zotlan

Regisztráció: 2015-08-29 17:41:07

Hozzászólások száma: 2 403

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 21:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "leves" topikból

A moderálás a "leves" topik #4826 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
elég volt belőled, máshol ócsárolj
Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt+topic" topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt+topic" topik #32892 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Troll

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-06-29 07:12-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "MOL tulajok normálisan" topikban - 2023-03-02 15:27-ig (90 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "MOL tulajok normálisan" topik #2489 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
ez a hangnem nem ide valo
Moderáció:
Felfüggesztés a "OTP Trollmentes topik" topikban - 2023-01-27 20:58-ig (1 nap, 12 óra, 0 perc)


A moderálás a "OTP Trollmentes topik" topik #7048 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Majd ha már nem trollkodsz gyere vissza. Nem kell itt a fórumosok ráolvasása, meg halálozás. Vagy OTPről beszélj, vagy semmiről
Moderáció:
Felfüggesztés a "OTP Trollmentes topik" topikban - 2023-02-24 09:46-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OTP Trollmentes topik" topik #7406 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Elég volt a topik gyalázásból, ott a másik topik akkor.

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szombat, 21:16

Aleksandar Vučić szerb elnök bejelentette, hogy már csak néhány hétig tölti be államfői tisztségét, ezt követően benyújtja lemondását. A Szabad Magyar Szó beszámolója szerint a politikus a Belgrádban rendezett, „Szerbia, egy család” elnevezésű nagygyűlésen arról is beszélt, hogy valószínűleg utoljára szól ennyi emberhez köztársasági elnökként.
A Szerb "Orbán" lemondott. Mi a cél most? Főleg Moszkvában... erre vártak?
VERTIKAL Group Nyrt. péntek, 15:29
Valószinüleg ez odakészített pakk volt. Remélem.
Financial Forecasts csütörtök, 17:33

EURUSD és a , Dollár index nincs támaszon?
Financial Forecasts csütörtök, 17:30

Egyelőre nyilván nem, de ugyan ki látt a jövőbe előre 10-20-50-évre? Én nem.
Hiszen egy  hétköznapi ember nem látt előre, csak a "lángelmék" Például a lenézett Google, mikor a tőzsdére lépett, (lenézték, kinevették, vicc mert "csak" egy kereső ugyan) Apple a csődszélén volt ez meg van?  stb stb.
Persze az AI szektorban sokan fognak kihullani, vagy felvásárolják őket.
Az is nyilvánvaló, és ez már most látszik ,hogy az AI olyan  emberi hibákat  tud kijavítani, amikre senki se képes, nemhogy egyedül, de komplett zseni csoportok se. Mi ezek? Sebezhetőségek a stratégiai nemzeti rendszerekben, vállalatoknál.  Kína bizony már ott kopogtat, sokkal de sokkal nagyobb ezeknek a fontosága, mint ahogy tudni véljük. Ez csak egy terület a több százból.
Ugyanakkor az igazi szuper AI-ik nem hozzáférhetőek a nagyközönség számára, nekünk csak alapok maradtak. és maradnak is, bár ezek is fejlődnek szuper sebességel
A robotkra térve, 50 év múlva szerintem már hétköznapi látványok lesznek szinte mindenhol
Japánban már rég azok, akármilyen kezdetiek, de ott már fel se tünnek az utcán, reptekekben árúházakban, otthonkban.
Szóval csak azt szerettem volna kifejteni, nem bölcs dolog a new technológia forradalomban aminek még csak az elején vagyunk , elzákozni. Részvény szempontjából is lehet láttni a dolgokat, lufi ide- vagy oda.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 08:42

Az a kérdés, hogy a zárószakasz kereskedési időn kívüli? Szerintem nem.
De tegnap a zárószakaszban iceberg adták.
Financial Forecasts csütörtök, 08:13

https://www.cnbc.com/2026/06/24/morgan-stanley-china-humanoid-robot-market-forecast.html
Nos ezekre kellene figyelni szerintem. Az AI "lufi" után, lassan de biztosan el fogják özönleni a piacot a humán robotok. Ez még csak fantázia, de jövő itt kopogtat ebben is. Tech forradalomban élünk.
VERTIKAL Group Nyrt. szerda, 14:36
A Közgyűlés a Társaság számvitelről szóló 2000. évi C. törvény szerinti összevont (konszolidált)
2025. évi éves beszámolóját 27.513.913 ezer Ft mérlegfőösszeggel, 9.214.715 ezer Ft saját tőkével
és 2.200.187 ezer Ft adózott eredménnyel elfogadja.
VERTIKAL Group Nyrt. szerda, 14:28

Lassan elfogynak a 10 alatti eladók?
NEW OPUS GLOBAL kedd, 14:43

Igen! Az építőipar mind az! Autópálya üzemeltetés és egyebek, inkább ML "személyes" cégei. Véget ért a vagyon dulázása 1-2 év alatt.
OTP részvényesek ide! hétfő, 15:57
"Hiba egy árfolyam mozgását napról-napra figyelemmel kísérni. Nincs jelentősége."
OTP részvényesek ide! hétfő, 15:56
"Egy részvénypiacra készített prognózis semmit sem közöl arról, hogy merre haladnak tovább a részvények, viszont sokkal többet árul el arról a személyről, aki a prognózist jegyzi."
DAX hétfő, 15:55
"Amerika shortolása a lúzerek játéka."
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 19. 15:21

Nem lehetne ezt abbahagyni már végre? UNALMAS !
Nem kell mindenre reagálni. 
DAX 2026. 06. 19. 09:59
 "Véleményem szerint a legnagyobb hiba, melyet a tőzsdén kereskedve elkövethet valaki, hogyha az aktuális gazdasági hírek alapján ad vagy vesz."
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:26
"Akkor ébredtem csak rá, hogy a technikai analízis nem működik, amikor egyszer fejre állítottam a chartot, de ekkor sem kaptam a korábbitól eltérő választ."
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:20
"Ha pókerezés közben még húsz perc elteltével sem tudja, ki a balek, akkor Ön az."
DAX 2026. 06. 18. 11:17
"Kockázatok akkor keletkeznek, amikor az ember nem tudja mit csinál."
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:14
NQ +20% idén.
 "Amerika shortolása a lúzerek játéka."
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:13
 "Amerika shortolása a lúzerek játéka."
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:10
CECE

friss hírek További hírek