Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
real
real kedd, 21:24
Előzmény: #185039  OFB
#185040
Nem oszt, nem szoroz, eddig sem volt a célárnak jelentősége. 
OFB kedd, 21:05
#185039
Az MBH Bankos OPUS elemzőnek mennyi munkanap kell mèg,hogy publikálja az új cèlárat??!
OFB kedd, 20:57
Előzmény: #185037  vvictoria
#185038
Nem durva,mert írtam már,hogy egy szaros 30 ,50 ezer közötti pakkot mínusz 3%os felárral tud eladni az ember.
vvictoria kedd, 18:45
Előzmény: #185036  Optika
#185037
durva
Optika kedd, 17:24
#185036
Z 357 42k db
real
real kedd, 15:45
Előzmény: #185034  Optika
#185035
Thx! 
Optika kedd, 15:33
#185034
366
real
real kedd, 15:32
#185033
R? 
zotlan kedd, 14:43
Előzmény: #185031  Optika
#185032

Igen! Az építőipar mind az! Autópálya üzemeltetés és egyebek, inkább ML "személyes" cégei. Véget ért a vagyon dulázása 1-2 év alatt.
Optika kedd, 14:33
#185031
Célkeresztben az államból élő cégek. A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal vizsgálni fogja azokat a vállalkozásokat, amelyek éves árbevételnének 75%-a közbeszerzésekből származik - mondta a miniszterelnök az ATV-ben. Az ebbe a körbe tartozó cégek listáját az adóhatóság adja majd át a hivatalnak. Magyar Péter hangsúlyozta: ha a hivatal azt tapasztalja, hogy a vizsgált cégnél a közpénzek eltűnnek, vagy azokkal rosszul sáfárkodnak, állami kontroll alá fogja helyezni a vállalkozást.
Opus nál megvan a 75%? 
IF kedd, 13:31
Előzmény: #185029  vvictoria
#185030
Most azért szeretné minél olcsóbban letudni ezt a boltot szerintem, van is nyomás 375-ön. Alatta szabad a pálya, ismerős a kotta :-)
vvictoria kedd, 12:47
Előzmény: #185027  bitte
#185029
ha akarna tehetne a rèszvènyèrt ,hogy ne itt szenvedjünk
IF kedd, 12:45
#185028
Most kellen, hogy dobja valaki a 6440 db vevőre. Nem értem mi ez a tökölődés! :-)
bitte
bitte kedd, 12:23
#185027

Lölő bá' pöckölhetne rajta egy picit...
240 min.: https://invst.ly/1i99ma
gyula1971
gyula1971 kedd, 10:43
#185026
-Opus.-A csökkenő trendvonalról, a 437-es szint alatt lefordult két hete. A 344 körüli szint viszont alulról foghatja. Amennyiben nem menne új mélypontra, akkor jöhetne változás, esetleg fordulós minta. A piros vékony trendvonalat érdemes követni, amíg ez nem sérül, addig nem érdemes a longot hosszú távra sem erőltetni. Ellenállások:  406; 437; 468; 500
Támaszok: 375; 343; 313, 281; 250; 218.
peggy01 kedd, 10:24
Előzmény: #185024  pamutt
#185025
Vegyen piacin, mint a többi befektető. A saját részvényeket hosszú ideig gyűjtötte az OPUS, ezt ML is megteheti, nem kell, hogy a kész az ölébe hulljon, mert ő a főrészvényes.
pamutt kedd, 09:38
Előzmény: #185020  peggy01
#185024
miért ne fogadná el, hiszen ML-é a cég nagy része már így is: Az OPUS GLOBAL Nyrt. legnagyobb tulajdonosa Mészáros Lőrinc, aki közvetlen és közvetett érdekeltségein (például a KONZUM PE Magántőkealapon és a Talentis Groupon) keresztül a vállalat több mint 50%-át ellenőrzi. A tőzsdei társaság hivatalos jelentései és a kifizetett osztalékok megoszlása alapján a részvények több mint fele hozzá köthető.
Optika kedd, 09:06
#185023
374
kurazsi-mama
kurazsi-mama kedd, 09:01
#185022
Nyitó: 365,5...366
Optika hétfő, 16:08
#185021
R 366

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek