peggy01

Regisztráció: 2010-01-29 19:45:14

Hozzászólások száma: 1 070

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 10:24


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 3
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

157
2025. 05. 23. 13:45
6 889
2026. 06. 10. 13:58
5 220
2026. 06. 17. 02:29
1 215
2025. 11. 20. 16:41
9 815
2026. 06. 11. 10:55
6 175
2026. 05. 29. 10:46
231 515
2026. 04. 15. 22:34
778
2026. 06. 17. 01:01
6 615
2026. 06. 16. 20:13
40 720
2026. 06. 16. 20:01
1 328 312
2026. 06. 17. 00:00
4 098
2026. 04. 03. 10:35
402 168
2026. 06. 16. 20:20
184 891
2026. 06. 16. 21:12
34 834
2026. 06. 08. 19:56
6 431
2026. 06. 16. 13:58
2 163
2026. 06. 16. 07:58
14
2026. 06. 16. 22:47

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "GYURCSI" topikból

A moderálás a "GYURCSI" topik #36 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Személy:valótlan, negatív színben feltüntetése.

utolsó 20 hozzászólás

NEW OPUS GLOBAL kedd, 10:24
Vegyen piacin, mint a többi befektető. A saját részvényeket hosszú ideig gyűjtötte az OPUS, ezt ML is megteheti, nem kell, hogy a kész az ölébe hulljon, mert ő a főrészvényes.
NEW OPUS GLOBAL hétfő, 13:01
Ez csak egy szándéknyilatkozat volt ML részéről, hogy OPUS osztalékán OPUStól saját részvényt vesz OTC-n. Semmi hír, hogy ezt elfogadta-e OPUS G.
NEW OPUS GLOBAL vasárnap, 18:35
Benyújtotta ML piacon kívüli OPUS rv. vételi szándékát az Opus Global Nyrt-nek. Arról nincs hír, hogy ezt elfogadta az OPUS akár részben, vagy teljesen.  Lehet, hogy a kb. 3 millió db saját részvényt ML vette át, (ár nem ismert), és az utóbbi napok piaci forgalma ML-nek köszönhető. Korábban már írtam, hogy az OTC-n való vásárlás nem kedvező a többi részvényesnek, mert nem hajtja fel a rv árát. A mai zűrös helyzetben úgy látszik ezt nem merték meglépni, csak kis tételben. Mindez részemről feltételezés, majd talán valamikor kiderül.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 18. 09:49
KH-ra bruttóban jött normál számlára, KH vonta le az SZJA-t!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 08. 13:37

A 20,11 Ft/rv osztalék, a 2026.04.30-i   (közgyülés napja) záróár (328 Ft) 6,09 %-a.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 08. 10:25

Emlékeztető!
"Az osztalékfizetés fordulónapja 2026. június 10. Ennek megfelelően a 2025. évi osztalékra jogosító OPUS részvényeket utoljára 2026. június 8-án lehet vásárolni a Budapesti Értéktőzsdén T+2 napos elszámolás esetén
....az osztalék kifizetésének kezdőnapja: 2026. június 17. ..."
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 28. 13:46

A linket szúrtam be, de nem jelenítette meg, még egyszer megpróbálom.:
https://www.portfolio.hu/uzlet/20260430/bejelentest-tett-meszaros-lorinc-az-opus-globallal-kapcsolatban-833896
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 28. 13:42

NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 28. 13:40

"A közgyűlési határozatot követően tájékoztatásul közlöm, hogy a részemre megállapított osztalék összegét meghaladó mértékben kívánok a társaságtól saját részvényeket vásárolni. Ennek érdekében jelen közleménnyel egyidejűleg hivatalosan megkerestem az Opus Global Nyrt.-t vételi szándékommal" - fogalmazott közleményében Mészáros Lőrinc."Megjelent a Portfolión is, de nem vagyok előfizető.
Így lecsökken a saját részvény száma, aránya,  a cég tovább tudja folytatni a saját részvény vásárlást. Venné inkább tőzsdén, ha akar még OPUS részvényt, legalább felvinné az árfolyamot.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 28. 13:13
Így van, ez a helyes info, közzétéve ma, május 28-án. Nem tudom miért kaptad ezért a minuszt, és én tegnap a 2-t, amikor korrekt  tényt írtam be. A mai nap engem igazolt.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 21:30
Én nem vagyok bennfentes, csak azt tudhatom biztosan, amit hivatalosan közölnek. Legfeljebb sejthetem, de akkor beírom,hogy én úgy gondolom...
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 16:13
 "A Közgyűlés jelen határozattal dönt, hogy a Társaság 2025. évi, 16 582 245 e Ft adózott
eredményéből 10 550 000 000 Ft osztalék kerüljön kifizetésre és az így fennmaradó összeg az eredménytartalékba kerüljön. Az osztalékfizetés kezdő időpontja: 2026. június 17. "
 Egyelőre ennél nem tudunk többet, az OPUS weblapján nincs, a BÉT-nél be van kapcsolva az értesítés OPUSra nálam, de semmi nem jött eddig. Ezek a tavalyi időpontok, de tavaly már máj. 26-n közölték.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 27. 10:14
Hetek óta ezt csinálod. Mielőtt beírod a Tisza baromságait tájékozódhatnál.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 20. 17:05
Nem kell szochót fizetni, de a NAV időnként játssza a süketet meg a vakot, hogy ő nem tudja, hogy honnét származik az osztalék és az általa elkészített adóbevallás tervezetben levonja. Ezt a tervezetet kell megnézni, és a bevalló javára javítani.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 17. 23:07
Miért azt várod, hogy mi mondjuk meg, hogy mit csinálj? Felelős vagy a fórumodért! Ha már egyszer megnyitottad, olvasd is el a hozzászólásokat, és majd tudni fogod, hogy ki az, aki csak hergelni és politizálni jár ide. Nem jön, hanem jár, vagyis rendszeresen.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 05. 17:15
Mi köze ennek az OPUShoz? Fejezd be a trollkodást!
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 04. 09:53
Én a helyedben bezárnám az általad nyitott topicot. Kezdettől fogva ezerrel ment a trollkodás, mégsem végeztél moderálást. Tulajdonképpen a gyűlölködésnek adtál egy újabb felületet.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 04. 09:44

Jó lenne. ha a topicgazda tenné a dolgát, hacsak nem vált szélkakassá!?
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 03. 15:04
Az intenzívebb kommunikációt korábban is megígérték.
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 29. 17:52
Nem tudod, hogy miről van szó. Nem először csinálja, mentem exelbe a napi kötéslistát, és küldöm a BÉT-re.

friss hírek További hírek