Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 04. 27. 17:57
Előzmény: #1079  signal2
#1080
És azt is elismétlen, hogy tekintettel arra, hogy rengeteg olyan országban JÓVAL alacsonyabb a halálozás, ahol az oltás lassabb temban halad, statisztikailag igazolt, jogy a halálozásokat eddig nem az gyors oltakozással lehetett megelőzni, hanem egyéb védekezési eszközökkel.
Nem muszáj elfogadni a tényeket, csak én például nem járatnám le magam azza, hogy a tények ellen beszélek.
signal2
signal2 2021. 04. 27. 17:51
Előzmény: #1075  globaltrend
#1079
Sokat írtál, de a tény, hogy a keleti vakcinákkal kapcsolatos fenntartások semennyiben nem befolyásolták az össz halálozást, semmit nem cáfoltál. 
Egészen elképesztő, hogy ennyire működik az agympsás. Szinte már félelmetes.
globaltrend 2021. 04. 27. 17:45
Előzmény: #1076  exley
#1078

és Gyurcsányné jelenleg még csak (szerencséjére a maga szempontjából) közvetve felelős pl. a tatai dk-s párttársa haláláért akit kampánykörútján maszkhasználat nélkül látogatott meg (akkor már covidosan mint utóbb kiderült), ám ne aggódj, fizetni fog ő még ezért a gaztettéért, csak nem tudja még hogy mikor, és hogyan! de: meg fogja fizetni az aljassága árát, ez nem kérdés!
no ezért bánj csal csínján a saját érdekedben a demagógiával, mert visszaüthet az még rád is!...
globaltrend 2021. 04. 27. 17:41
Előzmény: #1076  exley
#1077
vigyáznod kellene mert akik ezen a szinten nyomják mint te, általában megütik a bokájukat és ez nem vicc!..természetesen arra gondolok, hogyha nincs / nem lenne még mindenki beoltva a családodban, akkor...
exley 2021. 04. 27. 17:34
Előzmény: #1075  globaltrend
#1076
Vészhelyzet kitolva, határozatlan ideig itt van a borzalom az Indiai mutáció. Bucsi dr drámai helyzetről számolt be. Három műszak van a Krematóriumokban. Hajrá Magyarország, . Éljen a narancs kb pb és KKP örök megbontahatlan barátsáag. Éljen Róth Manó.
globaltrend 2021. 04. 27. 17:30
Előzmény: #1074  signal2
#1075

beleszólok, mert megint mellébeszélsz és manipulálsz, ahogy azt már megszokhattuk!..."megkapta más? Múlt hétig felhasználták az összes kínai és orosz vakcinát" - persze, megkapták mások azokat az oltásokat, de itt arra történt utalás, hogy az ellenzék elriasztott, lebeszélte sok hívét a keleti vakcinákról! akiket lebeszéltek azon várták a nyugati oltást de közben megfertőződ(het)tek, és szépen belehalt így a vírusba nem keévs ember!
a dk-s képviselő Penz András erre eklatáns példa, és persze hogy ő ebben csak a jéghegy csúcsa!
megint oda lyukadunk ki esetedben és már xx.-szer, hogy mentegetni próbálod, -játok a menthetetlent, vagyis azt, hogy az ócska aljas szemét rohadt gazember ellenzéki politikusaitok álta félrevezetett párttagjaik és szsvazóik halálainak az egész sora szárad a lelkükön!!!
erre bizony nincs mentség, nincs mentség a burkolt manipulatív oltásellenességükre, és ezért még fizetni fog az ellenzék, ebben biztosak lehetünk mert ez rájuk fog még égni, hiszen sok sok bizonyíték van arra hogy mindez megtörtént!
én még mindig csak azon vagyok kiakadva, hogy sűllyedhetett az ellenzéketek ilyen mélypontra??
és persze ti is, hiszen kétségbeesetten próbáljátok kimosni őket ebből a nagy rakás oltásellens szarból, amibe a saját aljasságuk vitte bele őket!
egy éve is azt mondtam, tuk már, hogy az ellenzéknek annál már tényleg nincs lejjebb - akkor a diktatúra vádjával illettétek a veszélyhelylzet meghosszabbítását, persze kiderült hogy alaptalanul - de most sikerült még annak is bőven alámenni aljassságban a pártjaitoknak.... és szégyenérzet nélkül mentegetitek itt őket továbbra is!.........
signal2
signal2 2021. 04. 27. 17:09
Előzmény: #1073  Törölt felhasználó
#1074
Nem érted, hogy megkapta más? Múlt hétig felhasználták az összes kínai és orosz vakcinát, ami korábban beérkezett. A tragédia inkább az ,hogy rengeteg más országban sokkal kisebb átoltottság mellett sokkal kevesebben halnak meg. Ergó, nem a gyors oltakozástól függ a halálozások száma, hanem a védekezés egyéb tényezőitől. Ez statisztikai tény.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 17:07
#1073
annyit lehet tudni,hogy sokan visszautasították a kínai vakcinát így későbbre esett az oltakozásuk és ez már könnyen lehet,hogy az életükbe került sokaknak,egyébként a sors fintora,hogy a háziorvosi rendelőkben valószínűleg sokkal kevesebb esély volt arra,hogy megfertőződjön valaki kínai oltás megkapása során mint egy oltóponton a Pfizer esetében 
signal2
signal2 2021. 04. 27. 16:55
Előzmény: #1068  Törölt felhasználó
#1072
MIvel keleti vakcinákkal február vége óta oltanak, és a 2, oltás után 2 héttel alakul ki a teljes védettség + egész múlt hétig kb az összes keleti vakcinát felhasználtuk, ezért a keleti vakcinák elleni felszólalásoknak SEMMILYEN hatása nem volt a halálozási számra, legfeljebb arra, hogy konkrétan kik fertőződtek és haltak meg. Ugyanis ha valaki visszautasított egy vakcinát, akkor megkapta más.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 27. 16:53
Előzmény: #1070  Törölt felhasználó
#1071
Szerintem senki se lassította volna.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 16:43
Előzmény: #1069  PusztaPutyin
#1070
Ezt már egyszer kiveséztük,én azt mondtam,hogy azok a második dózisra voltak félre téve ,számomra mindenesetre nem logikus,hogy mire vártak volna a nyugati vakcinák esetében,hisz a cél a minél gyorsabb oltakozás volt,miért lassították volna a tempót ?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 27. 16:27
Előzmény: #1068  Törölt felhasználó
#1069
Mindig amikor feljön ez az érv szeretnélek ahogy a múltban, úgy most és a jövőben is emlékeztetni hogy az oltási program első napjától fogva végig több EU-s vakcina állt rendelkezésre mint amennyit az adott pillanatban elhasználtak, a második körre eltett mennyiséget is beleértve.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 16:15
Előzmény: #1065  signal2
#1068
lusta vagyok visszaolvasni az összes írásomat,de nem emlékszem,hogy azt írtam volna,hogy az ellenzék oltás ellenes lenne,azt írtam,hogy keleti vakcina ellenes,és ezzel több embert lebeszélt a keleti vakcinák használatáról és így sokan meghalhattak azok közül akik nem oltatták be magukat keleti vakcinákkal amikor azokra volt lehetőségük,az oltás ellenesség azt jelentené,hogy semmilyen oltást nem támogat az ellenzék,ez persze nem igaz,de a keleti vakcinák ellenzése ne szépítsük lassította a beoltottságot az emberek jelentős része bizalmatlan lett az ellenzéki propaganda miatt a keleti vakcinákkal szemben és nem fogadták el azokat így megkellet várni amíg nyugati vakcinákhoz jutnak ez pedig fázis kését jelentett és ez sok embernek az életébe kerülhetett,a nyuszi hasonlatod sántít mert azért nem halt még meg senki,mert később kapott egy csoki nyuszit a jobb minőség miatt de aki később kapott volna oltást mert nem fogadta el a rendelkezésre álló keleti vakcinát az bizony ebbe bele is halhatott
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 27. 16:06
Előzmény: #1065  signal2
#1067
Nagyon jó példa. De sokkal egyszerűbb a helyzet. Most az oltásellenesség az új sorosmigráncs. Nem kell hogy értelme legyen, elég ha kiváltja a kívánt hatást a hívekből. Arra meg patent kis szó.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 16:04
Előzmény: #1064  Törölt felhasználó
#1066
:D
Nem is lehet a kettőt összehasonlítani akkor különbség van közöttük. Ég és föld. A kínaiak szerződést kötöttek a Biontech céggel, hogy gyárthassák a vakcinájukat hazai használatra is. Te viccelhetsz csak, nem lehet komolyan venni amit leírsz. 
signal2
signal2 2021. 04. 27. 15:58
Előzmény: #1045  Törölt felhasználó
#1065
Én csak találgattam, hogy miért adsz olyan jelentést az "oltásellenesség" szónak, ami nem oltásellenességet jelent. De akkor itt a lehetőség, megadhatod magad a választ.
Tehát még egyszer a példa: ha én azt javaslom, hogy ne bevonómasszából készült csokinyuszit vegyél, hanem igazi kakaóból készültet, akkor én csokinyusziellenes vagyok?
Mert ez analóg az oltásellnességezéssel.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 15:55
Előzmény: #1058  badsector1
#1064
ha jól emlékszem a magyar vakcina hatékonysági adatok alapján a keleti vakcinák jobban teljesítettek mint a nyugatiak,az,hogy mennyire volt precíz a kielemzés azt lehetne vitatni de emlékeim szerint itt a fórumon a hasonló színvonalú szerbiai vakcina hatékonyságról betett táblázatot sem vitatták az ellenzékiek hanem hivatkoztak rá mint hiteles forrásra,igaz ott a Pfizer volt a jobb és nem a Sinopharm
kjanek
kjanek 2021. 04. 27. 15:50
Előzmény: #1061  Törölt felhasználó
#1063
A fanatikusok által a legnagyobb Magyarnak tartott emberkét a legsz*rabb Kínai vakcinával oltották be, nem sok hiányzott hogy elhiggyem. :D Kabaré a köbön.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 27. 15:48
Előzmény: #1061  Törölt felhasználó
#1062
Viktor kedveli ezt.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 15:45
Előzmény: #1054  PusztaPutyin
#1061
Ez olyan mint a műtermi holdra szállás,azon nevetsz azt meg komolyan gondolod,hogy Orbán oltása csak egy színjáték volt,számomra viszont mind a kettő hiteles volt és ameddig nincs arra konkrét megingathatatlan bizonyíték,hogy már pedig nem igaz,addig elfogadom,hogy igen Orbán,kínai vakcinával oltatta be magát.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek