Senkialfonz

Regisztráció: 2023-04-06 16:19:11

Hozzászólások száma: 292

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 11:02


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

6 296
2026. 05. 30. 14:34

utolsó 20 hozzászólás

VERTIKAL Group Nyrt. péntek, 11:02
Ja pont a legerősebb kézbe… A cégébe. 😄 
Ez kb olyan, mint amikor az orbán korszakban azt mondták, fel kell tőkésíteni pár strómant akkor legalább az országban marad a pénz. Aztán luxizás lett belőle.
Ismét hülyének nézik a magyart itt is….😡
VERTIKAL Group Nyrt. péntek, 09:18
Szépen lenyomták megint! Ez a napnál is világosabb. Tegnap nem volt eladó, nem tudtak elég sok és elég olcsó srv-t venni. Tettek róla, hogy legyen aki megunja és eldobja…. 
VERTIKAL Group Nyrt. péntek, 09:05
“ Véletlenül megint bekerült” 890k eladásra.
Ez az ország tele van véletlenekkel…. 😉
VERTIKAL Group Nyrt. hétfő, 21:02
Nem az egy napra eső forgalmat kell nézni. Az elmúlt napokban, hetekben a forgalom jelentős része srv volt, közben pedig látszott, hogy tudatosan az emelkedés ellen dolgoznak.
Az általad említett 187k pedig 900k volt. De ez alkalmamként 800k és  1,5 M között jelenik meg különböző szinteken. Mikor mit kíván az árfolyam.
Ha 7M darab vétele a cél akkor azért nagyon nem mindegy, hogy 9,7-en vagy mondjuk 12-13-on veszik meg. 
VERTIKAL Group Nyrt. hétfő, 13:30
Sokan szerintem már inkább kiszállnak. Köszönhetően annak,  aki most is betolt egy jó nagy mennyiséget 10-re. Így kell elszedni a részvényeket potom pénzért a csalódott emberektől. Gondolom a vezetőség meg hangosan röhög a kisbefektetőkön.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 17. 15:09
Látom sikerült kiragadni a lényeget. 😄
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 17. 12:04
Az hogy ad el? Hasra üt és bedob valamennyit valamennyiért? Nem hiszem. Ha annyira tájékozatlan, akkor berakhatja 5 ft-ra is. 
Szerintem piaci áron ami éppen vételi ajánlatként szerepel. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 17. 11:02
Az biztos, hogy emelkedést még nem okozott.
Nem egy Delta ahol elszállt az árfolyam amikor az Srv volt. Szépen lehetett vele keresni. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 17. 10:21
Értem az iróniát a kérdésben. Igen válaszoltak a bejelentésre. Tettem már korábban is bejelentést, akkor is rendben megtörtént a vizsgàlat és bünti lett a vége. Én bizakodó vagyok abban a tekintetben, hogy rendesen a végére járnak a dolognak.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 17. 09:56
Nekem az elég gyanús, hogy van bent vevő mondjuk 9,5-ön de “ valaki” 9.28-on ad el. Ott van az orra előtt a könyv.  Te eladnád olcsóbban, ha van élő aktív vételi mennyiség magasabb áron?
Nem az első alkalom, hogy ez történik. Ha jól emlékszem 2024-ben volt már hasonló eset, akkor elmarasztalás is történt.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 16. 13:58
Ahogy lett egy “kis” forgalom, rögtön megjelent a vertikal embere és berakott 8k-t 10-re.
Milyen érdekes…. Nem baj. Már folyamatban van az MNB vizsgálata a gyanús kereskedések miatt.
Szóval csak így tovább! 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 15. 17:59
Ez nem lenézés. Pontosan tudja, hogy mit csinál. 
Gondolom nem annyira számít nála a pénz ha célzottan a könyvben lévő vételi ajánlat alatt adja el…
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 15. 15:34
Az a legérdekesebb az egészben, hogy “ Valakinek” reggel hirtelen sürgős volt eladni 20k darabot 9,26 ért. Most meg már nem adja, pedig van vevő 9,5 ért is. 
De ez a “ Valaki” holnap is el fog adni egy nevetséges mennyiséget egy nevetséges áron. És ez így fog menni amíg meg nem veszi a cég a megcélzott mennyiséget.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 09. 11:17
Ha valaki tényleg el akar adni 1 milliót vagy 1,5 milliót, az nem rakosgatja be ide oda aztán meg veszi ki. Most pld kivette. Gondolom olvasta amit írtam. Ez csak szimpla árfolyam leszorítás. Pont akkor varázsolnak amikor megy az Srv. Csak azt felejtik el, hogy már a hatósàgok sokkal jobban rajta vannak az ilyeneken. Megtettem a jelentést az MNB felé Képernyőfotókkal együtt. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 09. 10:21
Szándékosan nyomják le az árfolyamot. Ott a
Reggeli 9.18-as kötés, most meg az 1m darab eladás 10 ft-on. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 09. 09:37
Azért az szép, hogy 9,7 es vételi szándékra jön egy 9.18 as eladás. Gondolom a hab a tortán az lesz, hogy a heti srv vételek között fogunk találni gyanúsan alacsony árú vételt.
Megy a jelzés az MNB-nek.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 05. 09:03
A riportokban mindig nagyon óvatosan fogalmaz a vezetés a MOHU val kapcsolatban. Ismerve a MOL-t nemhogy segítség inkább teher az alvállalkozók számàra. Ha eltűnne sokkal jobb lenne a régió kordinátoroknal. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 04. 10:35
Műanyagiparban dolgozom. Nàlunk kb 2-szeres a marzs a távol keleti gyártók kiesése miatt. 
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 04. 10:14
Ott van az SRV visszavásárlásról szóló közleményben, hogy max 187.500 e Ft ot szánnak az SRV-re.  Ök jóval magasabb árfolyamra számítanak, mint a mostani. Ez így nekik ajándék.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 06. 04. 09:49
SRV vásárlást fel lehet függeszteni, vagy vissza lehet vonni? Mert ha nem, akkor egy darabot nem szabad eladni alacsony áron. Amíg lesz eladó 9-10 között addig a cégnek könnyű dolga van.
Most pld szépen ügyesen betettek 1m db eladást 10.6-ra. Nem szabad ennek a blöffnek bedőlni. Nem szabad eladni. Majd szépen kiveszik vagy megveszik…..

friss hírek További hírek