Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
peggy01 hétfő, 13:01
Előzmény: #185013  pamutt
#185020
Ez csak egy szándéknyilatkozat volt ML részéről, hogy OPUS osztalékán OPUStól saját részvényt vesz OTC-n. Semmi hír, hogy ezt elfogadta-e OPUS G.
brumibrum
brumibrum hétfő, 09:16
#185019
köszi szépen!
because hétfő, 09:14
Előzmény: #185017  because
#185018
jav.: a forgalom értéke
because hétfő, 09:13
Előzmény: #185015  brumibrum
#185017
379,5 175,849 db a forgalom csak
Tancsapda65 hétfő, 09:12
Előzmény: #185015  brumibrum
#185016
376
brumibrum
brumibrum hétfő, 09:10
#185015
sziasztok! Tudtok írni egy reált? köszi
kurazsi-mama
kurazsi-mama hétfő, 09:02
#185014
Nyitó: 380
pamutt hétfő, 08:52
Előzmény: #185012  peggy01
#185013
Az Opus fogja venni a tőzsdei piacon az ML-től saját részvényeiért kapott pénzből hamarosan az opus részvényeket
peggy01 vasárnap, 18:35
Előzmény: #185009  VT24
#185012
Benyújtotta ML piacon kívüli OPUS rv. vételi szándékát az Opus Global Nyrt-nek. Arról nincs hír, hogy ezt elfogadta az OPUS akár részben, vagy teljesen.  Lehet, hogy a kb. 3 millió db saját részvényt ML vette át, (ár nem ismert), és az utóbbi napok piaci forgalma ML-nek köszönhető. Korábban már írtam, hogy az OTC-n való vásárlás nem kedvező a többi részvényesnek, mert nem hajtja fel a rv árát. A mai zűrös helyzetben úgy látszik ezt nem merték meglépni, csak kis tételben. Mindez részemről feltételezés, majd talán valamikor kiderül.
bitte
bitte vasárnap, 18:30
Előzmény: #185010  treff
#185011
a cikk elég nagy hablaty és még csak nem is számoltak benne helyesen... petike viszont holnap stand-upolni készül a párliámentben - leborulok a nagysága előtt!
treff
treff vasárnap, 12:25
Előzmény: #185008  Woody78
#185010
Köszi a cikket!
Két fontos mondat belőle a világvége váróknak:
1. “… tehát osztalékának bruttó összege csaknem 3,3 milliárd forintot tehetett ki. Egy ekkora összegből folytatott folyamatos részvényvásárlások hosszabb távon is emelhetik a részvények árfolyamát…
2. “ A Tisza-kormányhoz közelálló források azonban a többi politikai papírhoz képest eddig kevésbé pécézték ki az Opust.”
VT24
VT24 2026. 06. 20. 02:41
Előzmény: #185008  Woody78
#185009
ML a cégtől vesz részvényt, nem a piacról. 
Otc, vagy piaci átkötés lesz fix árfolyamon. 
atikasz 2026. 06. 19. 23:20
Előzmény: #185003  hully-gully
#185007

cece három havonta.
havonta az opciós és  határidős kifutás van.
treff
treff 2026. 06. 19. 22:42
Előzmény: #185003  hully-gully
#185006
Köszi! 
Nem szokott ekkora mértékű pakkcsere lenni. Hamarosan bejelentést várok.
Mínuszolók meg tehetnek egy szívességet 🤪
Toten
Toten 2026. 06. 19. 21:41
Előzmény: #185004  Toten
#185005
Ja meg most olvasom másoknak is. Akkor ok.
Toten
Toten 2026. 06. 19. 21:40
#185004
Csak szólok, hogy nekem otp-re ma megjött az osztalék 
hully-gully
hully-gully 2026. 06. 19. 17:36
Előzmény: #185001  treff
#185003
Cece index átsúlyózás. Minden hónap harmadik pénteken ez történik. 
Miki71 2026. 06. 19. 17:35
Előzmény: #184999  jofej
#185002
CECE Index
treff
treff 2026. 06. 19. 17:30
Előzmény: #184999  jofej
#185001
Látta valaki élőben, mi volt ez záróban?

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek