Dr.Emu

Regisztráció: 2019-01-08 12:48:08

Hozzászólások száma: 607

Utolsó hozzászólás: 2026-05-30 08:52


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

NUTEX mindenkinek 2026. 05. 30. 08:52

A másik és valószínűbb lehetőség, hogy aki benyújtotta a javaslatot 5% feletti részvényszámmal, Kb.: 48 millió szavazat, jó szokás szerint nem vehetett részt a közgyűlésen. Tehát Csereklei nem csak minket kisbüfiket, hanem 5% feletti tulajdonost is kizár a részvényesi jogok gyakorlásából. Mindehhez az MNB pedig asszisztál. Meddig ???
Irány Kecskemét, jogi útra kell terelni !!! 
Vagy tűrjük a 13-10-6 Ft-os részvényárat, amíg ki nem lopják a teljes vagyont?
Akkor már késő lesz !!!
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 29. 14:31

Jó lenne, de ezt nem hinni kell, hanem megpróbálni megakadályozni.
Én mindenesetre június 13-án elmegyek Kecskemétre.
Talán az MNB-től is ott lesz valaki, akitől lehet kérdezni.
Ez most nem hivatalos társasági közgyűlés, hanem részvényesi befektetői fórum, nem hivatkozhatnak arra, hogy Ők csak megfigyelők.
Morvai Úrnak pedig köszönjük, hogy időt, pénzt, fáradtságot nem kímélve képvisel minket is.
Csak egy ötlet: Célirányosan Vitán Urat is meg lehetne invitálni, megkérdezni mi a véleménye erről az időhúzásról.
Shopper Park Plus 2026. 05. 28. 10:32

Természetesen.
A kérdés, mikor.
Az OTP-t 1200 Ft.-ért lehetett jegyezni 1995-ben. Azóta volt egy részvényfelosztás 1:10-es. Tehát 120 Ft.
Ma 40400 Ft. 337-szeres emelkedés. (és fizetett vagy 20-szor osztalékot) Na ilyen azért nem lesz még egyszer.
Itt még teljesen az elején vagyunk. Bármi megtörténhet. 2 és fél év, 11-ről 15-re, plusz 3x7% osztalék.
Hosszú távra kell venni. Pl. az unokánknak.
Shopper Park Plus 2026. 05. 28. 09:46

Nyitóban ki is kapták a 14,5-et.
Portfólió cikk is megjött.
Mehetünk 15 fölé. 
Shopper Park Plus 2026. 05. 27. 19:12

Holnap talán el is fogy a 14,5-es dugó és lesz még egy napunk a 0,92 osztalék beépülésére.
Csak azt nem értem, drága dugós barátunk miért nem tette be a 8000 darabját,  1000-es csomagokkal 15 ig, 15,3-ig, akkor már rég előbbre lennénk.
Sebaj osztalékra hajtunk, meg a folyamatos növekedésre.
Két és fél év alatt, 11-ről 14,5-re, plusz 0,76 + 0,84 + 0,92 osztalék.
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 22. 17:16

Debepe 8110-es hozzászólás.
Hallgasd végig !
Úgy néz ki van egy tulajdonostársunk, aki nem sajnálva időt, pénzt, társasági ügyekben jártas ügyvédtől jogi segítséget kérve, minden fórumon neki ugrik Csereklei "fővezérnek".
Nekünk pedig nem ártana támogatnunk. Főleg tudva azt, hogy vagy kilopja a cégből a pénzt és akkor 0 azaz 0 Ft lesz a részvényeink értéke (lásd Manopi példáját) vagy sikerül megbuktatni és akkor 35 Ft. Gondolom mindenki ez utóbbi reményében fektetett a cégbe.
Shopper Park Plus 2026. 05. 22. 10:33

Végre kezd megjönni a részvénytulajdonosok esze.
Most már nem nagyon akarja 15 alatt dobálni senki.
(17-es célár plusz 0,92 osztalék mellett)
3000 db-al 19-ig látni a könyvet.
Nekem tetszik !
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 18:18

Ezek szerint most ott tartunk, hogy a részvények után átlapátoljuk a befektetési jegyeket is az NT Asset Kft.-be. (igaz közgyűlési határozattal, ahol viszont senki nem vehetett részt az ügyvezető kivételével) Valaki azt magyarázza még meg nekem, hogy miért jó az a részvényeseknek, hogy egy egyszemélyes Kft. vezetője rendelkezik a Nutex NyRt. teljes vagyona felett, mindenféle kontroll nélkül. Az is Igaz, hogy ez a személy itt is ott is Csereklei Gábor. Talán már nem olyan egyszerű egy cég vagyonát eltüntetni egy hajléktalanra történő átírással, mint korábban, de az irány nagyon hasonlít korábbi történetekre.
A nagy kérdés az, hogy meddig hagyjuk ezt, és továbbra is asszisztál-e mindehhez az MNB.
Mindenesetre a jún. 13.-i rendezvény arra tökéletes, hogy megnézzük hányan vagyunk akik esetleg tenni is akarunk valamit.
Az alap, hogy az MRP szervezetre átruházott 18%-ot túl kell lépni.
OTTone 2026. 05. 18. 17:32

Nem lehet, nem ETÜ.
Ráadásul az értékpapírszámlavezetőd idén törölte a számládról, tehát 2026 évi a kikerülés.
Ha valaki mégis tud valami jogi csűrés-csavarást a veszteség elszámolására, megoszthatja itt velünk.
Most meg keressük meg valahol máshol a rávalót, hogy esetlegesen legyen miből leírni jövőre.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 18. 13:08

11-ig még most lehet tételt venni, 10 alatt viszont már nem nagyon akar senki eladni.
Nekem tetszik az irány.
Delta Nyrt 2026. 05. 18. 12:16

Más már nem hallgathatja meg.
Szerinted miért törölték a hozzászólást, ja és az új topikot is.
Ide még nem jutott el a változás?
Majd meghallgatjuk máshol.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 12. 14:32

Lehet Ő volt aki csütörtökön 9-ért megvette a 6-700000 db.-ot. Egy hét alatt jó nyerő lenne.
Csak azt nem érti ebben az esetben, hogy 50-100 ezrével sokkal magasabban is eladhatná. Tegnap beleharaptak a 11,45-be is.
A másik lehetőség, hogy valaki még mindig gyűjt, és így tud 10 körül tételt venni. Ahogy az utolsó kötés mutatja.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 12. 10:27
Látod Laruska be is tette a 10-es könyvet.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 12. 09:51

Mai emelkedés 11Ft.-ig engedélyezett. (7,5M Ft-al zárva)
Alatta gyűjtögetés.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 11. 10:11

Első órában 19 M.Ft.-os forgalom.
Kezd egy kicsit nyári Épduferres érzésem lenni.
Egyik nap berakok egy kisebb pakkot jó magas áron, fanyalognak rá se néznek. Másnap egy forinttal feljebb kikapják.
Igaz ott egy geoakku álomra ment, itt pedig eredmény, jövőkép stb.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 09. 11:33

2025.04.25.-i beírásom itt a fórumon.
Véleményem azóta sem változott, csak a 7,5-8.0 Ft. közötti napi átlagár felkúszott 9,5-10 közé. (+25%)
A forgalom megnőtt, kommunikáció pozitív, standard közeleg. Mi kell még?
 2025.04.25.
  "Emelkedés lesz. Hogy mikor az kérdéses.Mindenesetre addig amíg egy 8 Ft-os papírnál 3 Ft/részvény körül van eredménytartalékban, és 2 Ft körüli az éves adózott eredmény, addig nagyon nem félek.Ha pedig elkezdenék a 25 + 200 M.db SRV-t akkor könnyen a megszavazott max. 25 Ft.-ig is ugorhat.
Én tartom, sőt bővítek."
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 07. 12:00

Valaki(kik) tényleg gyűjti, és 9 körül mindent megvesz.
Már közel 600 000 db nyitás óta.
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 07. 11:06

Egy biztos, 9,8-ig nem lehet tételt venni.
Kellene egy jó vevő !
VERTIKAL Group Nyrt. 2026. 05. 07. 10:29

El is fogyott.
Az elmúlt 3 hónapban 7,5 és 8 között jártunk. 
Most 9 esetleg +.
Nekem jó iránynak tűnik.
Shopper Park Plus 2026. 04. 30. 09:31

Biztosan még nem érdekük.
Nem baj, osztalékra vettük.
Azt sem fogják megírni, hogy rendre fizeti a 7% EUR osztalékot.
2023 évre 76 cent
2024 évre 84 cent
2025 évre 92 cent

friss hírek További hírek