikö?
ronaldinyo 2024. 03. 10. 22:40
Előzmény: #203  signal2
#209
Miert gyerekkereskedelem,szervkereskedelem?tòbbit le sem irom.az nuku? Nincs mert nem beszelunk rola.vagy olajszokites 3 ezer milliârd?sok 10 ember megőlêse.ezer ember lett belole milliardos.magyarorszag z
ronaldinyo 2024. 03. 10. 22:35
Előzmény: #206  badsector1
#208
Itt mar nem lehet tudni ki kivel van,kaosz van.majd jon a seprő,vagyis a csősz.
ronaldinyo 2024. 03. 10. 22:34
Előzmény: #204  zsoltee77
#207
Ha nem buknak le orbanek ,nem lenne sem pedofil ugy sem magyar peter ugy sem.novak es varga lemondas.ha nem derul ki akkor nincs is.😶‍🌫️
badsector1
badsector1 2024. 03. 10. 22:27
#206
"„Túl hosszú ideig volt a kormányzat közelében, ezért némi távolságtartással figyelem az ő tevékenységét,” mondta Magyar Péterről az ellenzék belvárosi polgármesterjelöltje, Juhász Péter a Magyar Hangnak.
„Konkrétumokat nem hallottunk tőle. Lebegtet korrupciós ügyeket, de csak az nem tud kormányzat körüli korrupciós ügyeket, aki csukott füllel és csukott szemmel járt az elmúlt évtizedben az országban. 
Ettől függetlenül nagyon fontosnak tartom, hogy vannak emberek, akik egy ponton túl azt fogalmazzák meg, és ezzel a nyilvánosság elé is állnak, hogy ez a rendszer nem az emberekről szól,”tette hozzá. 
Példaként Hadházy Ákost állította, aki még fideszes önkormányzati képviselőként hozta nyilvánosságra a trafikok körüli szekszárdi korrupciós ügyeket, azóta pedig az egyik legaktívabb ellenzéki politikus.
„Ha Magyar Péter is erre az útra lép, akkor nagyon üdvös az ő tevékenysége. (...) Türelemmel várok, de sajnálom, hogy egyelőre választ sem kaptam tőle arra a kérdésre, hogy Rogán Antallal szemben neki tényleg vannak bizonyítékai, mert azokat fontos lenne nyilvánosságra hozni,”mondta."
Second Wave 2024. 03. 10. 21:49
Előzmény: #203  signal2
#205
Persze, a Mérő leány abban téved, hogy MP-ben nem az az érdekes, hogy mit mond. Jobbos, mi mást mondhatna, mint a fidesz, max az ordenáré prüsszelezést és LGtvq-zást alacsonyabb lángra veszi.
Ami érdekesebb az az időzítés (kegyelmi botrány után, eu választások előtt pár hónappal (ezen a választáson könnyű teljes pártszervezet nélkül is alkotni valamit).
Persze a legfontosabb, hogy ki mondja (egyelőre nem találtak rajta fogást, no Soros, no Gyurcsány, a lakástémába Orbán egykori lakásügyei után MP esetében is csak ímmel ámmal állnak bele, mivel azt közösen csinálta a miniszter-asszonnyal, az meg mégiscsak a fidesz. nem lesz egyszerű "valami terhelőt találni", amit fel is használhatnak.
Szóval igazából nem azért kell kijönni, hogy mit mond, hanem azért, hogy a "kritikus tömeg" meglegyen. Hogy a kiábrándultak lássák, van értelme elszavazni a fidesztől van másik (mérsékelt) jobbos alternatíva. Mondjuk ez érdeke lenne a jelenlegi baloldalnak is, gondolom Mérő leány is ezért venné rá magát az MP tüntire. Gyakorlatilag hackelik a fideszt, olyan közérdeklődést segítenek állítani MP mögé, mint amilyen valójában nincs (egyelőre).
Pont úgy, mint amikor a jobbosok MZP-re szavaztak az előválasztáson (ha már valakinek kell indulnia a baloldalon, akkor az egy hívő ember legyen, meghát mégse egy Gyurcsány. Amikor ez kész volt, utána meg elmentek leszavazni a fideszre). Ez változhat most, ha felnő egy új jobbos erő. Hogy ki lesz azt nem tudom, de érdeke lenne Magyarországnak mind a fideszt, mind a jelenlegi ellenzékét eltakarítani végre.
zsoltee77
zsoltee77 2024. 03. 10. 21:44
Előzmény: #202  badsector1
#204
Nekem MP majdnem szimpatikus, majdnem bátor, majdnem hiteles. Nem tudom mi hiányzik, lehet, csak az a bajom vele, hogy azóta is szép csendben lenne és ülne az állásaiban a NER-ben, ha a kegyelmi botrány miatt nem rúgják ki a volt nejét.
signal2
signal2 2024. 03. 10. 20:52
Előzmény: #202  badsector1
#203
Igaz, eddig Magyar Péter sem mondott semmi olyat, amit ezerszer ne hallottunk volna.
badsector1
badsector1 2024. 03. 10. 20:11
#202
"Mérő Vera  · Elmondom, miért megyek el Magyar Péter eseményére.
Nagyon egyszerű: mindenki mást már hallottam. Túl sokszor is.Nem tudott senki olyat mondani az elmúlt években - évtizedben -, ami egy picikét is érdekes, alternatívát kínáló lett volna. És bevallom, annyira unom ugyanazokat a lózungokat hallgatni, hogy akkor is kikészülök tőlük, ha történetesen egyetértek velük.
A rendszerváltás nem lehetséges a bizonytalanok és a csalódott fideszesek nélkül. Évek óta gondoljuk azt sokan, hogy a NER-t csak belülről lehet megdönteni. Egyáltalán nem biztos, hogy ez pont Magyarnak fog sikerülni. De egyszer mindenképpen meg kéne hallgatni. Lehet, hogy utána legyintve, lemondóan biccentve sétálok haza, de ha csak egy kis esély van arra, hogy nem így lesz, én ott akarok lenni a zászlóbontásnál.
Ez az ember egymaga - amennyire tudom, tényleg minden háttér vagy csapat nélkül - közéleti kiállással (!) összeszedett 110 000 követőt egy totális apátiába zuhant országban, és olyan politikai érdeklődést generált, amilyenre az elbokázott előválasztás óta nem volt példa. (Ha a százezres tüntetést nem sorolom ide, és nem sorolom, mert abban nem szerepeltek (párt)politikai ambíciók.)
Nem vagyok naiv, nincsenek hatalmas illúzióim, de ki merem jelenteni, hogy az elmúlt évtized legizgalmasabb jelensége a NER-ből kiugrott... Szerencselovag? Igazi lovag? Derüljön ki. Egy péntek délutáni sétát mindenesetre megér."
badsector1
badsector1 2024. 03. 10. 20:09
Előzmény: #193  Lou70
#201
mzp-t is a fidesz küldte?
:))

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek