Lehet rossz dologra fókuszáltunk. Gyakorlatilag egy globális megfigyelő és AGI-kiszolgáló-hálózat épül, erre kell ez a sok szar Datacenter....ha egyáltalán valaha is működni fog az AGI. A Universal Basic Income-ot sem látom reálisnak, előbb fognak mindenkit levadászni drónokkal vagy egy jó kis vírussal, hiszen majd a humanoid robotok kiszolgálják az elitet. Ez k*va negatívra sikeredett, de én nem hiszek a tündérmesékben, hogy majd mindenki munka nélkül fog lazulni a tengerparton.
Financial Forecasts
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.