Ja pont a legerősebb kézbe… A cégébe. 😄
Ez kb olyan, mint amikor az orbán korszakban azt mondták, fel kell tőkésíteni pár strómant akkor legalább az országban marad a pénz. Aztán luxizás lett belőle.
Ismét hülyének nézik a magyart itt is….😡
Ez kb olyan, mint amikor az orbán korszakban azt mondták, fel kell tőkésíteni pár strómant akkor legalább az országban marad a pénz. Aztán luxizás lett belőle.
Ismét hülyének nézik a magyart itt is….😡