Jó lenne, de ezt nem hinni kell, hanem megpróbálni megakadályozni.
Én mindenesetre június 13-án elmegyek Kecskemétre.
Talán az MNB-től is ott lesz valaki, akitől lehet kérdezni.
Ez most nem hivatalos társasági közgyűlés, hanem részvényesi befektetői fórum, nem hivatkozhatnak arra, hogy Ők csak megfigyelők.
Morvai Úrnak pedig köszönjük, hogy időt, pénzt, fáradtságot nem kímélve képvisel minket is.
Csak egy ötlet: Célirányosan Vitán Urat is meg lehetne invitálni, megkérdezni mi a véleménye erről az időhúzásról.
A másik és valószínűbb lehetőség, hogy aki benyújtotta a javaslatot 5% feletti részvényszámmal, Kb.: 48 millió szavazat, jó szokás szerint nem vehetett részt a közgyűlésen. Tehát Csereklei nem csak minket kisbüfiket, hanem 5% feletti tulajdonost is kizár a részvényesi jogok gyakorlásából. Mindehhez az MNB pedig asszisztál. Meddig ???
Irány Kecskemét, jogi útra kell terelni !!!
Vagy tűrjük a 13-10-6 Ft-os részvényárat, amíg ki nem lopják a teljes vagyont?
Akkor már késő lesz !!!