Topiknyitó: user01 2022. 12. 06. 17:13

VERTIKAL Group Nyrt.  

Új cég jön a BÉT-re
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Laruska
Laruska kedd, 11:03
#6460
Ma is olcsón akarnak venni 9.96 alatt nincs eladó!
Reméljük nem is lesz már!
Senkialfonz hétfő, 21:02
Előzmény: #6458  Kutykuruty
#6459
Nem az egy napra eső forgalmat kell nézni. Az elmúlt napokban, hetekben a forgalom jelentős része srv volt, közben pedig látszott, hogy tudatosan az emelkedés ellen dolgoznak.
Az általad említett 187k pedig 900k volt. De ez alkalmamként 800k és  1,5 M között jelenik meg különböző szinteken. Mikor mit kíván az árfolyam.
Ha 7M darab vétele a cél akkor azért nagyon nem mindegy, hogy 9,7-en vagy mondjuk 12-13-on veszik meg. 
Kutykuruty hétfő, 14:56
Előzmény: #6455  Senkialfonz
#6458
Szerintem... 
Eladtak nemrég valamivel több mint 77k. részvényt, mondjuk 9.75 átlaggal, 10 forint helyett. Ez olyan cirka 20,000 ft plusz a vásárlónak. 
Én úgy gondolom, a vezetőség önéletrajzát olvasgatva korábban, ha ez SRV volt, Ők ennél sokkal nagyobb kvalitású emberek, minthogy a tenyerüket dörzsölve örülnének, ennek a mai eredménynek.
10 forinton a 187k. eladó papír négy eladó ajánlata volt...
A belépő kérdésemben már érdeklődtem az általam  lehetségesnek gondolt kockázatokról, válasz mint beszélgetés szintjén, nem sok jött.
Ismerjük a terveket is, elég jól le van kommunikálva.
Illikvid, tehát nincs nagy forgalom jelenleg a papírban, ebben rövid időre, nagyobb összeggel spekázni.... Hát?!... 
Én hosszabb távra vettem a papírt, bízok benne, hogy jó döntés volt.
Kutykuruty hétfő, 14:37
Előzmény: #6455  Senkialfonz
#6457

Laruska
Laruska hétfő, 14:28
#6456
9.64 egyhelyben topogunk! Kivárás van várjuk a standard bejelentést addig ez lesz!
Senkialfonz hétfő, 13:30
Előzmény: #6454  Dr.Emu
#6455
Sokan szerintem már inkább kiszállnak. Köszönhetően annak,  aki most is betolt egy jó nagy mennyiséget 10-re. Így kell elszedni a részvényeket potom pénzért a csalódott emberektől. Gondolom a vezetőség meg hangosan röhög a kisbefektetőkön.
Dr.Emu
Dr.Emu hétfő, 10:05
Előzmény: #6453  _kt_
#6454

Még mindig van aki 9,7-ért adja.
Normális??????
Sebaj, van még 8-10 hét, ezzel az ütemmel.
Igaz, ha a forgalom felét az SRV adja, akkor nincs nagy bizalom a cégben, pedig most lehetne feltolni az árat.
_kt_ hétfő, 09:49
Előzmény: #6452  _kt_
#6453
Bocsánat, elírás, több mint 50%-a volt. 
_kt_ hétfő, 09:48
Előzmény: #6451  Yoakedvem
#6452
A teljes forgalom több mint 60%-a volt.
Marcesz 2026. 06. 18. 18:53
Előzmény: #6449  JM Keynes
#6450
Igazad van. A végén is belevettek 110k db-ot.
JM Keynes
JM Keynes 2026. 06. 18. 13:50
Előzmény: #6448  Marcos79
#6449
Szabadulnának a befektetőtársak. De ez a rv nem enged.. :D
Marcos79 2026. 06. 18. 11:41
#6448
9.86
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 17. 15:33
Előzmény: #6446  Senkialfonz
#6447
😂
Senkialfonz 2026. 06. 17. 15:09
Előzmény: #6445  TozsdeMagus
#6446
Látom sikerült kiragadni a lényeget. 😄
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 17. 12:40
Előzmény: #6444  Marcos79
#6445
Akkor senki ne vegyen mert jon az MNB! 😂
Marcos79 2026. 06. 17. 12:14
#6444
Amugy szerintem nem az az erdekes hogy most oldalaz szepen az srv program alatt... az a nagy kerdes mi lesz akkor ha kijon valami pozitiv hir (negativ inkabb ne jojjon) es mondjuk megjelenik egy komolyabb veteli ero... mert akkor a napi 200-400 ezer elado az semmi - akkor majd ugrunk egyet... addig marad ez...
Marcos79 2026. 06. 17. 12:10
Előzmény: #6436  stoky
#6443
En ugy tudom a hodler vallalta hogy 2 evig nem ad el.... ha arra gondolsz...
Marcesz 2026. 06. 17. 12:09
Előzmény: #6440  Senkialfonz
#6442
Igen így van. Beir 5ft és az addig megy le még elfogy a darabszáma. Én is csináltam ilyent.
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 12:09
Előzmény: #6439  TozsdeMagus
#6441
sőt a portás bácsit....ugyanmár

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek