Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bagolyles 2024. 03. 10. 16:44
Előzmény: #199  ronaldinyo
#200
Nosztalgiázzuk?
Régen volt, ki foglalkozik már ezekkel a témákkal?
bagolyles 2024. 03. 10. 15:41
Előzmény: #188  ronaldinyo
#198
Azért a március 15-i felvonulás, talán mégsem  kívánság műsor lesz, szerintem.          Vagy igen?(Az ellenzék részéről)
ronaldinyo 2024. 03. 10. 14:58
#197
Önkénteseket keresek a március 15-i rendezvény zavartalan lebonyolításához. Olyanok jelentkezését várom, akik vállalják, hogy pénteken 13.00 és 18.00 óra között segítenek különböző feladatok (forgalomirányítás, rendezés, őrzés, stb.) ellátásában. Aki érez magában motivációt és erőt, kérem, hogy egy rövid emailben küldje el nekünk a legfontosabb tudnivalókat magáról (életkor, tapasztalat és telefonszám, valamint egy arckép, amit a rendezvényen használt megkülönböztető badge-hez használnánk) a talpraonkentes@gmail.com címre.Hálásan köszönöm!Legyünk minél többen pénteken 15.00 órakor és mutassuk meg, hogy nem félünk. Éljen a szabadság, éljen a haza!
Second Wave 2024. 03. 09. 12:31
Előzmény: #193  Lou70
#195
Az MZP-t benyalók közül MP-re szavazók csak a cseresznye lesz a habon.
Az a kérdés, hogy a fideszt 2022-ben benyalók közül hányan fognak valamelyik jobbos kis képződményre szavazni a kegyelmi ügy után. 
Szerintem sokakban megérett a gondolat, és ahogy látom az ügyészi hivatalban is reszketni méltóztatnak, hogy akkor most következik az ünnepélyes Конец :-)
ronaldinyo 2024. 03. 08. 21:00
Előzmény: #193  Lou70
#194
én biztosan nem-csak néző vagyok-kiléptem ebből a rendszerből amennyire lehet,csak nézőként-nézve egy nagy sötétség van.nem tegnap ota és nem Jézus ota sokkalta elébb.amiota lucifer betette a lábát az emberiség elfogadta.legfőbb szellemi vezetőjét ő az antikrisztus.
Lou70 2024. 03. 08. 20:51
#193
És most MZP után benyaljátok ezt is :S
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:40
Előzmény: #185  cintanyer
#191
vodafon és másik-lehet t-com még nem orbáné
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:39
#190
A fiatalok nélkül nincs változás!Létrehoztam a FB és Instagram oldalaim mellett a saját TikTok és YouTube csatornámat, hogy a nemzeti minimum és a változás lehetősége minél több fiatalhoz eljusson.Megköszönöm, ha a kommentben lévő linkeket minél több fiatalhoz eljuttatják, hogy ők is kiálljanak velünk március 15-én.
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:38
#189
Legyen minden nap nőnap Isten éltesse a hölgyeket!ui.: gyerekkoromban kertészmérnök szerettem volna lenni, imádtam a nagybátyámék rózsakertészetében és nagymamámmal a kertben dolgozni. A mai napig a virágok között tudok a legjobban kikapcsolódni.
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:38
#188
Egyetért-e azzal, hogy az új kormány elismert szakemberek irányításával ismét külön minisztériumot állítson fel az oktatás, az egészségügy és a környezetvédelem irányítására, az ezen területeken tapasztalható válságok mielőbbi orvoslására?Kommentben várom a válaszaikat.
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:38
#187
Az alábbi sms-t küldtem az imént a Központi Nyomozó Ügyészség eljáró ügyészének:“Tisztelt Ügyészség! Március 18-án állok rendelkezésükre. Itt is megismétlem, hogy addig is várom legfőbb ügyész úr lemondását. Tisztelettel, Magyar Péter”Itt is közzé fogom tenni, amint a kihallgatás pontos időpontjáról és helyszínéről tájékoztat az ügyészség. És természetesen minden érdeklődőt szeretettel várok majd a helyszínen. Mutassuk meg együtt, hogy nem félünk!“A nagyméltóságú helytartótanács sápadt vala és reszketni méltóztatott”
ronaldinyo 2024. 03. 08. 15:38
#186
Polt Péter legfőbb ügyész haladéktalanul távozzon hivatalából!Tegnap felhívott a Központi Nyomozó Ügyészség egyik ügyésze és jelezte, hogy meg kívánnak hallgatni (egyelőre tanúként) egy korrupciós bűncselekmény kapcsán, feljelentés elmulasztása miatt. Elmondta, hogy múlt hét végén adták postára az idézést a mai napra és mivel úgy látják, hogy még nem vettem át a postai küldeményüket (3 nap után…), ezért tegnap már személyesen küldtek ki egy ügyészt, hogy kézbesítse számomra az idézést, de sajnos nem találtak otthon.Mikor rákérdeztem, hogy mire ez a nagy sietség és jellemző-e, hogy egy nyomozás során olyan időpontra küldenek ki idézést, hogy szinte esély se legyen a normál kézbesítési szabályok szerint átvenni azt és hogy más ügyben is szoktak-e az idézés postára adását követően három munkanappal ügyészt küldeni a tanúként idézni kívánt állampolgár házához, nem kaptam megnyugtató választ.Innen is üzenem Polt Péter legfőbb ügyésznek (volt Fidesz tagnak), hogy legalább a látszatra ügyeljen. Továbbá felszólítom, hogy azonnali hatállyal távozzon hivatalából, de mielőtt ezt megtenné, mentse fel azon ügyészeket, akik a Völner-Scahdl (és mások?) ügyében a nyomozást vezették.
cintanyer 2024. 03. 07. 13:37
Előzmény: #181  user01
#185
Az most már világosan látszik, hogy MP-t minden áron ki akarják vonni a forgalomból.
Remélem van " B" terv is.
Azon sem lepődnék meg ha az internet akadozna márc.15.-én.
user01
user01 2024. 03. 07. 09:34
Előzmény: #182  ronaldinyo
#184
Nagyon nem úgy tűnik, hogy a fidesz embere lenne. 
Pl pont abból is ez látszik, hogy a fidesz szektatagok azt kell terjesszék, hogy MP Orbán aktív ügynöke.
ronaldinyo 2024. 03. 07. 09:08
Előzmény: #182  ronaldinyo
#183
tehát c ssak ovatosen ö is jogász-aztán mindenkit átvernek itt az orbánék,még a világot is-olcso szemfényvesztés az egész.sátáni sötétség
ronaldinyo 2024. 03. 07. 09:06
#182
nem zörög a haraszt hogy a fidesz embere
user01
user01 2024. 03. 07. 08:57
#181
https://444.hu/2024/03/07/magyar-peter-polt-peter-legfobb-ugyesz-tavozasat-koveteli
 
Brutális leszámolást rendelt el Orbán. Ez már most látszik. SOS szeretnék elmagyarázni Magyarnak, hogy a maffia csak a saját hangját szereti. Magyar helyében a következő post-ot az EU ügyészségi meghallgatása szünetében tenném ki, mondjuk a mai vagy holnapi napon. Határokon átívelő ügyekben az EU ügyészség is illetékes..... Az meg csak értelmezés kérdése, hogy mitől válik valamilyen ügy határokon átívelővé.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek