Marika113

Regisztráció: 2023-08-12 06:20:27

Hozzászólások száma: 11 124

Utolsó hozzászólás: 2026-06-05 16:32


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 694
2026. 05. 30. 13:01
3 486
2026. 05. 18. 09:10

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn topik" topikból

A moderálás a "Appeninn topik" topik #958 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Remélem így gondoltad...
Moderáció:
Kitiltás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikból

A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #22205 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Méltatlanság.
Moderáció:
Kitiltás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topikból

A moderálás a "(Akko) Neo- Invest(Wing)" topik #24 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Bye bye

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-07-05 11:03-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #127 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Már közvetlen a topik nyitását követően, verebeknek és nyalócukroknak minősítetted, a leendő topik látogatókat és az elsők között tértél be! Nem furcsa ez?
Kavarni a fazékban kell! Gondolkodj el ezen!
Moderáció:
Felfüggesztés a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikban - 2025-10-09 10:08-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #21638 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Szakértői véleményünk mindig alaposabban támasszuk alá.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikban - 2025-10-12 17:58-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #21701 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Büntetés.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-19 14:05-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A következő vicceskedésednél végleg kitiltunk.

utolsó 20 hozzászólás

Állami Nyomda péntek, 16:32
Én csak normális papírokat veszek, nem is értem ki adja...519 ft osztalék lesz hamarosan, q2 acélos.
Akko fórum péntek, 11:59
Zalaköveskút, kővágóőrs
Akko fórum péntek, 11:58
Köveskál
Akko fórum péntek, 06:10
Mi a kő
Zwack részvény péntek, 06:09
 Ugyannyit tudott a telkó mint az otp. Majd számolok...
Akko fórum csütörtök, 22:09
Amúgy hogy vagy? Bimbó meg van?
Akko fórum csütörtök, 21:47
Szoros helyen is van.
Zwack részvény csütörtök, 21:26
OTP, ÁNY, NAP, Multihomém van most. Zwack kör idén lehet kimarad sajnos, simán elszállhat, ez van :)
Akko fórum csütörtök, 21:23
Elfogy.
Zwack részvény csütörtök, 21:19
Kevés papír van illetve masszív a közkéz akinek van az nem nagyon adja. Külföldiek főleg nem + a két nagy család se. 
Zwack részvény csütörtök, 21:18
37 fölött én már nem veszek, de 38,5-40 között lehet júliusban.
Állami Nyomda csütörtök, 14:48
Csipegettem ma is.
Akko fórum csütörtök, 09:46
Ma is top papír.
Akko fórum csütörtök, 08:29
Nem magától vette...
Akko fórum szerda, 20:10
A "nagycsapat" ötletei eddig kb. egy katasztrófával érnek fel. Hallgass az Asszonyra okos asszony.
Akko fórum szerda, 17:39
Akko fórum szerda, 08:03
Értékes, fundás papírt ne adjátok el.
Állami Nyomda kedd, 18:08
Én is, én is. Talán indul a napokban a nyomda rally. OTP-n meglepődtem, nem adtam el belőle egy darabot se. 
Állami Nyomda kedd, 16:39
Sosem fogynak el az eladók. Ki adja?
Állami Nyomda kedd, 15:29
csipegessük kérem, ma is csipegettem.

friss hírek További hírek