Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 11:34
Előzmény: #1019  badsector1
#1020
:)))))))))))))
Egyáltalán nem hasonló adatszerkezetű,sem a vakcinák terén sem az arányok terén,kész röhej ahogy az ellenzék megpróbálja a kormány vakcina eredményességi mutatóját lejáratni.Szabad vakcina választás van aki nem bízik a keleti vakcinákban az válassza a nyugatiakat aki nem bízik a hagyományos több évtizedes tapasztalattal rendelkező vakcinákban az válassza az új keletű modernebb jelenleg tesztelés alatt levő vakcinát,mindenki azt választ amit akar.
badsector1
badsector1 2021. 04. 27. 10:35
Előzmény: #1015  Törölt felhasználó
#1019
"Különös módon a kormány oltásos táblázata előtt két nappal, április 23-án az orosz vakcinát forgalmazó Russian Direct Investment Fund Twitteren egy hasonló adatszerkezetű és mondanivalójú táblázatot posztolt,ezt Rácz András Oroszország-szakértő vette észre."
  
kár hogy a hatékonysági mutatót, az orosz vakcinát forgalmazó cég készítette.
bigyula 2021. 04. 26. 18:16
Előzmény: #1015  Törölt felhasználó
#1018
“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”
badsector1
badsector1 2021. 04. 26. 16:19
Előzmény: #1015  Törölt felhasználó
#1017
honnan jöttek ki a hatékonysági mutatók?
propagandaminisztériumból?
zhagar 2021. 04. 26. 15:25
#1016

 Igy lepleződött le Márki-Zaya legújabb hazugságával
 A Márki-Zay Péter közösségi oldalán közzétett bejegyzésben olvashatókkal ellentétben nem igaz, hogy a hódmezővásárhelyi kórházban nem engedik elbúcsúzni a hozzátartozókat a haldokló Covid-betegektől – mondta el a Délmagyarorszűágnak Kallai Árpád, a kórház főigazgatója. Lehetőséget teremtenek a videotelefonálásra, és a fokozott védelmi szabályok betartásával a személyes búcsúra is.
Márki-Zay Péter „A fideszes képviselők nem hogy keresztrejtvényt fejteni, de még hihetően hazudni sem tudnak – A polgármesteri hivatal közleménye” címmel osztott meg egy bejegyzést április 15-én, amelyet néhány perccel később „A polgármesteri hivatal gyors­hírszolgálata”, a városháza hivatalos közösségi oldala is közzétett.
Ebben az olvasható: „A polgármester felhívásban kérte a kórházat, hogy a Covidban haldoklók számára találjanak technikai megoldást a szeretteiktől való méltóságteljes elbúcsúzásra – ám a betegek azóta is magányosan halnak meg.”
Egy más témában összehívott sajtótájékoztatón a lap megkérdezte Kallai Árpádot, a Csongrád-Csanád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ főigazgatóját, igaz-e ez az állítás?
"– Ez az állítás nem igaz! – válaszolta Kallai Árpád. Kiépítettük azt a lehetőséget, hogy a hozzátartozók telefon, vagy videotelefon segítségével tudjanak beszélni a szerettükkel, vagy egyáltalán láthassák őket.
Az sincs kizárva, hogy bejöhessenek a hozzátartozók. Erre azonban csak nagyon szigorú feltételek mellett van lehetőség, hiszen még nagyon sok honfitársunk nincs beoltva. Nem egyszerű helyzet ez, de ennek ellenére is megengedjük a búcsút. Ez egyébként törvény által előírt kötelességünk is – tette hozzá a főigazgató."
Törölt felhasználó 2021. 04. 25. 13:10
#1015
na kijöttek  a hatékonysági mutatók is a vakcinákkal kapcsolatban és jól látszik,hogy az ellenzéki propaganda állításával szemben bizony a keleti vakcinák,orosz,kínai,nagyon is jól teljesítettek,ez egy újabb csapás az ellenzéki összefogás számára akik tudatosan támadták a keleti vakcinákat megbízhatóság és hatékonyság címén,most meg kiderül,hogy jobbak mint az agyondicsért nyugati vakcináik :)
SirDMR
SirDMR 2021. 04. 23. 07:15
Előzmény: #1012  euler
#1014
Ha szakad a tőzsde nincs idő a politizálásra. Meg amúgy mindenki osztja itt a másikat, ahelyett, hogy beülnénk egy jó sörre és ott elmélkednénk világmegváltó gondolatainkról. Egy monitor mögül teljesen más mint előben. Engem is meggyőztek már sok dologról, én is győztem meg másokat. De így kommentvitézkedéssel mág sosem. :)
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 20:24
Előzmény: #1008  PusztaPutyin
#1013
tévedsz szokásod szerint, konkrétan állítani valamit valamiről nem ugyan az,mint feltételezni valamit valamivel kapcsolatban ahol nincs konkrét tényállás
euler 2021. 04. 22. 17:49
Előzmény: #1011  Törölt felhasználó
#1012
Lehet ide írni, csak itt ragadni nem szabad.
Afféle "megsemmisítő" üzemmódban egy hsz-ben cáfolni valamit. Pl. Sirdm (vagy ki) kisasszony nagymellényű állítását arról, hogy ki hozta le a WHO regionális igazgatóhelyettesének (az 5 perces protokoll sajtótájékoztatóján elhangzottakat, ahol kérdezni se lehetett) állításait. Aztán elköszönni. (Ennyike! :)
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 17:35
Előzmény: #1008  PusztaPutyin
#1011
A hibát ott követtük el, hogy írtunk ide, többet nem fogok, de fogadok, hogy ezt a hozzászólást is törölni fogja. :)
euler 2021. 04. 22. 17:30
Előzmény: #1009  Shortelek
#1010
Van idejük, könnyű sikerre vágynak ..., az ő dolguk (mármint Signáléké).
Közben lehetővé teszik a velük látszólag vitázóknak, hogy azok másodközöljék a fidesz agymosó propagandáját. Kisjani nevű nicknél ez nagyon szépen kijött. Mint a papagáj.
Shortelek 2021. 04. 22. 17:20
Előzmény: #1004  euler
#1009
Nem értem minek erőltetik ezt a topikot.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 22. 17:16
Előzmény: #1007  Törölt felhasználó
#1008
na látod, ez egy személyeskedő vádaskodás, ugye mennyire más?
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 17:14
Előzmény: #1006  PusztaPutyin
#1007
Ha ennyire zavar,hogy lehet valakinek több regisztrációja és azokon keresztül tud véleményt nyilvánítani akkor keresd fel a portfólió moderátorát és kérd meg,hogy töröljenek minden klónt,de ha jól sejtem nem annyira fogod ezt a kérést elkapkodni ..............
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 22. 16:55
Előzmény: #1005  Törölt felhasználó
#1006
Engem inkább ne védj meg. Amúgy feketén-fehéren és nyilvánvalóan megfigyelhető a jelenség, nincs benne semmi vád. Olyan mintha a mai napról azt mondanám hogy az egy csütörtök. Bárki utánanéz az látja hogy igaz.
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 16:52
Előzmény: #1003  PusztaPutyin
#1005
senkit nem védtem meg,ha rólad írta volna valaki,hogy több néven minuszolgatsz azt is töröltem volna,függetlenül attól,hogy van-e szerintem valóság alapja vagy nincs
euler 2021. 04. 22. 16:48
Előzmény: #999  signal2
#1004
Szerintem Te se ...
Ő csak felköpött, aztán lelépett.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 22. 16:48
Előzmény: #1002  Törölt felhasználó
#1003
Szerintem az cáfolhatatlan és objektív megfigyelés hogy amikor ő jön akkor beindul az önplusz és sunyimultimínusz, és nagyon visszafogottan gyakoroltam az ezzel kapcsolatos véleményemhez való jogomat. De te nagyon gyorsan megvédted a "jó" hírnevét.
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 16:45
#1002
kéretik a vádaskodó személyeskedés mellőzése,ezeket továbbra is törlöm
PusztaPutyin 2021. 04. 22. 16:40
Törölt hozzászólás
#1001

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek