Aleksandar Vučić szerb elnök bejelentette, hogy már csak néhány hétig tölti be államfői tisztségét, ezt követően benyújtja lemondását. A Szabad Magyar Szó beszámolója szerint a politikus a Belgrádban rendezett, „Szerbia, egy család” elnevezésű nagygyűlésen arról is beszélt, hogy valószínűleg utoljára szól ennyi emberhez köztársasági elnökként.
A Szerb "Orbán" lemondott. Mi a cél most? Főleg Moszkvában... erre vártak?
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-06-29 07:12-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés